رفتن به مطلب

کش مرورگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایتم تو بروزر مخاطبا کش می شه و مثلا بعد از چند روز که باز وارد می شن همون مطالب قدیمی رو بینن نه مطالب جدید که من گذاشتم باید چی کار کنم ؟

لینک به ارسال

اگر از افزونه استفاده میکنید خودش کش رو پاک میکنه . نگران این مورد نباشید .

لینک به ارسال

خوب کی پاک می کنه ؟ نمی کنه

جی زیپ داشتم که غیر فعال کردم ولی بازم نشد

شاید بخاطر این سایت باشه cloudflare.com

چی کار کنم ؟

لینک به ارسال

اگر از افزونه کش استفاده میکنید 1 بار دستی بزنید تا کشتون را خالی کنه بعد تست کنید

ضمناً اگر رنکینگ سایتتون توی گوگل و الکسا مهمه شخصاً توصیه نمیکنم که از سایت cloudflare.com استفاده کنید . تاثیر منفی شدیدی میزاره

لینک به ارسال

رنکینگ مهم نیست چون همش فیلتر می شیم ، ولی اگه برای سئو مشکلی ایجاد نمی کنه ترجیح میدم باشه

لینک به ارسال
خوب کی پاک می کنه ؟ نمی کنه

از چه افزونه ای استفاده میکنید ؟ تنظیماتش رو دستکاری کردید ؟ بصورت دیفالت خودش پاک میکنه کش قبلی رو بعد از هر تغییرات (مثل گذاشتن پست ، ادیت مطالب و . . . )

اگر فشاری بر روی سرورتون نیست لازم نیست از کش استفاده کنید . خود بنده هم سعی کردم با کدهای کش در htaccess کش رو فعال نگه دارم و از افزونه استفاده نمیکنم.

بعضی از سرورها هم خودشون کش رو طوری تنظیم میکنن که سایت ها از روی مرورگر لود بشه و یا اینکه تا مدتی نسخه ذخیره شده صفحتون رو ارسال میکنن تا از تعداد درخواست ها کم بشه . اینطوری پهنای باند سرور و مصرف منابع رو کاهش میدن . این مورد رو هم بررسی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...