رفتن به مطلب

سازگاری با نسخه جدید style.css

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعد از نصب نسخه ی جدید وردپرس فارسی (آخرین نسخه) تقریبن تمام قالب ها (حتا قالب های آنلاین مخزن وردپرس انگلیسی) ارور میدن و نصب نمیشن

اغلبشون هم ارور استایل دات سی اس اس هست (شیوه نامه گم شده)

فایل استایل در فولدر قالب ها وجود داره و حتا با سطح دسترسی 777 هم چک کردم اما کماکان ارور وجود داره

امکانش هست برای حل مشکل قالب ها راهنماییم کنین؟

ممنون : )

لینک به ارسال

من هم با این مشکل مواجه شدم البته فقط از داشبورد نمی تونید اقدام کنید ولی می تونید هر قالبی را خواستید دانلود کنید و دستی آپلودش کنید روی هاست داخل پوشه ی wp-content/themes/

و بعد از داشبورد فعالش کنید

فایل style.css بجز استایل بندی محل قرار دادی ثبت مشخصات شناسنامه ای قالب مانند نام قالب نام نویسنده و از این قبیل هم هست و سیستم هر جا نتونه آن زیپ قالب رو به اتمام برسونه از لحاظش معنیش اینه که دسترسی به شناسنامه مقدور نییست

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ :)

اما من از طریق سی پنل و اف تی پی هم اقدام کردم و نشد. یعنی دستی فایل رو قرار دادم و حتا پرمیشنش رو بالا بردم. اما باز هم ارور برقرار هست

و همونطور که گفتم برای اکثر پوسته ها

آقا راهی به ذهنتون میرسه شما؟

لینک به ارسال

ببینید برای نمونه این کد رو به بالای فایل استایلتون اضافه و تست کنید که پوسته موردنظر فراخوانی میشه یا خیر:

/*
Theme Name: Test
URI: http://.com/
Description:
Version: 1.0
Author: Morteza
Author URI: http://.com
*/

لینک به ارسال

ممنون

حتمن تست میکنم

ولی ممکنه این ارور به هاست ربط داشته باشه؟ چون من در لوکال با همون پوسته ها همچین مشکلی نداشتم، ولی روی هاستی که گرفته بودم این ارور ها رخ میدادن

کاش زودتر توی این انجمن پرسیده بودم! به خاطر این ارور و ارور های مشابهی که وجود داشت، اون هاست رو کلن کنسل کردم (تازه داشتم سایت رو بالا میاوردم) چون توی نت خیلی جوابی براش نبود و من هم راه دیگه ای به ذهنم نمیرسید دیگه! هاست جدید میگیرم و نتیجه ی تست رو خدمتتون میگم

لینک به ارسال
ولی ممکنه این ارور به هاست ربط داشته باشه؟ چون من در لوکال با همون پوسته ها همچین مشکلی نداشتم، ولی روی هاستی که گرفته بودم این ارور ها رخ میدادن

سئوال قبلیم رو برای همین پرسیدم چون قالب زیپ شده نیازمند فضاست تا آن زیپ روبه صورت کامل انجام بده و گاهی این فضا به هر دلیلی روی هاست کاربر وجود نداره علت اینکه بعد از به روز رسانی هم اکثرا با چنین مشکلاتی برخورد می کنند بر می گرده به همین و اینکه وردپرس یک فایل tmp در محل روت برای فایل ها می سازه که ده مگ به بالاست حدود 4 مگ آپلود می کنه که بعد از آن زیپ می شه 7 مگ با پاک کردن همین حدود فایل اون فایل ها رو جایگزین می کنه و بعد فایل زیپ و tmp رو پاک می کنه حالا اگه موردی مثل قطع و وصل هاست باعث شه نتونه فایل ها رو پاک کنه چهارده مگ فضا رو گرفته و این اتفاق در بسیاری از هاست ها (مخصوصا هاست های اشتراکی که حجم گفته شده را یک جا به کاربر نمی دند) مشکل سازه چون روال بعضی سرویس ها بر اینه که حجم فضای مورد نیاز روزانه کاربر را محاسبه می کنند و با تلورانس 5% تا 10% براش فضا در دسترس می گذارند و در مقابل 20 تا 30 کیلوبایت مصرف روزانه رقم 14 مگ سنکینه ...

اما کل این اتفاق وقتی می افته که شما قالب آن زیپ شده رو که دستی آپلود می کنی بتونی نصبش کنی و الا می تونه مسئله به موردی که مرتضای عزیز اشاره کرد مربوط بشه

لینک به ارسال

آقا اینجا چقدر همه حرفه ای هستین! ممنون!

پس با این حساب کار درستی کردم که هاست رو کنسل کردم ظاهرن... من حتمن روشی رو که فرمودن رو تست میکنم

اما هاست مناسبی برای یه وبلاگ شخصی پیشنهاد میکنین؟ شرکت های ایرانی یا قیمت خیلی خیلی بالایی دارن که به نوعی کلاهبرداری ِ و یا شرکت ضعیف و بدون پشتوانه ای هستن! حد معقول چیزی میشناسین؟

من برای وبلاگ شخصیم میخوام. حجم اکسپورتم از وردپرس دات کام 8 مگ هست و فکر میکنم فعلن 200 مگ برام کافی باشه

لینک به ارسال

برای هاست این تاپیک رو مطالعه کنید:

معرفی هاست مطمئن

لینک به ارسال

ممنون : )

هاست قبلی رو کنسل کردم و هاست جدید گرفتم

پوسته رو از طریق سی پنل دستی آپلود کردم

اون بخشی رو هم که فرمودین بررسی و اصلاح کردم

این ارور رو میده

Cheatin’ uh?

:mellow:

لینک به ارسال

مشکل در وردپرس هست.

در یک تاپیک جدید با توضیح در مورد نحوه انجام عملیات نصب، مورد رو مطرح کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...