رفتن به مطلب

سوالات و مشکلات مربوط به بسته پارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

خیر. در وردپرس جدید که به جز parsidate چیز دیگری نصب نبود مشکل وجود نداشت. نسخه php هم 5.2.17 هست.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

فایل error_log باید توی روت سایت داشته باشید.

احتمالا از توابع جلالی مستقیم استفاده شده.

شما باید توابع جلالی رو با توابع ما جایگزین کنید.

الان اینهای که گفتیدتوابع ما هست.

اشتباه چاپی بود !

تو فایل error_log نیز چیزی به نام en_num یا fa_num یا jdate پیدا نکردم !

به نظر شما مشکل از کجاست ؟

• امتیاز 3
لینک به ارسال

خیر. در وردپرس جدید که به جز parsidate چیز دیگری نصب نبود مشکل وجود نداشت. نسخه php هم 5.2.17 هست.

باقی افزونه ها رو غیرفعال کنیدببینید تغییری ایجاد میشه؟

اشتباه چاپی بود !

تو فایل error_log نیز چیزی به نام en_num یا fa_num یا jdate پیدا نکردم !

به نظر شما مشکل از کجاست ؟

پوسته سایتتون رو برای بنده ارسال کنید

حالا که افزونه منتشر شد سایت اصلی کی راه اندازی میشه؟

یک برنامه ریزی کلی داریم پشت سر هم پیش میریم
  • امتیاز 7
لینک به ارسال

خیلی خوب شده من افزونه جلالی را پاک کردم و وردپرس را هم روی انگلیسی بردم انشالله پارسی سازی محیط وردپرس هم تکمیل بشه.

یک سوال هم داشتم اگر ما در قالب ها فقط از توابع تاریخ اصلی وردپرس استفاده کرده باشیم نیازی نیست از توابع مخصوص افزونه پارسی سازی استفاده کنیم؟

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام

همه توابع جایگزین دارن

شما نیاز به چند تابع اصلی دارید که اگر استفاده شدن باید تغییر کنن

jdate به parsidate

fa_num به per_number

en_num به eng_number

راه نداره یک دفعه همه اینا رو repalc all کنیم؟

ویرایش شده توسط امین رسولی
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

معمولا زیاد استفاده نمیشن

برای جاهای خاص هستن که استفاده میشن و برای همین جایگزینی دستی هم کار اسونی هست

• امتیاز 3
لینک به ارسال

آقا مرتضی افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم. حتی قالب هم به قالب پیشفرض تغییر دادم. ولی باز گیر می کنه. برای اطمینان دوباره وردپرس انگلیسی رو نصب کردم ولی باز تغییر نکرد.

ممکنه مشکل از دیتابیس باشه ؟

متأسفانه اصلی ترین بخش وردپرسم گیر کرده که برام مشکلات زیادی ایجاد کرده. برای اینکه کارم رو راه بیاندازم بیاد موقتاً افزونه wp-parsidate رو غیر فعال کنم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

.

مرتضی جان و دوست دیگری که اسمشون رو نمیدونم ، بابت طراحی این افزونه متشکرم ولی خب بنده یه چیزی رو متوجه نشدم شفاف سازی نشده لذا سوال میکنم: (البته چند چیز!)

1- الان افزونه به تنهایی کار ساز نیست!؟ باید کل سایتو پاک کنیم ، دیتابیس بمونه ، بعد وردپرس انگلیسی نصب کنیم و تو اون افزونه پارسی فعال کنیم؟ تنظیمات کلی و همگانی وردپرس و.. چی میشه پس؟

2- هر جا توی قالب ، از کد نمایش تاریخ شمسی افزونه جلالی استفاده شده ، باید عوض کنیم کدش رو اینو متوجه ام ، ولی افزونه ها چی!؟ شاید یه افزونه داره از اون کد استفاده میکنه اون چی میشه؟

3- دوستان اشاره ای به نمایش پیام اپدیت و.. داشتن! نمیشه واسه این کاری کرد؟ لا اقل فایل زبان رو که جای گذین کردید یه دستی بهش میکشیدید این ارور رو نده! یا حل شده الان؟

متشکرم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

آقا مرتضی افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم. حتی قالب هم به قالب پیشفرض تغییر دادم. ولی باز گیر می کنه. برای اطمینان دوباره وردپرس انگلیسی رو نصب کردم ولی باز تغییر نکرد.

ممکنه مشکل از دیتابیس باشه ؟

متأسفانه اصلی ترین بخش وردپرسم گیر کرده که برام مشکلات زیادی ایجاد کرده. برای اینکه کارم رو راه بیاندازم بیاد موقتاً افزونه wp-parsidate رو غیر فعال کنم.

