رفتن به مطلب

"بسته پارسی ساز" منتشر شد - نسخه 1.3.5

پست های پیشنهاد شده

موارد اصلی تکمیل شده.

یکسری رفع باگ داریم. بعد میدیم برای تست بتا.

فعلا تاریخ مشخصی نمیتونیم بگیم

لینک به ارسال

سلام

منم مشکل دوستان ru6a و teh_music رو دارم و نمیتونم مطلب جدیدی روی سایت قرار بدم ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

سوالتون خیلی کلی بود

لطفا در تاپیک جداگانه ایی به طرح سوالتون بپردازید

لینک به ارسال

سلام بعد از یه مدت طولانی و یه غیبت دراز مدت دوباره برگشتم . واقعا دلم برا انجمن و دوستان تنگ شده بود . بسته پارسی ساز جدید رو از کجا میتونیم دانلود کنیم؟

لینک به ارسال

سلام بعد از یه مدت طولانی و یه غیبت دراز مدت دوباره برگشتم . واقعا دلم برا انجمن و دوستان تنگ شده بود . بسته پارسی ساز جدید رو از کجا میتونیم دانلود کنیم؟

http://wordpress.org/plugins/wp-parsidate

لینک به ارسال

سلام دوستان وقت بخیر

از وقتی که وردپرس سایتم و بروز کردم با مشکلی مواجه شدم!

من یه سایت خبری دارم و گاهاً اخبار چند روز گذشته اون و با تاریخ روز بروز میکردم، حالا بعد از بروزرسانی وردپرس دیگه قبول نمیکنه ک با تاریخ و ساعت بروز کنم پیج ها رو !!!

ممنون میشم در حل این مشکل کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان وقت بخیر

از وقتی که وردپرس سایتم و بروز کردم با مشکلی مواجه شدم!

من یه سایت خبری دارم و گاهاً اخبار چند روز گذشته اون و با تاریخ روز بروز میکردم، حالا بعد از بروزرسانی وردپرس دیگه قبول نمیکنه ک با تاریخ و ساعت بروز کنم پیج ها رو !!!

ممنون میشم در حل این مشکل کمکم کنید

از وردپرس 4 به همراه افزونه wp-parsidate استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

سلام

خطایی میده یا چیز دیگه؟

کمی بیشتر در مورد مکشل توضیح بدید

لینک به ارسال

سلام

خطایی میده یا چیز دیگه؟

کمی بیشتر در مورد مکشل توضیح بدید

سلام نه هیچ خطایی نمیده! اتفاقاً مثل همیشه بعد از عوض کردن تاریخ بروزرسانی میشه! ولی پس از بروز رسانی نگاه که میکنم میبینم تاریخ همون تاریخ گذشته هستش!

ویرایش شده توسط Marya
لینک به ارسال

بقیه افزونه ها رو غیرفعال و تست کنید

نشد یک تاپیک در همین بخش بزنید تا با هم بررسی کنیم

لینک به ارسال

بقیه افزونه ها رو غیرفعال و تست کنید

نشد یک تاپیک در همین بخش بزنید تا با هم بررسی کنیم

واااااو درست شد

تشکر از شما

فقط حالا از کجا بفهمیم کدوم افزونه مورد داشته که اون و فعال نکنم!؟ :/

آها و مسئله دیگه اینکه اگر موضوعی که اینجا مطرح کردم مربوط به این تاپیک نمیشه خیلی ممنون میشم زحمت انتقال پست ها رو به تاپیک دیگری بکشید

چون امروز دفعه اولی بود که وارد این انجمن شدم کمی برام گنگ بود که کجا میتونم سوالم و مطرح کنم باید ببخشید

لینک به ارسال

مشکلی نیست

توی همین بخش یک تاپیک بزنید تا بتونیم ادامه بدیم

بسته پارسی ساز

لینک به ارسال

بسته پارسي ساز و مشكلات آن:

امروز نسخه جديد وردپرس را نصب كردم بعد از نصب با پيغام آپديت ترجمه مواجه شدم آن را آپديت كردم و در ادامه متوجه شدم افزونه slim stat از كار افتاده است سرچي در انجمن كردم ديدم اين مشكل براي امروز و ديروز نيست اين مشكل چند سالي قدمت دارد.

مشکل «بسته پارسی ساز» با SlimStat ثبت شده در 26 بهمن 92

مشکل بسته پارسی ساز با افزونه WP SlimStat ثبت شده در 12 ارديبهشت 93

تنها گوشه اي از تايپيك هاي ذكر شده راجع به مشكل اين افزونه مي باشد.

