رفتن به مطلب

"بسته پارسی ساز" منتشر شد - نسخه 1.3.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام

نسخه 1.3.4 منتشر شد

مشکلات اصلی نمایش تاریخ حل شد

انشالاه در نسخه بعدی با ووکامرس - بادی پرس-بیبی پرس سازگار خواهد شد

و مشکلاتی که با یک سری از پلاگینها داشته حل خواهد شد

lمن وردپرس شبكه دارم

نسخه به ورژن جديد آپديت كردم انجام شد اما خطا داد به لاين 191 update.php

لینک به ارسال

خطا از افزونه نیست

اگر مشکلی دیدید افزونه رو دستی نصب کنید

لینک به ارسال

افزونه ی فوق العاده ایه ولی متاسفانه متاسفانه و متاسفانه با ووکامرس مشکل داره و با اینکه فارسی ساز ووکامرس رو نصب میکنم باز هم ووکامرس، انگلیسی میمونه. مشکل از کجاست؟ آیا امیدی هست که این مشکل هم برطرف بشه تا بتونیم از این افزونه ی عالی استفاده کنیم؟ ممنون.

لینک به ارسال

اصلانگران نباشید. آپدیت بعدی برای هماهنگی با ووکامرس هست و مشکلات با ووکامرس حل میشه و 100% هماهگ میشه :)

لینک به ارسال

آقا مرتضی حالا که اینهمه سایت فارسی با کدهای فارسی قبلی ساخته شده،به نظرتون بهتر نیست که همون کدهای فارسی سازی (jdate و ایناها) رو توی این افزونه هم استفاده کنید؟

مثلا من خودم چون حوصله عوض کردن کدها رو توی قالب ندارم، اصلا تابحال افزونه شما رو نصب نکرده ام توی هیچکدوم از سایتهام!

لینک به ارسال

خسته نباشید دوستان .... واقعا این بسته عالیه ... از شر جلالی خلاص شدیم ............... هیچ فشاری به سرور نمیاره این افزونه ... فوق العاده ساده .... اما بسیار حرفه ای و پیچیده ....... کار افزونه عالیه .... مطمئنا اگر اندک باگ هاش گرفته بشه عالی میشه ........ دوستان خدا قوت.

لینک به ارسال

دوستان ما بشدت به افزونه slimstat نیازمندیم (در حال حاضر به علت افزونه تاریخ از کار افتاده) اگر اصلاح این مورد در دستور کار نیست بفرمایید تا به جلالی بازگرد کنیم اگر هم اصلاحیه بزودی انجام میشه حدودش رو بگید تا منتظر بمونیم.

از بروزرسانی های پیاپی شما ممنونیم. :)

لینک به ارسال

یکسری افزونه ها هستن که از بیس وردپرس استفاده میکنن مثل همین slimstat

برای همین مجبوریم برای اینها یک پچ به بسته اضافه کنیم. چند افزونه دیگه هم هستن که دوستان معرفی کردن.

در حال بررسی راه حل قطعی هستیم.

لینک به ارسال

اصلانگران نباشید. آپدیت بعدی برای هماهنگی با ووکامرس هست و مشکلات با ووکامرس حل میشه و 100% هماهگ میشه :)

ممنون آقا مرتضی از زحمات شما و همکاران

ظمن اینکه منتظر ورژن بعدی هستیم با دوستمون هم عقیده ام ...

آقا مرتضی حالا که اینهمه سایت فارسی با کدهای فارسی قبلی ساخته شده،به نظرتون بهتر نیست که همون کدهای فارسی سازی (jdate و ایناها) رو توی این افزونه هم استفاده کنید؟

مثلا من خودم چون حوصله عوض کردن کدها رو توی قالب ندارم، اصلا تابحال افزونه شما رو نصب نکرده ام توی هیچکدوم از سایتهام!

منم به همین دلیل کامل روی این افزونه نیومدم...

لینک به ارسال

مستندات کامل + توضیحات لازم برای انتقال به بسته رو قبلا دادیم دیگه حوصله ندارید از دست ما کاری برنمیاد ;)

چون نمیشه از همون اسم توابع استفاده کنیم

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان ....

آخرین به روز رسانی بسته پارسی ساز که منتشر شده به نظرم باعث کند شدن لود ادیتور وردپرس شده . به طوریکه از زمان گلیک روی دکمه " افزدون نوشته" تا زمان بارگذاری کامل ادیتور بین 15 تا 20 ثانیه طول میشکه! در صورتیکه قبلا نهایتا تو 10 ثانیه لود میشد. نمیدونم شاید مشکل از مرورگر یا اینترنت من باشه! شایدم مشکل از آخرین به روزرسانی این پلاگین باشه. فقط گفتم اطلاع بدم که در صورت نیاز بررسی بشه.

لینک به ارسال

روی ادیتور کار خاصی انجام نمیشه فقط راست چینیش فعال میشه

کندی لود این روزهای وردپرس بخاظر استفاده از سرویس فونت گوگل هست که از پروتوکول امن داره استفاده میکنه و برای حالت معمول باعث کندی لود برای کاربران ایرانی شده.

