رفتن به مطلب

نحوه خالی کردن جدول افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من دیشب یک پست زده بودم که الان هرچی گشتم چیداش نکردم ظاهرا خذفش کردن حالا چرا ؟؟ نمیدونم . خب اشکالی نداره اینجا ایرانه ....

من یه درست کمک داشتم . امیدوارم قبل از خذفش به جواب برسم .

من دو افزونه Wordpress SMS و آماره وردپرس رو نمیتونم فعال کنم . میگه که به علت مشکل جدی فعال نشد .

من هرکاری کردم به نتیجه نرسیدم از دوستان تقاضا دارم راهنماییم کنند چگونه جدول دیتابیس این دو رو حذف کنم؟؟؟

من کنترل پنلم دایرکت ادمین هست

لینک به ارسال

والا من از دیشب تا الان هی رفرش می کنم اگه سوالی رو بلدم جواب بدم ولی تاپیکی در این مورد اصلا ندیدیم!

از طریق پی اچ پی مای ادمین (phpmyAdmjn) هاست میتونید جداول رو حذف و یا خالی کنید

لینک به ارسال

مممنونم از جوابتون . سوال دیشبم یه چیز دیگه بود . درباره نوشتن افزونه

خب وقتی وارد شدم phpmyAdmjn شدم باید چیکار کنم ؟؟؟؟ بیشتر راهنمایی کنید میترسم چیزی رو خراب کنم

لینک به ارسال

این چیه پس !

http://forum.wp-parsi.com/topic/14201-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86/#entry110355

---------------

از سمت چپ : دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید

توی صفحه ی جدید همه ی جداول رو نشون میده به صورت زیر :

wp_commentmeta
wp_comments
wp_links
wp_options
wp_postmeta
wp_posts
...
....
....

دکمه ی های empty و Drop هم که جلوی هر کدوم هست! (empty ّرای خالی کردن و دراپ برای حذف)

لینک به ارسال

من از افزونه Clean Options استفاده میکنم که خیلی عالیه.

خانه افزونه: mittineague.com

finds orphaned options and allows for their removal from the wp_options table

لینک به ارسال

داداش ممنونم ازتون . راستش رفتم نتونستم جدول مورد نظرم رو پیدا کنم

من افزونه Wordpress SMS رو نصب می کنم ولی نصب نمیشه حالا میخوام جداولشو حذف کنم . اسم جدول این افزونه چی هست ؟؟

لینک به ارسال

سلام

ممکنه با افزونه های دیگه تداخل داشته باشه همه افزونه ها را غیر فعال و دو افزونه مورد نظرتونو امتحان کنید.

لینک به ارسال

تست کردم همه رو غیر فعال کردم وولی درست نشد . تازگیا امارگیرم همین طور شده . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

ببینید شما این دو افزونه رو قبلا فعال کردید یا نه ؟

اگر قبلا فعال کردید که خوب میرید و دنبال جداولش میگردید و پاک میکنید ولی اگه فعال نکردید انتظار نداشته باشید که جداولی توی دیتابیس هم داشته باشن.

لینک به ارسال

ببینید شما این دو افزونه رو قبلا فعال کردید یا نه ؟

اگر قبلا فعال کردید که خوب میرید و دنبال جداولش میگردید و پاک میکنید ولی اگه فعال نکردید انتظار نداشته باشید که جداولی توی دیتابیس هم داشته باشن.

قبلا فعال کردم و کار می کردن ولی یه دفه خراب شدن . تداخلم ندارنچون بررسی کردم ولی نمیدونم جداولشون اسمشون چیه

لینک به ارسال

نمیدونم جداولشون اسمشون چیه

میتونه این جداول باشه.

wpsms
wp_sent_sms
wp_sms

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...