رفتن به مطلب

چند سوال پیرامون تبادل لینک

wp-user

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

اگر اطلاع داشته باشین برخی سایت ها از جمله پی سی دانلود هستن که یه قسمت لینکدونی دارن که شما میتونی با گذاشتن لوگوی اون سایت(که در اینجا پی سی دانلود هست) در سایت خودت ، مطالب سایت خودتو در لینکدونیشون ثبت کنی

حالا سوالم اینه که وقتی از طریق این لینک ها کاربری وارد میشه ( با توجه به اینکه سایت ما در قالب و تحت لینک قسمت لینکدونی سایت پی سی دانلود قرار میگیره) آیا بازدیدی برای سایت ما ثبت میشه یا خیر؟

دوم اینکه آیا امکان داره زمانی که لینک مطلبی که از سایت خودمون در لینکدونی پی سی دانلود گذاشتیم اون مطلب زودتر از سایت خودمون ایندکس بشه؟ و اگر همچین اتفاقی بیفته تاثیر منفی میذاره در سئو یا ایندکس سایت ما در گوگل و یا هر چیز دیگه؟

و در آخر اینکه این کار رو کلا توصیه می کنید یا نه؟

اساتیدی که از این موضوع با اطلاع هستن اگر کامل جواب سوالارو بدن من یک دنیا ازشون سپاس گذار میشم :)

اگر جایی واضح نیست که ذکر کنید تا بیشتر توضیح بدم :)

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال
حالا سوالم اینه که وقتی از طریق این لینک ها کاربری وارد میشه ( با توجه به اینکه سایت ما در قالب و تحت لینک قسمت لینکدونی سایت پی سی دانلود قرار میگیره) آیا بازدیدی برای سایت ما ثبت میشه یا خیر؟

بازدید ثبت نشدنی هم داریم ؟! منظور تون الکسا هست ؟

دوم اینکه آیا امکان داره زمانی که لینک مطلبی که از سایت خودمون در لینکدونی پی سی دانلود گذاشتیم اون مطلب زودتر از سایت خودمون ایندکس بشه؟ و اگر همچین اتفاقی بیفته تاثیر منفی میذاره در سئو یا ایندکس سایت ما در گوگل و یا هر چیز دیگه؟

احتمالش که هست، بستگی به سرعت ایندکس سایت شما و البته موضوع سایت شما هم داره

ولی در حالت کلی اثر منفی خاصی نداره.

و در آخر اینکه این کار رو کلا توصیه می کنید یا نه؟

من همیشه ترجیح میدم به جای اینکه از دیگران مکان تبلیغاتی بخرم، روی سایت خودم کار کنم تا از گوگل بازدید بگیره ، بدون اینکه هزینه ای بپردازم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
بازدید ثبت نشدنی هم داریم ؟! منظور تون الکسا هست ؟

خب منظورم الکسا هست دیگه :) چون وقتی در الکسا هم ثبت بشه در سایت هم ثبت خواهد شد!

و اینطوری بگم که

از این نظر میپرسم که کاربرانی که به سایت ما هدایت میشن تحت همچین لینکی وارد میشن

http://links.p30down...نفوذ-دارند-.php

که حالا این برای مثال بود . و از این نظر میپرسم ، چون که کاربران تحت آدرس سایت خودمون وارد نمیشن

حالا با همه ی این توضیحات آیا بازدیدی برای سایت ما در الکسا ثبت میشه یا نه؟

احتمالش که هست، بستگی به سرعت ایندکس سایت شما و البته موضوع سایت شما هم داره

ولی در حالت کلی اثر منفی خاصی نداره.

خب اگه مطلبی که در لینکدونی قرار گرفته ، زودتر از سایت ما ایندکس بشه ، گوگل سایت مارو به عنوان کپی کار در نظر نمیگیره؟!

من همیشه ترجیح میدم به جای اینکه از دیگران مکان تبلیغاتی بخرم، روی سایت خودم کار کنم تا از گوگل بازدید بگیره ، بدون اینکه هزینه ای بپردازم.

فکر کنم در این مورد منظورمو خوب نرسوندم!

