رفتن به مطلب

"بسته پارسی ساز" منتشر شد - نسخه 1.3.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

اقا مرتضی نسخه جدید رو نصب کردم احساس میکنم هنگام کلیک روی افزودن نوشته با کندی صفحه لود میشه ، بنظرت مشکل از اینترنت هست یا در این نسخه افزونه اینجوری شده؟

ممنون

لینک به ارسال

فکر نمیکنم کندی از سمت افزونه باشه

روی سایت دیگه ای دارید که تست کنید؟

لینک به ارسال

سلام،

لطفا تو ورژن بعدی بسته پارسی ساز، تو فایل fa_IR.po ، عبارت

Tags:

رو به

برچسب‌ها:

تغییر بدید

(بعد از علامت : یه فاصله هم وجود داره که تو عبارت های بالا نمیشد نشونش داد)

موفق باشید

لینک به ارسال

فکر نمیکنم کندی از سمت افزونه باشه

روی سایت دیگه ای دارید که تست کنید؟

تو ساب دوباره وردپرس بالا اوردم ، زیاد فرقی نکرد ، قسمت های دیگه رو خیلی سریع لود میکنه ،فقط قسمت

افزودن نوشته این مشکل هستش

لینک به ارسال

با افزونه فارسی آماره مشکل داره

چه مشکلی داره؟

تو ساب دوباره وردپرس بالا اوردم ، زیاد فرقی نکرد ، قسمت های دیگه رو خیلی سریع لود میکنه ،فقط قسمت

افزودن نوشته این مشکل هستش

افزونه ای برای ادیتور نصب دارید؟ یا چیزی که به بخش ارسال پست مرتبط باشه؟

لینک به ارسال

چه مشکلی داره؟

چه مشکلی داره؟

مطالب ارسالی رو میزنه 5 ساعت پیش و اگه افزونه آماره غیرفعال بشه درست میشه.

ویرایش شده توسط پورتال دنا
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان. متاسفانه با افزونه Easy Digital Downloads هم مشکل داره و edd فارسی نمیشه. صرفاً ادمین فقط فارسی میشه.

لینک به ارسال

سلام دوستان. متاسفانه با افزونه Easy Digital Downloads هم مشکل داره و edd فارسی نمیشه. صرفاً ادمین فقط فارسی میشه.

مشکل نداره

افزونه‌ها از توابع پیشفرض استفاده نمیکنند

به همین دلیل تبدیل به تاریخ خورشیدی نمیشه

لینک به ارسال

من درمورد تاریخ صحبتی نکردم. گفتم کلاً با EDD مشکل داره، اصلاً اونو فارسی نمیکنه. مطمئنید توی تابع get_locale تغییر ایجاد کردید؟

لینک به ارسال

من درمورد تاریخ صحبتی نکردم. گفتم کلاً با EDD مشکل داره، اصلاً اونو فارسی نمیکنه. مطمئنید توی تابع get_locale تغییر ایجاد کردید؟

احسان جون درست تست کردی ؟

من الآن تست کردم مشکلی نداشت فقط ترجمه های مربوط به خود edd فارسی نمیشن که اونم طبیعیه که برای خودش فایل زبان جداگونه داره

لینک به ارسال

من که کلی با افزونتون حال کردم و دارم رو سایت همه کاربران و مشتریام از همین استفاده میکنم و این باعث خوشحالیم هست که یه کار استانداردی کلیک خورده!

ولی در بخش ترجمه گاها با مشکلاتی و ایراداتی رو به رو هستم به عنوان نمونه همین %s که همه جا یه نشونی ازش هست

از پیشخوان گرفته تا فهرست و لیست پست ها و برگه ها و ...

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

فایل زبان برای وردپرس نسخه 4.0 به افزونه اضافه و افزونه به روزرسانی شد.

همچنین افزونه روی نسخه جدید وردپرس تست شده و قابلیت های اصلی افزونه بدون مشکل هستن.

نسخه جدید افزونه با باگ فیکس های جدید (که گزارش شده بود) و تغییراتی جدید بزودی منتشر میشه.

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران.

یه سوالی پیش اومده، با توجه به نسخه 4 وردپرس و این امکان که میشه مستقیما وردپرس رو از مخزن انگلیسی وردپرس دریافت و به صورت فارسی نصب کرد، بدون در نظر گرفتن امکان تقویم خورشیدی، چه لزومی در استفاده از پلاگین پارسی ساز هستش؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران.

یه سوالی پیش اومده، با توجه به نسخه 4 وردپرس و این امکان که میشه مستقیما وردپرس رو از مخزن انگلیسی وردپرس دریافت و به صورت فارسی نصب کرد، بدون در نظر گرفتن امکان تقویم خورشیدی، چه لزومی در استفاده از پلاگین پارسی ساز هستش؟

ممنون

تاریخ شمسی

لینک به ارسال

همچنین فایل زبان نسخه 4 وردپرس هنوز اپدیت نشده!

و امکانات بسته پارسی ساز برای نسخه جدید شما رو مجاب به استفاده می کنه ;)

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

من ب نسخه 4 بروز کردم.اما از وقتی بروز کردم تو ارسال مطلب اصلا هیچی نشون نمیده

اصلا ویرایشگر که باهاش کار میکردم بالانمیاد.و افزونه yoast seo هم بالانمیاد تو ارسال مطلب.لطفا کمک کنید.مرسی

لینک به ارسال

سلام

وردپرس رو بروز کردید این مشکل پیش اومد؟

لینک به ارسال

سلام

من الان تست گرفتم نتیجه رو بصورت عکس پیوست کردم

افزونه رو یکبار غیرفعال/فعال کنید

اگر درست نشد یک تاپیک جدید بزنید (در همین بخش) تا مشکلتون رو پیدا کنیم

مشکل از یکی از افزونه ها یک بخشی از پوسته تون هست.

post-1-0-68657200-1410013690_thumb.png

لینک به ارسال

سلام

این آپدیت برای فایل زبان بود.

نسخه جدید رو هنوز منتشر نکردم. داریم با وردپرس 4 و مشکلات احتمالی جدید ست ش می کنیم.

لینک به ارسال

نسخه جدید کی منتشر میشه؟

راستی یه چیزی رو هم تو نسخه جدید در نظر داشته باشید، من الآن به واسطه سایتی که میخوام با وردپرس راه بندازم مدت زیادی(چند ماه) هست دارم روی قسمت زمانبندی فروش ویژه افزونه ووکامرس کار میکنم. این قسمت کدش باید طوری نوشته بشه که فقط انتخابگر تاریخش شمسی باشه و بعد از انتخاب همون تاریخ میلادی توی دیتا بیس وارد بشه، در غیر اینصورت این قسمت با افزونه های زیادی مشکل خواهد داشت. گفتم اینو هم در جریان باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...