رفتن به مطلب

مشکل با افزونه wp-pagenavi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من افزونه wp-pagenavi رو نصب کردم حالا توی قسمت مدیریت وردپرس این ارور بالای همه صفحات قرار گرفته چطوری می تونم این ارور رو بردارم؟؟؟

Strict Standards: Declaration of PageNavi_Options_Page::validate() should be compatible with scbAdminPage::validate($new_data, $old_data) in /home/game0/public_html/wp-content/plugins/wp-pagenavi/admin.php on line 156

لینک به ارسال

سلام دوستان من افزونه wp-pagenavi رو نصب کردم حالا توی قسمت مدیریت وردپرس این ارور بالای همه صفحات قرار گرفته چطوری می تونم این ارور رو بردارم؟؟؟

Strict Standards: Declaration of PageNavi_Options_Page::validate() should be compatible with scbAdminPage::validate($new_data, $old_data) in /home/game0/public_html/wp-content/plugins/wp-pagenavi/admin.php on line 156

این مشکل می تونه از قالبتون باشه که با پلاگین مورد نظر سازگار نیست

لینک به ارسال

ینی نباید از افزونه شمارشگر صفحات استفاده کنم؟؟؟

بعدشم افزونه کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره فقط بعد از اینکه این افزونه رو نصب کردم همین پیغام میاد بالای قسمت مدیریت وردپرس چطوری میشه این پیامو حذف کرد؟؟؟

لینک به ارسال

ینی نباید از افزونه شمارشگر صفحات استفاده کنم؟؟؟

بعدشم افزونه کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره فقط بعد از اینکه این افزونه رو نصب کردم همین پیغام میاد بالای قسمت مدیریت وردپرس چطوری میشه این پیامو حذف کرد؟؟؟

کاری به استفاده آن یا عدم استفاده آن نداریم قالب ساییتون مشکل داره با این افزونه بهتره بگردید دنبال افزونه ای مشابه یا قالبتون رو بررسی کنید

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

لطفا قوانین را بخوانید

ارسال اسپم تحت هر شرایطی ممنوع هست

http://forum.wp-pars...انین-کلی-انجمن/

خط 15 فایل admin.php افزونه

تابع validate را کاملا حذف و کد زیر را جایگزین کنید

function validate( $new_data, $old_data ) {
$options = wp_parse_args($new_data, $old_data);
foreach ( array( 'style', 'num_pages', 'num_larger_page_numbers', 'larger_page_numbers_multiple' ) as $key )
$options[$key] = absint( @$options[$key] );
foreach ( array( 'use_pagenavi_css', 'always_show' ) as $key )
$options[$key] = (bool) @$options[$key];
return $options;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...