رفتن به مطلب

"بسته پارسی ساز" منتشر شد - نسخه 1.3.5

پست های پیشنهاد شده

از تک تک دوستان زحمتکش وردپرس پارسی تشکر میکنم

به امید توسعه روز افزون وردپرس! اون هم با طعم پارسی... :)

لینک به ارسال

واقعاً وردپرس یه نعمته که بدون پشتیبانی فارسیش برای شخص خودم هیچ کاربردی نداره.

دست همتون درد نکنه.

لینک به ارسال

باسلام

از زحمات آقا مرتضی و تیم عزیزشان در جهت انتشار این افزونه ، بسیار سپاسگذارم

همچنین از رفع مشکلات کاربران در رابطه با این افزونه نیز سپاسگذارم

لینک به ارسال

بسته پارسی ساز ! پارسی ساز چی ؟ منظور 3.8 هست؟ اشاره نشده.

پارسی ساز وردپرس اصلی

توضیحات رو دیدید ؟!

http://forum.wp-pars...بسته-پارسی-ساز/

لینک به ارسال

1- یعنی هر نسخه ای که وردپرس منتشر میکنه ، مثلا همین آخریش که 3.8 هست رو از سایت اصلی بگیریم و فقط بسته پارسی ساز رو نصب کنیم؟

2- حالا بسته پارسی ساز خودش نسخه نداره ؟ رو همه نسخه ها 3.5 3.6 3.7 3.8 3.9 ... رو همه نصب میشه!؟

لینک به ارسال

عالی بوددددددد برتری که نسبت به سایر افزونه ها و سیستم ها داره . حالا اسم نمیبرم کدوم سیستما :دی یکی این که رم کمتری مصرف میکنه که امیدوارم کمتر هم بشه دو این که تبلیغاتی از سایت بیگانه ندیدیم این خیلی عالیههههه که امیدوارم این طوری بمونه چونی یه بنده خدایی هم اول این طوری شروع کرد الان وقتی نصب میکنی به زود یه پیج ادمینو میسازه تو وردپرس تو پنل مدیریت برای خودش دو تا ابزارک ار اس اس خوان هم به زور میندازه تو پیشخوان ولی با این افزونه شما همه چیز دست خودمونه اگه دوست داشته باشیم اخرین ارسال شما رو فعال کنیم اگرم نه که هیچ به نظر من میتونه یه رقیب جدی باشه برای سایر فارسی سازا

لینک به ارسال

از همه دوستانی که کمک کردن و این مشکل بزرگ رو برای همیشه حل کردن سپاسگذارم امیدوارم همیشه تو کارتون موفق باشین

لینک به ارسال

بهترین خبری بود که امروز دیدم و لذت بردم و بازم گل کاشتید

واقعا دورادور از یکایک شما عزیزان تشکر میکنم و خسته نباشید / خدا قوت

فقط یک سوال : وقتی نصب میکنیم چرا اون پیغام بروزرسانی به نسخه بومی وردپرس 3.8 رو حذف نمیکنید ؟ دلیل خاصی داره ؟؟ چون با وجود این افزونه رسما نسخه بومی شده تعطیل شد! و دیگه لزومی نداره منتظر باشیم تا سریع ترجمه بشه

لینک به ارسال

بهترین خبری بود که امروز دیدم و لذت بردم و بازم گل کاشتید

واقعا دورادور از یکایک شما عزیزان تشکر میکنم و خسته نباشید / خدا قوت

فقط یک سوال : وقتی نصب میکنیم چرا اون پیغام بروزرسانی به نسخه بومی وردپرس 3.8 رو حذف نمیکنید ؟ دلیل خاصی داره ؟؟ چون با وجود این افزونه رسما نسخه بومی شده تعطیل شد! و دیگه لزومی نداره منتظر باشیم تا سریع ترجمه بشه

یک مشکل تداخل هست

رفع میشه

لینک به ارسال

1- اگر مشکلات جدید پیدا شد و رفع شد ؛ تنها با جایگزینی افزونه بروز شده مشکل برطرف می شود یا نیاز به ادیت فایل هایی هم داره؟

2- از کجا متوجه بشیم که افزونه بروز شده و قابلیت جدیدتری بهش اضافه شده؟

3- این سوال برای اینجا نیست، اگه تونستید جواب بدید: از نسخه 3.5 به بعد ،به دلایلی بروز رسانی انجام ندادم ، برای بروزرسانی به 3.8 مثل قدیم اقدام کنم (پوشه wp-content و wp-config.php بمونه، بقیه جابجا بشه ) (نیازی به اضافه کردن کد در قالب نیست)

متشکر :rolleyes:

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

سلام

بهتره سوالات رو همه در تاپیک سوالات بسته مطرح کنید یا تاپیک جدیدی بزنید

ممنون

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه. موفق باشید.

این افزونه تازه منتشر شده و دارای اشکالات بسیار کمی هست.

ان شاء الله این مشکلات بسیار کم هم در نسخه بعدی برطرف میشن.

با آرزوی موفقیت برای تمام اعضای انجمن و گروه

لینک به ارسال

منم از تیم وردپرس پارسی تشکر میکنم بابت زحماتی که برای تهیه بسته پارسی ساز انجام شد.

انشاءا... موفق و سلامت باشید و همیشه به فعالیت در جهت توسعه وب پارسی ادامه بدید :)

لینک به ارسال

ضمن تشکر و خداقوت جانانه از گروه وردپرس پارسی

یه سؤال:

__ از وردپرس 3.8 آپدیت شده فارسی + افزونه جلالی استفاده میکنم، واسه نصب این افزونه (بسته پارسی ساز) دقیقا چکار کنم؟

افزونه جلالی رو پاک کنم؟ نکنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

مـــــرسی

ویرایش شده توسط .Ibrahim
لینک به ارسال

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دمتون گرم، وقتی افزونه جلالی رو غیرفعال کردم وردپرس یک نفس راحت کشید و با افزونه سرعت وردپرس هم زیاد شده

دستتون دردنکنه

موفق باشبد

لینک به ارسال

ضمن تشکر و خداقوت جانانه از گروه وردپرس پارسی

یه سؤال:

__ از وردپرس 3.8 آپدیت شده فارسی + افزونه جلالی استفاده میکنم، واسه نصب این افزونه (بسته پارسی ساز) دقیقا چکار کنم؟

افزونه جلالی رو پاک کنم؟ نکنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

مـــــرسی

این سوالات رو باید توی بخش سوالات و مشکلات مطرح کنید.

شما باید ابتدا افزونه جلالی رو پاک کنید و بعد این افزونه رو نصب کنید

اگه مشکلی براتون پیش اومد به بخش سوالات و مشکلات مربوط به بسته پارسی ساز برید و پست ها رو بخونید و اگه حل نشد مشکلتون رو مطرح کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...