رفتن به مطلب

بهترین نرم افزار برای کد نویسی؟

پست های پیشنهاد شده

بهترین نرم افزار برای کد نویسی چیه؟ مثلا من از html pad خیلی خوشم اومد. چون هم preview همزمان داره هم موقع نوشتن کد به آدم موارد مختلف رو پیشنهاد می ده.

خواستم بدونم از اون بهتر هم هست یا نه؟

2.dram viewer که خیلی تعریفش رو شنیدم آیا برای طراحی وب خیلی نیازه؟ آیا سایت آموزش خوب براش سراغ دارید؟

لینک به ارسال

کد نویسی رو که با نت پد معمولی هم میشه انجام داد اما برای راحتی کار میتونید notepad++ نصب کنید.

در مورد دریم ویور هم میتونم بگم امکانات خوبی داره اما مقدار زیادی از cpu رو اشکال میکنه..

لینک به ارسال

DW برای شروع کار خوبه. اما خب همون طور که دوستمون گفتن یه کم سنگنیه. من Subime Text رو پیشنهاد میدم.

لینک به ارسال

سایت lynda.com آموزش های خوبی داره اگه از این سایت نتونستید دانلود کنید در سایت پی سی دانلود موجود هستند.

نرم افزار هم notepad++ رو پیشنهاد می کنم.

دریم ویور هست که من هم مثل دوستان میگم حجم زیادی از cpu رو اشغال میکنه.

لینک به ارسال

http://brackets.io/

http://olomrayaneh.org/brackets-html-css-javascript-editor.html

ویرایش شده توسط Ghasem Paran
لینک به ارسال

هر کسی با یه ادیتور راحته و مورد علاقشه شما ببینید با کدوم ادیتور احساس راحتی میکنید همونو استفاده کنید

من از Aptana Studio 3 استفاده میکنم

قابلیت ها :

1. پشتیبانی از سیستم Emmet برای کد نویسی سریع

2. Cross Plaftrom بودن و اجرا روی همه سیستم عامل ها

3.پشتیبانی کامل از html 5 و css3

4. دارای IDE بسیار قدرتمند و کامل

5.امکان ساخت پوسته اختصاصی برای رابط کاربری (مثلا نصب رابط کاربری دریم ویور روی اپتانا)

برخی امکانات رو هم باید خودتون باهاش کار کنید تا ببیند چقدر اپتانا قدرتمنده از جمله سبکی و رایگان بودن اونه و رابط کاربری خیلی جذابی هم داره و قابلیت های مفید دیگه بنظرم یک ویراشگر متن خیلی کاملی هستش اگر یک بار باهاش کار کنید دیگه همه ادیتور ها رو میذارید کنار اپتانا تحت اکلیپس ساخته شده اما من در کل برای ویرایش های خیلی کوچک از nootpad ++ استفاده میکنم و برای طراحی و اجرای پروژه هام فقط از آپتانا ...

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

نرم افزاری هست که یه محیط گرافیکی داشته باشه مثل فتوشاپ ولی خروجی اش کد باشه؟

آخه این کد ها همه قواعد منطقی دارن و راحت یه نرم افزار می تونه بجای اشکال کد جایگذاری کنه؟ همچین نرم افزاری هست؟

لینک به ارسال

برنامه آرتیستر هست برای تازه‌کارها

دقیقا همین خیلی برام عجیبه که چرا حرفه ایی ها از این نرم افزار استفاده نمی کنن. مگه فرقی می کنه که آدم خودش دونه دونه کد بنویسه یا نرم افزار خیلی راحت براش بنویسه؟

لینک به ارسال

این نرم افزار کدهای مناسبی و استانداردی نداره

بهترین کار به روش زیر هست :

1-طراح با فتوشاپ

2-تبدیل با Dreamwiver

3- تبدیل به وردپرس

(تجربه شخصی هست)

لینک به ارسال

دقیقا همین خیلی برام عجیبه که چرا حرفه ایی ها از این نرم افزار استفاده نمی کنن. مگه فرقی می کنه که آدم خودش دونه دونه کد بنویسه یا نرم افزار خیلی راحت براش بنویسه؟

برنامه کدهای اضافی زیادی تولدی میکند که کاربری ندارد

لینک به ارسال

برنامه کدهای اضافی زیادی تولدی میکند که کاربری ندارد

عجیبه با این همه پیشرفت هنوز نرم افزاری نیست که کدها اضافی ننویسه و استاندارد باشه!!!

لینک به ارسال

عجیبه با این همه پیشرفت هنوز نرم افزاری نیست که کدها اضافی ننویسه و استاندارد باشه!!!

به دلایل رایگان نبودن و مشکلاتی از قبیل خروجی کدها زیاد این نرم افزار ها محبوب نیستن ..

ولی راه کار های خیلی خوب دیگه ایی هم وجود داره که میشه با استفاده از اونها تکرار رو از کد نویسی کم کرد مثل فریم ورک هایی مانند بوت استراپ و foundation که کد نویسی رو خلاصه تر میکنند ...

به شخصه من نظر دوست خوبم black_sky رو تایید میکنم بهترین راه کار استفاده از یک نرم افزار ویراش عکس که بتونید ماکت کار رو در اون ایجاد و سپس با یک نرم افزار ادیتور اون رو به کد و بعد به وردپرس تبدیل کنید که اینطوری بیشتر روی قالب تسلط دارید و اگر مشکلی پیش بیاد خیلی سریع میتونید رفعش کنید ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...