رفتن به مطلب

"بسته پارسی ساز" منتشر شد - نسخه 1.3.5

پست های پیشنهاد شده

صد البته بیشتر خوشحال میشدیم اگر کپی کاری کمتری میکردن ;)

هرچند روی نسخه جدید بسته تازه مفهوم رقابت برای دوستان معنا پیدا می کنه ...

لینک به ارسال

سلام

بزودی زمانبندی رو + سیستم گزارش باگ رو فعال می کنیم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام خدمت اقا مرتضی ....

این افزونه پارسی ساز مصرف منابع سرور بسیار بالایی داره ..قبلا گزارش داده بودم . .لطفا پیگیری کنید ....

لینک به ارسال

سلام

بخاطر تعدد افزونه های تحت بررسی هنوز تاریخ رو قطعی نکردیم ولی محدوده 30 روز فعلا مدنظر هست (برای ریلیز)

در مورد مصرف منابع هم نسخه جدید رو داریم از همه نظر بررسی می کنیم. انشاله دوستانی که با مصرف منابع مشکل دارن هم راضی میشن :)

لینک به ارسال

نسخه جدید کی منتشر میشه؟

راستی یه چیزی رو هم تو نسخه جدید در نظر داشته باشید، من الآن به واسطه سایتی که میخوام با وردپرس راه بندازم مدت زیادی(چند ماه) هست دارم روی قسمت زمانبندی فروش ویژه افزونه ووکامرس کار میکنم. این قسمت کدش باید طوری نوشته بشه که فقط انتخابگر تاریخش شمسی باشه و بعد از انتخاب همون تاریخ میلادی توی دیتا بیس وارد بشه، در غیر اینصورت این قسمت با افزونه های زیادی مشکل خواهد داشت. گفتم اینو هم در جریان باشید.

منم به این نتیجه رسیده بودم با کمی تغییرات تا یه جاهایی رسوندم به خاطر کمبود وقت (سربازی) نتونستم روش زیاد کار کنم میسپارم به مدیر پلاگین که یه فکری براش بکنه :rolleyes:

البته پلاگین شمسی سازی جیکوری هم مشکلاتی داره به خاطر بروز نکردم توسعه دهنده پلاگین :(

تغییرات بنده :

فایل جاوای تقویم شمسی رو توی پوشه js پلاگین کپی کنید (فایل ها ضمیمه شده)

بعد فایل wp-parsidate.php رو باز کنید و در تابع parsidate_js خطوط زیر رو اضافه کنید

echo "<script type='text/javascript' src='".plugins_url()."/$dirname/js/jquery.ui.datepicker-cc.all.min.js'></script>";
echo "<script>
jQuery('.date-picker-field').datepicker({
onselect: function(dateStr, inst) {
var selectedJalaliDate = new JalaliDate(inst.selectedYear, inst.selectedMonth, inst.selectedDay);
var date = selectedJalaliDate.getGregorianDate();
jQuery(this).val( date.getFullYear()+ '-' + (date.getMonth()+1) + '-' + date.getDate());
}
});
</script>";

با این روش مشکل نشون دادن تقویم شمسی تا حدودی درست میشه و هنگام نشون دادن میلادی نشون میده

حالا من فقط وقت کردم قسمت سفارش رو ادیت کنم به بقیه جاها نتونستم برسم تست کنم توی قسمت سفارش توی فیلد فقط مشکل اصلی تو ذخیره سازی که که تو حالت پیشفرض پلایگن شمسی ذخیره میشه که اشتباه هست باید درست بشه نحوه ذخیره سازی اونم باید فایل سفارش جزئی ادیت بشه فایل class-wc-meta-box-order-data.php در مسیر

wp-content\plugins\woocommerce\includes\admin\meta-boxes

رو باز کنید و بعد تو لاین 86 سه تا date_i18n هست اونا رو به date تبدیل کنید و همچنین تو لاین 440 خط زیر رو

$date = date_i18n( 'Y-m-d H:i:s', $date );

رو به

$date = date( 'Y-m-d H:i:s', $date );

تبدیل کنید

حالا تمومه تقریبا بقیه موارد رو میتونید با کمی تغییرات درست کنید مثلا واسه قسمت کوپن ها میتونید کد جاوای زیر رو اضافه کنین

echo "<script>
jQuery('#expiry_date').datepicker({
onselect: function(dateStr, inst) {
var selectedJalaliDate = new JalaliDate(inst.selectedYear, inst.selectedMonth, inst.selectedDay);
var date = selectedJalaliDate.getGregorianDate();
jQuery(this).val( date.getFullYear()+ '-' + (date.getMonth()+1) + '-' + date.getDate());
}
});
</script>";

بقیه اش به عهده خودتون

jquery.ui.datepicker-cc.all.min.zip

لینک به ارسال

زمان قطعی ریلیز 10 دسامبر (10 آذر) از اون زمان دیرتر نمیشه، ولی احتمال زودترشدنش هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

منم به این نتیجه رسیده بودم با کمی تغییرات تا یه جاهایی رسوندم به خاطر کمبود وقت (سربازی) نتونستم روش زیاد کار کنم میسپارم به مدیر پلاگین که یه فکری براش بکنه :rolleyes:

البته پلاگین شمسی سازی جیکوری هم مشکلاتی داره به خاطر بروز نکردم توسعه دهنده پلاگین :(

......