اگه لامز هست مشخصات رو بفرستید تا بررسی کنیم

1- الان افزونه به تنهایی کار ساز نیست!؟ باید کل سایتو پاک کنیم ، دیتابیس بمونه ، بعد وردپرس انگلیسی نصب کنیم و تو اون افزونه پارسی فعال کنیم؟ تنظیمات کلی و همگانی وردپرس و.. چی میشه پس؟

اصلا نیاز به حذف هیچ چیز نیست.

هم روی وردپرس فارسی هم روی وردپرس اصلی بدون مشکل کار میکنه. فقط جلالی غیرفعال بشه کافیه. چون اگر جلالی فعال باشه امکان تداخل هست.

2- هر جا توی قالب ، از کد نمایش تاریخ شمسی افزونه جلالی استفاده شده ، باید عوض کنیم کدش رو اینو متوجه ام ، ولی افزونه ها چی!؟ شاید یه افزونه داره از اون کد استفاده میکنه اون چی میشه؟

افزونه اگر استاندارد باشه از تابع بررسی وجود تابع استفاده میکنه. پس خطا نمیده و کافیه به ما نویسنده رو معرفی کنید تا در مورد پشتیبانی از توابع بسته هم باهاشون هماهنگ کنیم. مورد خاصی نیست.

3- دوستان اشاره ای به نمایش پیام اپدیت و.. داشتن! نمیشه واسه این کاری کرد؟ لا اقل فایل زبان رو که جای گذین کردید یه دستی بهش میکشیدید این ارور رو نده! یا حل شده الان؟

شما میتونید فعلا فایل زبان وردپرس فارسی (اخرین نسخه) رو جایزین کنید مشکل حل میشه

توی مسیر wp-content/languages

• امتیاز 4
لینک به ارسال

متشکرم از پاسخت مرتضی جان ،عالی بود ، فقط اینکه پیشنهاد خودتون چیه واسه پاک کردن وردپرس فارسی؟ پاک کنیم انگلیسی نصب کنیم؟ یا بمونه همین؟ اگر پاسخ پاک کردن هستش ، بگید چه کنیم که تنظیمات فعلی رو از دست ندیم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

< اما مشکلی که من با این افزونه داشتم

بعد نصب این افزونه تمامی پست های من نام دسته آنها به no-catgory تغییر یافت یعنی:

www.fadroid.ir/apps/123456

به

www.fadroid.ir/no-catgory/123456

نمیدونم این مشکل از خود افزونس یا تداخل با سایر افزونهاییی که من نصب کردم

به هر حال مجبور شدم غیر فعال کنم

فقط گفتم گزارش بدم که اگه تداخل با سایر افزونه هاس یا اینکه مشکلی هست رفع بشه

افزونه های فعالی که استفاده میکنم در قسمت پیوست لیست کردم

post-320-0-60490700-1389266283_thumb.png

با تشکر از زحمات شما

لینک به ارسال

سلام

من الان که این افزونه رو فعال کردم و جایگزین جلالی کردم توی مطلب گذاری مشکل اساسی دارم!

مطالب توی ویرایشگر مدیریت وسط چین نمیشه هرکاری میکنم.

آیا این مشکل برای دیگرانم وجود داره؟!

لینک به ارسال

متشکرم از پاسخت مرتضی جان ،عالی بود ، فقط اینکه پیشنهاد خودتون چیه واسه پاک کردن وردپرس فارسی؟ پاک کنیم انگلیسی نصب کنیم؟ یا بمونه همین؟ اگر پاسخ پاک کردن هستش ، بگید چه کنیم که تنظیمات فعلی رو از دست ندیم

اصلا برای حذف یا نصب اجباری نیست. اما اگر وردپرس خالص میخوان حذف وردپرس فارسی و نصب دستی وردپرس اصلی جوابگو هست. مثل حذف و نصب دستی هست و تنظیمی از بین نمیره.

< اما مشکلی که من با این افزونه داشتم

بعد نصب این افزونه تمامی پست های من نام دسته آنها به no-catgory تغییر یافت یعنی:

مشکل از وردپرس سئو هست که با هوک جدید وردپرس تداخل داره نه افزونه. چون افزونه روی تابع جدید هست وردپرس سئو باهاش مشکل داره.

در لیست تغییرات هست.

سلام

من الان که این افزونه رو فعال کردم و جایگزین جلالی کردم توی مطلب گذاری مشکل اساسی دارم!