با پروکسی تست کنید ببینید همون مقدار لود طول میکشه؟

لینک به ارسال

اینترنت من پارس آنلاینه و متاسفانه مدام ip پروکسی من و مسدود میکنه!! و میره تو لیست سیاه ... کلا با پروکسی سایت خودمو به سختی لود میکنم ......... برای همین با پر.کسی بیشتر از 20 ثانیه طول میکشه.

اگر مسیرم به کافی نت خورد با پرو.کسی های دیگه چک میکنم و نتیجه رو همین جا اعلام میکنم.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام. اول بابت این افزونه یه خسته نباشید بهتون می گم که واقعا کارتون عالیه.

یه سوال داشتم.

تو قسمت "نمایش پارسی اعداد" فقط چند قسمت خاص رو میشه انتخاب کرد تا اعداد رو فارسی نشون بده.

چطور میشه کاری کرد که کل قالب همچین قابلیتی رو داشته باشه؟ مثلا الان قسمت Footer قالب من هنوز داره اعداد رو انگلیسی نشون میده.

بعد قسمت "تعداد نظرها" هم با اینکه از تو تنظیمات فعالش کردم باز داره اعداد رو انگلیسی نشون میده. این رو چطوری می تونم درستش کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام . آیا برنامه ای برای استفاده شدن ویجت تقویم فارسی دارید به افزونه ؟

بله برای نسخه بعدی (نه بروزرسانی) اضافه می کنیم

سلام. اول بابت این افزونه یه خسته نباشید بهتون می گم که واقعا کارتون عالیه.

یه سوال داشتم.

تو قسمت "نمایش پارسی اعداد" فقط چند قسمت خاص رو میشه انتخاب کرد تا اعداد رو فارسی نشون بده.

چطور میشه کاری کرد که کل قالب همچین قابلیتی رو داشته باشه؟ مثلا الان قسمت Footer قالب من هنوز داره اعداد رو انگلیسی نشون میده.

بعد قسمت "تعداد نظرها" هم با اینکه از تو تنظیمات فعالش کردم باز داره اعداد رو انگلیسی نشون میده. این رو چطوری می تونم درستش کنم؟

ممنون

لطفا در تاپیک جدید مطرح کنید

تا اگر مشکل دوست دیگه ای بود بتونه براحتی پیدا کنه

لینک به ارسال

سلام

بروزرسانی یا نسخه جدید این wp-parsidate کی میاد ؟

من در این تاپیک مشکلمو گفتم ولی کسی جوابی نداده ، لطفا راهنمایی کنید ..............

لینک به ارسال

با سلام

نسخه 1.3.4 منتشر شد

مشکلات اصلی نمایش تاریخ حل شد

انشالاه در نسخه بعدی با ووکامرس - بادی پرس-بیبی پرس سازگار خواهد شد

و مشکلاتی که با یک سری از پلاگینها داشته حل خواهد شد

سلام

ممنونم از زحمتتون برای ارائه این افزونه خوب.

من یه مشکلی با همین ورژن دارم و اون اینه که متاسفانه با افزونه Admin in English with Switch سازگار نیست. این افزونه برای من خیلی ضروریه چون سایتم فارسیه ولی بخش ادمین اون باید انگلیسی باشه.

امکانش هست یه بررسی کنید؟

مرسی.

ویرایش شده توسط dejavupink
لینک به ارسال

سلام

من روی دوتا از سایت هام نصب کردم

توی تنظیماتش که میرم و تیک میگذارم و ذخیره میکنم ، هیچ تغییری ایجاد نمیشود

تصویر:

333.jpg

لینک به ارسال

سلام

بروزرسانی یا نسخه جدید این wp-parsidate کی میاد ؟

من در این تاپیک مشکلمو گفتم ولی کسی جوابی نداده ، لطفا راهنمایی کنید ..............

همونجا بهتون جواب میدم
سلام

ممنونم از زحمتتون برای ارائه این افزونه خوب.

من یه مشکلی با همین ورژن دارم و اون اینه که متاسفانه با افزونه Admin in English with Switch سازگار نیست. این افزونه برای من خیلی ضروریه چون سایتم فارسیه ولی بخش ادمین اون باید انگلیسی باشه.

امکانش هست یه بررسی کنید؟

مرسی.

چه ناهماهنگی وجود داره؟ بگید تا بررسی کنیم

سلام

من روی دوتا از سایت هام نصب کردم

توی تنظیماتش که میرم و تیک میگذارم و ذخیره میکنم ، هیچ تغییری ایجاد نمیشود

افزونه کَش دارید؟ یا کَش فعال شده؟

لینک به ارسال

همونجا بهتون جواب میدم

چه ناهماهنگی وجود داره؟ بگید تا بررسی کنیم

افزونه کَش دارید؟ یا کَش فعال شده؟

قبلا فعال بوده الان خذفش کردم

مربوط به اون میشه؟

لینک به ارسال

شاید!

روی یک رودپرس معمولی روی همون سرور تست کنید.

اگر مشکل باقی موند یک تاپیک جدید بزنید تا بررسی کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...