رفتن به مطلب

تغییر نام عکس هنگام ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید

من از افزونه Linked Image to galley برای ذخیره خودکار افزونه استفاده میکنم ولی من میخوام بعد از اینکه عکسها آپلود میشن اسم عکسها نیز تغییر کنه به نامی که من تعیین میکنم اگر دقت کنید این افزونه وقتی ما دکمه انتشار رو میزنیم عکسها رو آپلود میکنه حالا ما میخوایم بعد از اینکه آپلود شد یا قبلش عکسها تغییر نام بدن به عنوان اسلاگ کتگوری مطلب

حالا نمیدونم چطوری باید این کار رو انجام بدم

ممنون میشم پلاگینی چیزی معرفی کنید

لینک به ارسال

خسته نباشید

من از افزونه Linked Image to galley برای ذخیره خودکار افزونه استفاده میکنم ولی من میخوام بعد از اینکه عکسها آپلود میشن اسم عکسها نیز تغییر کنه به نامی که من تعیین میکنم اگر دقت کنید این افزونه وقتی ما دکمه انتشار رو میزنیم عکسها رو آپلود میکنه حالا ما میخوایم بعد از اینکه آپلود شد یا قبلش عکسها تغییر نام بدن به عنوان اسلاگ کتگوری مطلب

حالا نمیدونم چطوری باید این کار رو انجام بدم

ممنون میشم پلاگینی چیزی معرفی کنید

دوست عزیز این افزونه به صورت رندوم تصاویر رو نام گذاری می کند برای این کار باید افزونه را تغییر و برنامه نویسی کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی دارد

لینک به ارسال

دوست عزیز این افزونه به صورت رندوم تصاویر رو نام گذاری می کند برای این کار باید افزونه را تغییر و برنامه نویسی کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی دارد

اتفاقا شما داری اشتباه میکنی

این افزونه به هیچ عنوان تغییر نام تو عس نداره فقط کارش ذخیره کردن عکس هستش همین

من میخوام این افزونه رو تغییر بدم که این کار رو انجام بده

کسی میتونه راهنمایی کنه یا خیر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...