مطالب توی ویرایشگر مدیریت وسط چین نمیشه هرکاری میکنم.

آیا این مشکل برای دیگرانم وجود داره؟!

مشکل از راست چینی خود ادیتور هست.

در باکس فیکس رفع میشه.

باگ فیکس جدید هم یکی دو روز آینده متشر میشه و اطلاع رسانی می کنیم.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

باگ فیکس جدید هم یکی دو روز آینده متشر میشه و اطلاع رسانی می کنیم.

پس فعلا موقع ارسال مطلب باید افزونه غیرفعال باشه چون من تمام مطالبمو باید وسط چین کنم!

ممنون،منتظر هستیم :wub:

• امتیاز 1
لینک به ارسال

پس فعلا موقع ارسال مطلب باید افزونه غیرفعال باشه چون من تمام مطالبمو باید وسط چین کنم!

ممنون،منتظر هستیم :wub:

جالبه بعضی از باگ ها اصلا برای من وجود نداره مخصوصا همین وسط چین کردن قشنگ برای من کار می کند و می تونم تمام متن و یا قسمتی رو به راحتی وسط چین کنم :blink:

• امتیاز 1
لینک به ارسال

جالبه بعضی از باگ ها اصلا برای من وجود نداره مخصوصا همین وسط چین کردن قشنگ برای من کار می کند و می تونم تمام متن و یا قسمتی رو به راحتی وسط چین کنم :blink:

شانسیه :D

بهرحال برای من کار نمیکنه مجبور شدم افزونه رو غیرفعال کنم پست بذارم توی سایت دوباره افزونه رو فعال کنم!

افزونه هم وقتی غیرفعال میشه سایت دیگه بالا نمیاد و این خیلی بده!

ممنون میشم از آقا مرتضی و سایر اساتید که زودتر یه فکری به حال این ادیتور بکنن.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

اول از همه خسته نباشید ، واقعا خسته نباشید کار بسیاز زیبایی کردید

و یه پیشنهاد ، توی صفحه پلاگین کد زیر رو می نویسه

- ماه و نام : http://127.0.0.1/38/2013/12/نوشته-نمونه

که اگه به جای 127.0.0.1 آدرس سایت رو بنویسه ، بهتر میشه

مرسی

• امتیاز 3
لینک به ارسال

آقا مرتضی و آقا مبین خیلی خیلی ممنون ، خیلی افزونه خوبیه ، اما وقتی فعالش میکنم و جلالی رو غیر فعال میکنم دیگه سایت بالا نمیاد

به نظرتون باید چیکار کنم ؟ اون چند تا تابعی هم که گفتید رو سرچ کردم ، اما پیداشون نکردم !

لینک به ارسال

مشکل دیگه ای که با افزونه وردپرس سئو وجود داره این هست که تاریخ های موجود در sitemap.xml هم به فارسی تغییر پیدا می کنند که گوگل به عنوان یک خطا این مورد را در نظر می گیره. لطفا این مشکل را هم رفع کنید.

86653879673799202606.png

61678541354280094673.png

• امتیاز 6
لینک به ارسال

آقا مرتضی و آقا مبین خیلی خیلی ممنون ، خیلی افزونه خوبیه ، اما وقتی فعالش میکنم و جلالی رو غیر فعال میکنم دیگه سایت بالا نمیاد

به نظرتون باید چیکار کنم ؟ اون چند تا تابعی هم که گفتید رو سرچ کردم ، اما پیداشون نکردم !

منم همین مشکل رو داشتم البته یه ارور میداد و از قسمت هدر به بعد بالا نمیومد

اگه واسه شما هم همینجوریه بخاطر افزونه آماره هستش

• امتیاز 2
لینک به ارسال

منم همین مشکل رو داشتم البته یه ارور میداد و از قسمت هدر به بعد بالا نمیومد

اگه واسه شما هم همینجوریه بخاطر افزونه آماره هستش

افزونه آماره رو ندارم ! موندم دیگه چیکار کنم !

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مشکل دیگه ای که با افزونه وردپرس سئو وجود داره این هست که تاریخ های موجود در sitemap.xml هم به فارسی تغییر پیدا می کنند که گوگل به عنوان یک خطا این مورد را در نظر می گیره. لطفا این مشکل را هم رفع کنید.

86653879673799202606.png

61678541354280094673.png

آقا مرتضی بیچاره شدیم که ;)

480 تا ارور وب مستر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشحال بودم همه چی آرومه من چه قد خوشحالم...

ویرایش شده توسط ali56
  • امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...