رفتن به مطلب

اضافه شدن کد های مخرب تبلیغاتی

vaja

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

چند وقتیه که سیستم وب مستر گوگل پیغام اخطار (Hacking suspected) رو داده

متوجه شدم که آدرس یک سایت فروش اینترنی خارجی به سایت اضافه شده

فایل های php و کد های قالب رو سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم

ورودی سایت از طریق موتور های جستجو صفر شده و توی موتور های جستجو وقتی سرچ می کنی

انتهای آدرس سایت این آدرس اضافه شده /?p=cheap-uggs-girls-752405.html و وقتی کلیک می کنی میره به همون سایت خارجی یعنی uggdealsonline.com

چطور می تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

چند وقتیه که سیستم وب مستر گوگل پیغام اخطار (Hacking suspected) رو داده

متوجه شدم که آدرس یک سایت فروش اینترنی خارجی به سایت اضافه شده

فایل های php و کد های قالب رو سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم

ورودی سایت از طریق موتور های جستجو صفر شده و توی موتور های جستجو وقتی سرچ می کنی

انتهای آدرس سایت این آدرس اضافه شده /?p=cheap-uggs-girls-752405.html و وقتی کلیک می کنی میره به همون سایت خارجی یعنی uggdealsonline.com

چطور می تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

دوست عزیز امکان داره قالبی که دانلود کردید در قسمت function یا دیگر قسمت کد که به حتم می تواند php باشد کد گذاری شده است یعنی بر روی قسمتی از کد php قفل گذاری شده است که نمی تونید بفهمید اون قسمت درباره چه چیزی است بهتره از decoder استفاده کنید یا کلا بی خیال قالب بشید اگر قالب نامعتبر باشه می تونه عواقب دیگریی هم داشته باشه از جمله امکان وجود بد افزار

ویرایش شده توسط XeonIran
لینک به ارسال

میشه لینک سایتتون رو بزارید؟

از قالب رایگان استفاده میکنید؟

آدرس سایت

نه قالب رایگان نیست اختصاصیه

دوست عزیز امکان داره قالبی که دانلود کردید در قسمت function یا دیگر قسمت کد که به حتم می تواند php باشد کد گذاری شده است یعنی بر روی قسمتی از کد php قفل گذاری شده است که نمی تونید بفهمید اون قسمت درباره چه چیزی است بهتره از decoder استفاده کنید یا کلا بی خیال قالب بشید اگر قالب نامعتبر باشه می تونه عواقب دیگریی هم داشته باشه از جمله امکان وجود بد افزار

دوست عزیز قالب اختصاصی کد نویسی شده

تابع function و سایر توابع رو بررسی کردم اما ب موردی بر نخوردم !!

بی خیال قالب ک اصلا نمیتونم بشم

میشه ی توضیحی در مورد decoder بدین ؟؟

لینک به ارسال

آدرس سایت

نه قالب رایگان نیست اختصاصیه

دوست عزیز قالب اختصاصی کد نویسی شده

تابع function و سایر توابع رو بررسی کردم اما ب موردی بر نخوردم !!

بی خیال قالب ک اصلا نمیتونم بشم

میشه ی توضیحی در مورد decoder بدین ؟؟

دوست عزیز انکد کردن کدهای php رو نا مفهوم می کنه طوری که توسط بیننده قابل فهم نیست که بهش قفل شده می گن باید از برنامه های دیکدر استفاده کرد که بیشترشون لایسنس دار هستند و بعضی ها هم رایگان که البته همه به خوبی کار نمی کنند کد نویس ها و کسانی که برنامه نویسی رو بر عهده دارد معمولا برای جلوگیری از کپی رایت و بسیاری از مسائل دیگر قسمتی از کد php را انکد می کنند که قابل تغییر نباشه

لینک به ارسال

با اسکنر مدیریت هاست بررسی کنید

وردپرس را نصب دستی کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

اگر از پوسته بکاپ دارید جایگزین کنید

افزونه‌ها را غیرفعال و تست کنید

افزونه‌ها را حذف و دوباره نصب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...