ضمن اينكه زماني كه من اين افرونه را نصب مي كنم بخش تقويم سايتم حذف و آدرس تقويمي مطالبم را هم كه وارد مي كنم با پيغام not found مواجه مي شوم، كندي سرعت و ... اين افزونه نيز كه شهره خاص و عام است؛ اما سوال اينجاست كه چرا اعضاي وردپرس فارسي فكري به حال اين افرونه نمي كنند.

البته در اين ميان يه بنده خدايي به نام امير مسعود ايراني كار دوستان را آسان كرده و نسخه ي اصلاح شده اين افزونه را قرار مي دهد پيشنهاد مي دهم يك تعاملي با هم انجام دهيد و مشكلات را با كار گروهي رفع نماييد.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز به انجمن خوش اومدید

مشکل slimsat مربوط به متد تغییر تاریخ در افزونه ما هست که روی نسخه جدید رفع شده و اما....

دوست عزیز موارد بعدی که فرمودید مربوط به وردپرس فارسی هست نه ما :)

در ضمن روی نسخه جدید بسته تغییراتی رو دوستان خواهند دید که مطئمنن جلالی رو براحتی (بازهم) پشت سر میزاره

پ.ن:

امیرمسعود روی جلالی کار کرده بود.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز به انجمن خوش اومدید

مشکل slimsat مربوط به متد تغییر تاریخ در افزونه ما هست که روی نسخه جدید رفع شده و اما....

دوست عزیز موارد بعدی که فرمودید مربوط به وردپرس فارسی هست نه ما :)

در ضمن روی نسخه جدید بسته تغییراتی رو دوستان خواهند دید که مطئمنن جلالی رو براحتی (بازهم) پشت سر میزاره

پ.ن:

امیرمسعود روی جلالی کار کرده بود.

خير اگر مطلب من را با دقت مي خوانديد من گفتم با نصب نسخه جديد اين مشكل بوجود آمد؛ يعني روي نسخه جديد هم حل نشده است.

لینک به ارسال
خير اگر مطلب من را با دقت مي خوانديد من گفتم با نصب نسخه جديد اين مشكل بوجود آمد؛ يعني روي نسخه جديد هم حل نشده است.

نسخه جدید پلاگین پارسی ساز هنوز منتشر نشده

منتظر باشید

لینک به ارسال

درود

در نسخه جدید پلاگین فارسی سازی پارسی دیت مشکل بهم ریختگی تاریخ موقع تغییر وضعیت سفارشات در ووکامرس هم حل خواهد شد؟

واقعا حیفه که همچین پلاگین فروشگاه سازی همچین ایرادی داشته باشه،خواهش میکنم ازتون این مشکل رو برطرف کنین ممنونمممم

لینک به ارسال

درود

در نسخه جدید پلاگین فارسی سازی پارسی دیت مشکل بهم ریختگی تاریخ موقع تغییر وضعیت سفارشات در ووکامرس هم حل خواهد شد؟

واقعا حیفه که همچین پلاگین فروشگاه سازی همچین ایرادی داشته باشه،خواهش میکنم ازتون این مشکل رو برطرف کنین ممنونمممم

بله این مشکلات حل میشه . موارد دیگه که دوستان گزارش کرده بودن هم حل میشه

لینک به ارسال

در حال انجام کارهاش هستیم

سعی می کنیم تاریخی رو برای انتشار مشخص کنیم

لینک به ارسال

سلام.ببخشید تایپیک رو بالا میارم.فقط میخواستم بدونم در نسخه ی جدید پارسی ساز مشکل افزونه wp-rss-poster هم رفع شده یا خیر.ممنون

ویرایش شده توسط ::AmiR::
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

می خواستم یه تشکر از تیم وردپرس پارسی بکنم

شاید خیلی از کاربر ها هنوز هم از افزونه جلالی استفاده بکنن ولی با اضافه شدن افزونه سایت به جمع فارسی ساز ها افزونه جلالی هم بعد از کلی وقت مجبور شد به روز رسانی بکنه و الان هم داره نسخه های جدیدی میده خوبی که برای کل کاربر ها داشت باعث شد یک رقابت شکل بگیره و سود این رقابت برای استفاده کننده های افزونه ها هست

باتشکر از گروه برنامه نویسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...