رفتن به مطلب

چند سوال در GTMetrix

پست های پیشنهاد شده

سلام. بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب .

ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور باید این قسمت هارو بهتر کنم :

اول:

Total number of requests: 97

این قسمت رو چطور میشه درخواست هارو کم کرد ؟ با غیر فعال کردن افزونه ها کمی بهتر میشه ولی راه حل اصلیش چیه؟

دوم قسمت :Specify image dimensions هستش که فک میکنم بیشتر برای تصویر شاخص قالب من هستش که من نمیدونم چطور باید سایزشون رو تعریف کنم تو قالب ! چون در حال حاضر تصاویری که اپلود میشن برای شاخص برش داده میشن و بعضی واید هستن بعضی مربع

13892247007774_01.jpg

و قسمت سوم :Defer parsing of Javascript که نمیدونم چطور باید درستش کنم .

138922470029179_12.jpg

لینک به ارسال

منم همین سوالات و دارم . لطفا یه نفر که خیلی خوب وارده لطف کنه و یه راهمنایی درست و حسابی کنه .

===============

تو تصویر زیر که از سایت خودم گرفتم چند تا مورد هست »

1- چرا سرعت صفحه من و F زده ؟ در صورتی که لود صفحه 6 ثانیه طول میکشه ؟!

2- حجم کل صفحه رو زده 3 مگ !!!! نمیدنم چرا این حجم صفحه مدام افزایش پیدا میکنه !!! من تمام عکس ها رو دارم کوچیک میذارم ! همشون هم در حد 50KB هستن ! چرا اینقدر حجمش مدام داره میره بالا ؟ اصلا منظور از حجم صفحه چیه ؟ (( تعداد کل تصاویر همزمان تو صفحه اصلی رو میگه ؟ یعنی اگر این تصاویر از صفحه اصلی حذف بشن و برن صفحه دوم ، حجم صفحه میاد پایین ؟ )

3- در خواست سایت و چه طور کاهش بدیم ؟ با اینکه تعداد مطالب سایت و کم کردم ، اما درخواست ها از روی 105 رفته روی 124 !!! دقیقا برعکس شده !

4- اون بخشی که دورش خط آبی کشیدم تو قسمت PAGE SPEED و چه طور از حالت قرمز درش بیارم ؟

24017577896917678484.jpg

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

باید تو این تاپیک درخواست بررسی می دادید

ولی خوب الان بهتون می گم

اولندش شما در جی تی متریکس اصلا نباید به ثانیه لودش و اینا توجه کنید چون ممکنه هر دفعه از یک سروری متصل بشه به سایت و ثانیشش فرق کنه

در مورد دوست اولی اون بخش اول تصاویرتون رو می گه براش اندازه تعریف نشده

بخش دوم هم فکر کنم به جاوا اسکریپت هاتون گیر داده که اونجور که معلومه از سایت های مختلف لود می شود

در مورد دوست دوممون

باید بگم شما هیچ کار برای سایتتون انجام ندادید به تاپیک زیر برید و تمام آموزش هاش رو عمل کنید اگر کامل آموزش هاش رو عمل کنید صد در صد رتبتون خیلی بالا تر می ره

راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو - سئو - انجمن های پشتیبانی وردپرس پارسی

لینک به ارسال

باید تو این تاپیک درخواست بررسی می دادید

http://forum.wp-pars...یت-های-کاربران/

ولی خوب الان بهتون می گم

اولندش شما در جی تی متریکس اصلا نباید به ثانیه لودش و اینا توجه کنید چون ممکنه هر دفعه از یک سروری متصل بشه به سایت و ثانیشش فرق کنه

در مورد دوست اولی اون بخش اول تصاویرتون رو می گه براش اندازه تعریف نشده

بخش دوم هم فکر کنم به جاوا اسکریپت هاتون گیر داده که اونجور که معلومه از سایت های مختلف لود می شود

راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو - سئو - انجمن های پشتیبانی وردپرس پارسی

