رفتن به مطلب

امنيت قالب هاي خارجي

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

در ابتدا اگر محل تاپيك در جاي درستي نيست لطفا مديران انرا انتقال دهند.

سوالي در مورد استفاده قالب هاي خارجي داشتم. در سايت هاي مختلف خارجي ميتوان قالب هاي رايگاني را پيدا كرد. ايا استفاده از اين قالب ها توصيه ميشود؟؟

چگونه ميتوان مطمئن شد كه قالب ها داراي مشكلات امنيتي نيستند؟؟

اي اصلا مشكل امنيتي ميتواند در فايل هاي قالب وجود داشته باشد يا خير؟؟

ممنون ميشم دوستان با تجربه راهنمايي كنند.

با تشكر

لینک به ارسال

اي اصلا مشكل امنيتي ميتواند در فايل هاي قالب وجود داشته باشد يا خير؟؟

بله راحت میشه توی قالب کد قرار داد که اطلاعات سایت نصب کننده قالب رو برات بفرسته!

چگونه ميتوان مطمئن شد كه قالب ها داراي مشكلات امنيتي نيستند؟؟

اگه قرار باشه کد مخرب و جاسوسی توی قالب قرار داده بشه توی فایل Function.php قرار میگیره این فایل رو بررسی کنید

لینک به ارسال

البته این رو هم ذکر کنم که شما بهتره از سایت های معتبر قالب های رایگان دریافت کنید سایت هایی همچون سایت 5 که معتبر ترین مرجع اسکریپ و قالب های رایگان و هاستینگ هستش

لینک به ارسال

البته این رو هم ذکر کنم که شما بهتره از سایت های معتبر قالب های رایگان دریافت کنید سایت هایی همچون سایت 5 که معتبر ترین مرجع اسکریپ و قالب های رایگان و هاستینگ هستش

سلام خدمت شما

ادرس سايت 5 رو ميدهد؟؟

لینک به ارسال

بررسی کدهای قالب چیز خاصی نیست و خودتون هم میتونید انجام بدید فقط کافیه بدونید چه امکاناتی داره و توابع خودش با توابع خودتون جایگزین کنید

البته اینم امنیت به شرایط زیادی بستگی دارد

لینک به ارسال

بررسی کدهای قالب چیز خاصی نیست و خودتون هم میتونید انجام بدید فقط کافیه بدونید چه امکاناتی داره و توابع خودش با توابع خودتون جایگزین کنید

البته اینم امنیت به شرایط زیادی بستگی دارد

سلام مهدي عزيز

بله حق با شماست اما در صورتي كه فرد با كدها اشنا باشد

من در حد ترجمه و تغييرات در فايل استايل و كمي پي اچ پي اشنايي دارم بر همين اساس يك قالب رايگان رو كه ميخوام استفاده كنم انتخاب كردم و روش كار كردم. بحثي كه روي ان اطلاعاتي نداشتم همين بحث امنيت بود كه گفتم در اينجا مطرح كنم تا دوستاني چون شما راهنمايي كنند تا مشكلي براي سايت بوجود نياد.

لینک به ارسال

متاسفانه زمان بررسی ندارم اما تایک زیر پیگیری کنید هم بد نیست

امنیت در وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...