رفتن به مطلب

شرط در حلقه

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه کوئری درست کردم که 10 تا مطالب یه دسته رو می یاره یه کدی هم بهش اضافه کردم که در اخر عنوان هر مطلب کلمه جدید رو اضافه کنه حالا من میخوام فقط مطالبی که همون روز اضافه شدند رو جلوش کلمه جدید رو اضافه کنه اینم کد من :

<?php
$recent = new WP_Query("cat=1&showposts=10");
while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();
?>

<table style="height:20px;border-bottom:1px solid #ccc;background:#dddddd;line-height:1.5em;">
<td style="width:500px;">

<a target="_blank" href="<?php the_permalink(); ?>">
<?php the_title(); ?><?php if($date_post==$date){echo '<font color="red"> جديد</font>';} ?>
</a>

لینک به ارسال

<?php
?>
<table style="height:20px;border-bottom:1px solid #ccc;background:#dddddd;line-height:1.5em;">
<?php the_title(); ?><?php if(is_new_day()){echo '<font color="red"> جديد</font>';} ?>
</a>

لینک به ارسال

کار نکرد برای همه مطالب اون دسته کلمه جدید رو اضافه میکنه . ببینید مثلا کل مطالب این دسته ای که من فراخوانی کردم 8 تا هستن از این هشت تا امروز 2 تاش ارسال شدن من فقط میخوام مطالب امروز که دو تا هستن جلوش کلمه جدید اضافه بشه

لینک به ارسال

تابع استاندارده کوئریتون رو چک کنید

کش را تخلیه کنید

و با ctrl+f5 صفحه را بخوانید

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/is_new_day

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

این کار رو کردم نشد

من کوئری رو داخل یه div گذاشتم اینم کل کد

<div style="font-weight:99600;color:#25F3EB;text-align:right;direction:rtl;float:right;padding-top:6px;width:34%;padding-lef:15px;overflow-y:scroll;height:120px">

<h3 ><a title="نام" href="http://www......ir/" target="_blank"> <p style="color: #F00"> "نام " </p> </a></h3>

<?php
?>
<?php the_title(); ?><?php if(is_new_day()){echo '<font color="red"> جديد</font>';} ?>
</a>

</td>
</table>

<?php endwhile; ?>

</div>

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

اگر از افزونه جلالی استفاده می کنید

این را جایگزین کنید

<div style="font-weight:99600;color:#25F3EB;text-align:right;direction:rtl;float:right;padding-top:6px;width:34%;padding-lef:15px;overflow-y:scroll;height:120px">
<h3 ><a title="نام" target="_blank"> <p style="color: #F00"> "نام " </p> </a></h3>
<?php
$recent = new WP_Query("showposts=10");
?>
<?php the_title(); ?>
<?php
echo '<font class="newday" color="red">"جدید"<input type="hidden" class="newdayin" value="'.get_the_date('Ymd').'"></font>';
?>
</a>
</td>
</table>
<?php endwhile; ?>
<input type="hidden" id="todayin" value="<?php echo date('Ymd');?>">
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {
$(".newdayin").filter(function() {
var d1 = $("#todayin").val();
var d2 = $(this).val();
if(d1 == d2) {
$(this).parent("font").show();
}
else {
$(this).parent("font").hide();
}
})
})
</script>
</div>

نشانی پیوند نام را بگذارید

نکته مقدار font-weight فقط می تواند 100 - 200- 300- 400- 500- 600- 700- 800 یا 900 باشد

post-336-0-39279100-1389020259_thumb.jpg

لینک به ارسال

ممنونم استاد عزیز ولی انگار برای من کار نمیکنه . بله از افزونه جلالی استفاده میکنم. کش رو هم از مرورگر پاک کردم ولی بازم نشد . به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

من پوسته پیش فرض رو گذاشتم افزونه ها رو همه رو غیر فعال کردم کش رو هم غیر فعال کردم . اصلا شرط رو اجرا نمیکنه و فقط کلمه :جدید" رو جلوی عنوان ها چاپ میکنه

<?php
?>
</a>

کد پایین رو هم امتحان کردم بازم واسه همه جدید گذاشت نمیدونم چرا واسه شما درست گذاشته

اگر از افزونه جلالی استفاده می کنید

این را جایگزین کنید

<h3 ><a title="نام" target="_blank"> <p style="color: #F00"> "نام " </p> </a></h3>
<?php
$recent = new WP_Query("showposts=10");
?>
<?php the_title(); ?>
<?php
echo '<font class="newday" color="red">"جدید"<input type="hidden" class="newdayin" value="'.get_the_date('Ymd').'"></font>';
?>
</a>
</td>
</table>
<?php endwhile; ?>
var d2 = $(this).val();
if(d1 == d2) {
}
else {
}
})
})
</script>
</div>

نشانی پیوند نام را بگذارید

نکته مقدار font-weight فقط می تواند 100 - 200- 300- 400- 500- 600- 700- 800 یا 900 باشد

post-336-0-39279100-1389020259_thumb.jpg

منظورتون این هست پیوند یکتا رو چی گذاشتم؟ اگه منظورتون این هست پیوند رو نام نوشته گذاشتم

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

سلام میخوام در حلقه یه شرط بذارم که اگه تاریخ ارسال مطلب از امروز هست یه چیزی رو جلوی عنوان مطلب چاپ کنه چند کد امتحان کردم نشد نمونش:

<?php if(is_new_day()){echo '<font color="red"> جديد</font>';} ?>

اما جواب نداد این کد هم جواب نداد

<?php
?>

var d2 = $(this).val();
if(d1 == d2) {
}
else {
}
})
})
</script>

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

سلام

امتحان کنید:

<?php
if( date('Yz') == get_the_time('Yz') ) {
echo 'امروز';
} else {
the_time('F jS, Y');
};
?>

لینک به ارسال

ممنونم استاد عزیز ولی انگار برای من کار نمیکنه . بله از افزونه جلالی استفاده میکنم. کش رو هم از مرورگر پاک کردم ولی بازم نشد . به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

عکسی که گذاشتم از کوئری های خودتونه

خط دوم کدتون را عرض کردم

<a title="نام" target="_blank"> <p style="color: #F00"> "نام " </p> </a>

لینک به ارسال

تشکر از شما ولی حتی من رفتم وردپرس رو از نو نصب کردم هیچ افزونه ای نصب نکردم پوسته پیشفرض امتحان کردم نشد که نشد اما شرط رو عوض کردم این کد زیر رو تست کردم که جواب داد به هر حال از شما هم ممنونم استاد عزیز

<?php
if( date('Yz') == get_the_time('Yz') ) {
echo'<font color="red"> جديد</font>';
};
?>

لینک به ارسال

اون کد اول که در پست بالا دادم جناب ایمان امتحان کردن که برای ایشون کار کرد اما واسه سایت من کار نکرد ممنون از شما دوست عزیز کد شما رو تست کردم جواب داد . سپاس

لینک به ارسال

اون کد اول که در پست بالا دادم جناب ایمان امتحان کردن که برای ایشون کار کرد اما واسه سایت من کار نکرد ممنون از شما دوست عزیز کد شما رو تست کردم جواب داد . سپاس

گاهی کدها تداخل دارند و یا روی بعضی از هاست ها کار نمیکنن که باید کد های مشابه را امتحان کرد.

خواهش میکنم. موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...