اصلا پولی رد و بدل نمیشه که بخواهیم مکان تبلیغاتی بخریم بلکه ما لوگوی سایت پی سی دانلود (برای مثال) رو در یک جایی از سایت خودمون میذاریم و مطلبمون رو در لینکدونی پی سی دانلود ثبت می کنیم و اینطوری هم چند نفر رو با سایت خودمون آشنا کردیم و هم سریعتر به هدف خودمون میرسیم

شرمنده از اینکه طولانی شد

فقط اگر جواب همه سوالاتمو کامل بدین ممنونتون میشم :)

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

الکسا برای دامینی که ورودی/بازدید داشته باشه رتبه در نظر میگیره

مطلب کپی هم مشخص هست برای مطلب هست نه لینک

لینک به ارسال
الکسا برای دامینی که ورودی/بازدید داشته باشه رتبه در نظر میگیره

پس نتیجش اینه که برای ما بازدیدی ثبت نمیشه با این روند

مطلب کپی هم مشخص هست برای مطلب هست نه لینک

پس اگر مطلبی که در لینکدونی ثبت شده زودتر از سایت ما ایندکس بشه ، سایت ما کپی کار شناخته میشه درسته؟!

و این برای سئو خوب نیست؟! مگر اینکه وقتی مطلب ما ایندکس شد ، بعدش اونو در لینکدونی سایت مذکور ثبت کنیم درسته؟!

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

لیتکدونی فقط عنوان لینک هست نه محتوا

اگر محتوا کپی نمیشه مشکلی نیست

لینک به ارسال
لیتکدونی فقط عنوان لینک هست نه محتوا

اگر محتوا کپی نمیشه مشکلی نیست

من دقیقا نمیدونم چجوری میشه!

چون شما لینکو وارد میکنید و سایت شما تحت لینک سایت مرجع دیده میشه

الان شما به این لینک توجه کنید

حالا این چجوریه؟!

مشکلی وجود داره برای ایندکس یا اینکه مشکلی وجود نداره؟

و آیا توصیه میشه؟! (یا به عبارتی از نظر کلی مشکلی نداره اینکار؟)

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

من دقیقا نمیدونم چجوری میشه!

چون شما لینکو وارد میکنید و سایت شما تحت لینک سایت مرجع دیده میشه

الان شما به این لینک توجه کنید

حالا این چجوریه؟!

مشکلی وجود داره برای ایندکس یا اینکه مشکلی وجود نداره؟

و آیا توصیه میشه؟! (یا به عبارتی از نظر کلی مشکلی نداره اینکار؟)

سلام

دوست عزیز در این لینکدونی که شما معرفی کردی مطلب توی گوگل ایندکس نمیشه چون اگر شما مطلبت رو گوگل ایندکس کنه و بعد توی این لینکدونی بزاری اون سایت کپی بردار شناخته میشه و این اصلا براشون خوب نیست میتونی عنوان مطلب رو تحت دومین همون سایت سرچ کنی یا اینکه لینک لیندونی مطلب خودت رو توی گوگل سرچ کنی میبینی که ایندکس نشده..

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز در این لینکدونی که شما معرفی کردی مطلب توی گوگل ایندکس نمیشه چون اگر شما مطلبت رو گوگل ایندکس کنه و بعد توی این لینکدونی بزاری اون سایت کپی بردار شناخته میشه و این اصلا براشون خوب نیست میتونی عنوان مطلب رو تحت دومین همون سایت سرچ کنی یا اینکه لینک لیندونی مطلب خودت رو توی گوگل سرچ کنی میبینی که ایندکس نشده..

مطلبش ایندکس شده

شما تیترشو تو گوگل سرچ کنید متوجه خواهید شد(در صفحه ی دوم گوگل برای من میاد)

از دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن خیلی ممنون میشم یه توضیح کامل بدن تا ما هم از سردرگمی در بیایم :)

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

مطلبش ایندکس شده

شما تیترشو تو گوگل سرچ کنید متوجه خواهید شد(در صفحه ی دوم گوگل برای من میاد)

از دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن خیلی ممنون میشم یه توضیح کامل بدن تا ما هم از سردرگمی در بیایم :)

سلام

درسته دوست عزیز تحت ساب دومین لینکدونیش ایندکس شده...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...