این سوال فقط در مورد یک سایت نیستش که در اون تاپیک بپرسم . موضوع عمومیه کلا نیاز دارم یاد بگیرم

این 2 موردی که راهنمایی کردید رو خودمم بالا توضیح داده بودم که باید طول عرض بزارم . لطفا سوال رو با دقت بخونید

باز ممنون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
این قسمت رو چطور میشه درخواست هارو کم کرد ؟ با غیر فعال کردن افزونه ها کمی بهتر میشه ولی راه حل اصلیش چیه؟

فرضا شما 4 تا فایل اسکریپت دارید یا مثلا استایل

هر فایل یک رکوئست میفرته

با ادغام اینها فقط یک فایل رکوئست ارسال میکنه

کلا درخواست ها از سایتهای دیگه باید کمتر کنید

دوم قسمت :Specify image dimensions هستش که فک میکنم بیشتر برای تصویر شاخص قالب من هستش که من نمیدونم چطور باید سایزشون رو تعریف کنم تو قالب ! چون در حال حاضر تصاویری که اپلود میشن برای شاخص برش داده میشن و بعضی واید هستن بعضی مربع

زیاد توجه نکنید چون چیز غیراستانداردی نیست

و قسمت سوم :Defer parsing of Javascript که نمیدونم چطور باید درستش کنم .

همین عبارت Defer parsing of Javascript رو جستجو کنید در انجمن آموزشش موجوده

1- چرا سرعت صفحه من و F زده ؟ در صورتی که لود صفحه 6 ثانیه طول میکشه ؟!

باقی پارامترها رو هم باید توجه کنید

2- حجم کل صفحه رو زده 3 مگ !!!! نمیدنم چرا این حجم صفحه مدام افزایش پیدا میکنه !!! من تمام عکس ها رو دارم کوچیک میذارم ! همشون هم در حد 50KB هستن ! چرا اینقدر حجمش مدام داره میره بالا ؟ اصلا منظور از حجم صفحه چیه ؟ (( تعداد کل تصاویر همزمان تو صفحه اصلی رو میگه ؟ یعنی اگر این تصاویر از صفحه اصلی حذف بشن و برن صفحه دوم ، حجم صفحه میاد پایین ؟ )

عکس، محتوا اگر کپی هست، اسکریپت و... روی حجم تاثیر دارن

3- در خواست سایت و چه طور کاهش بدیم ؟ با اینکه تعداد مطالب سایت و کم کردم ، اما درخواست ها از روی 105 رفته روی 124 !!! دقیقا برعکس شده !

بالاتر توضیح دادم

4- اون بخشی که دورش خط آبی کشیدم تو قسمت PAGE SPEED و چه طور از حالت قرمز درش بیارم ؟

هر کدوم مشخص هست مثلا باید qzip فعال بشه، فایلهای استایل رو مینفای کنید و...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

تشکر اقا مرتضی .

فقط این قسمت رو اگه میشه بیشتر توضیج بدید که چطور باید برای وردپرس انجام بدیم .

فرضا شما 4 تا فایل اسکریپت دارید یا مثلا استایل

هر فایل یک رکوئست میفرته

با ادغام اینها فقط یک فایل رکوئست ارسال میکنه

کلا درخواست ها از سایتهای دیگه باید کمتر کنید

لینک به ارسال

تشکر اقا مرتضی .

فقط این قسمت رو اگه میشه بیشتر توضیج بدید که چطور باید برای وردپرس انجام بدیم .

کافیه کل فایل هایی که گزارش داده رو داخل یک فایل کنید و فراخوانی کنید.

لینک به ارسال

ببینید بررسی کنید که چه تعداد فایل استایل یا اسکریپت به صفحه‌ی سایتتون اضافه شدند ، معمولا در هدر یا فوتر قرار می‌گیرند ، بعد محتوای همه رو در یک فایل قرار بدید و تنها اون فایل رو فراخوانی کنید در قالب

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...