رفتن به مطلب

ویرایش کردن پست و آمدن صفحه سفید

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه عزیزان

من موقع ای که مطلبی که ارسال شده است و زمانی که آن را ویرایش میکنم زمانی که به صفحه نوشته های سایت برگرده یه صفحه سفید خالی میاد ( البته اون مطلب ویرایشش انجام میشه )

یا زمانی که از سایت خارج میشوم و خروج را میزنم باز هم همین اتفاق میفته

یا زمانی که مطلبی رو ارسال میکنم این اتفاق میفته یا افزونه ای حذف میکنم این اتفاق میفته به نظر شما از چی میتونه باشه؟؟؟

به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟

ویرایش شده توسط moradikolani
لینک به ارسال

پوشه plugins موجود در cpanel خود را تغییر نام بدید بعد دوباره امتحان کنید ببینید مشکلی دارید این مشکل زمانی پیش می آید که یک افزونه که به تازگی آپدیت یا نصب کردید به وجود می آید پس از اتمام کار باز هم پوشه مربوطه را به نام قبلی بازگردانید

لینک به ارسال

سلام به همه عزیزان

من موقع ای که مطلبی که ارسال شده است و زمانی که آن را ویرایش میکنم زمانی که به صفحه نوشته های سایت برگرده یه صفحه سفید خالی میاد ( البته اون مطلب ویرایشش انجام میشه )

یا زمانی که از سایت خارج میشوم و خروج را میزنم باز هم همین اتفاق میفته

یا زمانی که مطلبی رو ارسال میکنم این اتفاق میفته یا افزونه ای حذف میکنم این اتفاق میفته به نظر شما از چی میتونه باشه؟؟؟

به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟

سلام.

دوست عزیز من دقیقا ی چنین مشکلی که شما میگید رو داشتم.

کاری که من کردم و درست شد این بود :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/254-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-cannot-modify-header-information/

لینک به ارسال

پوشه plugins موجود در cpanel خود را تغییر نام بدید بعد دوباره امتحان کنید ببینید مشکلی دارید این مشکل زمانی پیش می آید که یک افزونه که به تازگی آپدیت یا نصب کردید به وجود می آید پس از اتمام کار باز هم پوشه مربوطه را به نام قبلی بازگردانید

]

اینکار رو کردم ولی کلا سایت یخت بهم و افزونه هایی که نصب بود نیومد/اینکار جواب نداد

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز من دقیقا ی چنین مشکلی که شما میگید رو داشتم.

کاری که من کردم و درست شد این بود :

http://forum.wp-pars...er-information/

کاریی که شماگفتید رو انجام دادم ولی اصلا عمل نکرد

مثلا بعد از ویرایش که تموم شد به جای اینکه به صفحه متن بازگشت کنه به صفحه سفصد میره ، و زمانی که بر میگردی عقب میبینی تنظیماتت ذخیره شده

لینک به ارسال

بهتر بود صفحه سفید را جستجو میکردید

در حالت غیرفعال بودن افزونه‌ها و پوسته پیشفرض بخش مدیریت را تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...