رفتن به مطلب

کلیک در مکان دیگر و پایان دادن به فانکشن در حال اجرا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک کد نوشتم که 4 تا عکس رو نشون میده و روی هر کدوم کلیک میکنی یک متنی رو با یک بکگراوند میاره روش اگر دوباره کلیک کنی متن و بکگراوند میرن کنار ولی این حالت وقتی اتفاق میفته که فقط وقتی روی اون عکس کلیک کنی میره کنار !

من میخوام وقتی روی یک عکس دیگه کلیک شد اون قبلیه که قبلا باز شده( و طرف بار دوم روش کلیک نکرده که بسته شه ) بسته بشه بعد یعدی اجرا بشه! یا در هرجای صفحه کلیک شد اون فایل که باز شده بسته شه!

اینک یک عکس:

post-2281-0-83295300-1389044257_thumb.pn

لینک به ارسال

کد این بخش را قرار دهید

بفرمائید :

$(document).ready(
function(){
$('.scrollproduct article > figure').click(
function(){
$('.animatedBall',this).addClass('Ckanimate').toggle(function(){$('.Ckanimate p').slideToggle(1000);});

}

);
}
);

لینک به ارسال

$(document).ready(
function(){
function(){
// کد بسته شدن برای همه المان های دارای لایه رو اینجا وارد کنیدیعنی همه رو ببنید و بعد اونی که نیاز هست رو باز یا بسته کنید
$('.animatedBall',this).addClass('Ckanimate').toggle(function(){$('.Ckanimate p').slideToggle(1000);});

}

);
}
);

لینک به ارسال

$(document).ready(
function(){
function(){
// کد بسته شدن برای همه المان های دارای لایه رو اینجا وارد کنیدیعنی همه رو ببنید و بعد اونی که نیاز هست رو باز یا بسته کنید

}

);
}
);

بسیار عالی ممنون ، این کد رو اضافه کردم ولی یک مشکل داره

$('.scrollproduct article > figure div').css('display','none');

این قسمتش که اگر روی المان های دیگه کلیک کنم و بقیه بسته بشن حل شد

ولی اگر روی خود اون المانی که باز شده مجدد کلیک کنم بسته نمیشه و

همچنین آیا امکانش هست که اگر روی یک جای دیگه خارج از اون عکس ها کلیک کنیم باز اونی که بازه بسته بشه ؟؟ مثلا روی یک فضای خالی کلیک بشه و اونی که بازه بسته شه

لینک به ارسال

}

);
}
);

این کد رو اضافه کردم ایراداتی که داره اینه که باید دوبار کلیک کنم بعد اون المان باز میشه و بعد هرجا کلیک کنم بسته میشه فقط چیکار کنم که یکبار کلیک کردم قبلیه بسته شه و اگر روی عکس جدید کلیک کردم جدیده باز بشه و درکل نیاز به یکبار کلیک کردم داشته باشه

$('body').click(function() {
$(".animatedBall").hide();
});

لینک به ارسال

دوستان مشکلم رو با کد زیر حل کردم از راهنماییتون سپاسگزارم

$(".scrollproduct article > figure").on("click", function(e){
e.stopPropagation();
});
$(".scrollproduct article > figure").on("click", function(e){
e.stopPropagation();
$("div.animatedBall").hide("fast");
$(".animatedBall",this).addClass('Ckanimate').toggle(function(){$('.Ckanimate p').slideToggle(1000);});
});
$(document).on("click", function() {
$("div.animatedBall").hide("fast");
});

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...