ممنون

مورد دیت پیکر در حال اضافه شدن هست.

بحث مشکل در ووکامرس هم در حال تکمیل شدن.

موارد پیشنهادی شما رو هم بررسی می کنیم.

لینک به ارسال

آقا توروخدا این قضیه هماهنگی با ووکامرس رو درستش کنید!

وقتی یک سفارش رو باز میکنم و تغییری روش اعمال میکنم بدلیل اینکه تاریخ و... با اعداد فارسی نوشته میشن، قابلیت ذخیره سازی نداره و ارور میده!

عکس پیوست شده

post-1942-0-75475200-1413563719_thumb.jp

لینک به ارسال

قبلا بررسی شده و دوستان حلش کردن.

کمی باید صبر کنید تا نسخه جدید رو منتشر کنیم

لینک به ارسال

زمان قطعی ریلیز 10 دسامبر (10 آذر) از اون زمان دیرتر نمیشه، ولی احتمال زودترشدنش هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام و عرض ادب .

واسه این افزونه اگه بشه یه امکانی تعریف کرد که کاربر به خواست خودش بتونه انتخاب کنه که فایل زبان وردپرس تغییر کنه یا نکنه خیلی خوب میشه .

آخه شاید یه عده مثل بنده ، وردپرس فارسی داشته باشن و تغییراتی در فایل ترجمه ی وردپرس در برخی قسمتها داده باشن که نخوان با فعال کردن این افزونه تغییرات از بین بره .

یا به عبارت بهتر فقط بخوان از امکان تاریخ شمسی این افزونه استفاده کنن نه چیز دیگه .

البته این درخواست رو قبلا هم داده بودم و آقا مرتضی گفتن که این مشکل رو هم حل میکنن تا همه بتونن از این افزونه استفاده کنن .

میخواستم بدونم تو نسخه ی جدید ، آیا این امکان رو هم لحاظ کردید ؟

لینک به ارسال

سلام

روی نسخه جدید فایل زبان رو از سیستم حذف می کنیم. چون مستقیم از منبع وردپرس خونده میشه. نحوه آموزش برای همکاری فایل زبان رو هم برای دوستان قرار می دیم.

اینکه فایل زبان تغییر کنه یا نه رو بعد نصب میشه انجام داد اما قبل نصب از خود وردپرس فرمان میگیره. برای بعد نصب مشکلی نیست.

لینک به ارسال

سلام

برا استفاده از افزونه پارسی ساز ، باید ابتدا wp-jalali رو حذف کنم و سپس افزونه شما رو نصب کنم ؟

دیگه هیچ کار دیگه نباید انجام داد ؟

مثلا تغییر توابع و ...

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

اگه پوسته شما بصورت استاندارد کدنویسی شده باشه نیاز به کار خاصی نیست

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

من دیشب افزونه جلالی رو غیرفعال و این افزونه رو نصب کردم، اما یکسرس گزینه‌ها تبدیل به انگلیسی شد مثل: Posts, Media, Plugins, Commments, Tools و یکسری عبارات مثل: Deactivate, Unapprove و ده‌ها عبارت دیگه به‌طور جسته‌گریخته در بخش‌های مختلف مدیریت!

این افزونه رو غیرفعال و جلالی رو فعال کردم ولی همین‌طور انگلیسی موند! اگه اصلاح بشه ممنون

علاوه بر اینکه من یک کد نمایش تاریخ توی هیدر سایت گذاشته بودم که با جلالی سازگاری داشت، اما تا این افزونه رو فعال می‌کنم، سایت بالا نمیاد و این ارور رو میده:

امروز : Fatal error: Call to undefined function jdate() in /home/dorar/domains/dorar.ir/public_html/wp-content/themes/minimal-xpert/header.php on line 58

با تشکر از همه دوستان

لینک به ارسال

سلام

1- بعد از فعالسازی افزونه فایلهای زبان رو از بسته وردپرس فارسی بگیرید و بریزید توی پوشه languages

2- مستندات رو بخونید. تابع jdate باید جایگزین بشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یک پیشنهاد:

یک قابلیت خیلی خوبی که افزونه wp-persian مرحوم داشت، این بود که تعیین میکردی داشبوردت و سایتت بصورت جداگانه فارسی باشند یا انگلیسی؟

من مثلا این مشکل رو دارم توی یه سایتی که به زبان انگلیسی هست ولی به زبان فارسی میخوام مدیریتش کنم.

اگر این گزینه رو اضافه کنید خیلی عالی میشه.

موچکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...