رفتن به مطلب

منتظران بسته پارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

منتظران بیان اینجا اخرین اخبار رو هم اگر می شه اینجا بزارید

دوستان گفتند شمارش معکوس بشمرید از 3 منتشر می شه افزونه اقا مرتضی هم دو تا عکس گذاشتند تو تاپیک ها که انگار قراره بزودی افزونه رونمایی بشه

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

منتظران بیان اینجا شاید زودتر بسته ارائه بشه اخرین اخبار رو هم اگر می شه اینجا بزارید

دوستان گفتند شمارش معکوس بشمرید از 3 منتشر می شه افزونه اقا مرتضی هم دو تا عکس گذاشتند تو تاپیک ها که انگار قراره بزودی افزونه رونمایی بشه

100 میلیون نفر هم که اینجا بیان افزونه به موقع منشتر میشه.

بله فکر کنم همین روزها دیگه منشتر بشه.

لینک به ارسال

100 میلیون نفر هم که اینجا بیان افزونه به موقع منشتر میشه.

بله فکر کنم همین روزها دیگه منشتر بشه.

دوست عزیز من می دونم قرار هست در موعد مقرر اگر مشکلی پیش نیاد منتشر بشه بیشتر برای اخبارش زدم این تاپیک رو و مشکلاتی که بعدش امکان داره پیش بیاد و... عنوان بهتر فعلا در این بازه زمانی پیدا نکردم

لینک به ارسال

دوست عزیز من می دونم قرار هست در موعد مقرر اگر مشکلی پیش نیاد منتشر بشه بیشتر برای اخبارش زدم این تاپیک رو و مشکلاتی که بعدش امکان داره پیش بیاد و... عنوان بهتر فعلا در این بازه زمانی پیدا نکردم

درسته حرف شما رو قبول دارم.

منتظران بیان اینجا شاید زودتر بسته ارائه بشه

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

بازم خدا رو شکر یه تاپیک زده شد تا دیگه هر کسی نره توی یه قسمتی مشکلش رو بیان کنه ! والله هر جای انجمن که میریم مشکلات جلالی رو مشاهده میکنیم :blink:

لینک به ارسال

همچنان منتظریم!

طبق گفته دوستان بزودی انتظار ها به پایان می رسد بشمر 3 کنید اومده افزونه

لینک به ارسال

توضیحات کلی و کمی مستندات آماده شده

امروز توی انجمن پست میزنیم

احتمالا هم برای امشب یا فردا صبح منتشر میشه

لینک به ارسال

آقا مرتضی حالا که آنلاینی یه خبر خوشحالی دیگه بهمون بده ! بگو که افزونه رو الان میخوای بذاری واسه دانلود ؟ :Dهزاران نفر منتظر این افزونه مشکل گشا هستن ، هر کی قبول داره لایک کنه :lol:

لینک به ارسال

انتشار برای فردا صبح برنامه ریزی شد.

توضیحات اولیه و مستندات اولیه رو توی بخش ارسال کردیم.

لینک به ارسال

یزای قابلیت نسخه های بعدی از دوستان نظرسنجی می کنیم

به نظر من هم بهتره بعد از انتشا افزونه یک تاپیک جدا نسبت به اون تاپیک سئوال در مورد افزونه های گروه وردپرس پارسی بزنید مخصوص بسته پارسی سازی و همه بیان اونجا مشکلاتشون و پیشنهادات و انتقاداتشون رو بگند

لینک به ارسال

دوستان بالاخره منتشر شد این بسته لطفا برای بخش پیشنهادات و مشکلاتتون به تاپیک زیر که اقا فرهاد عزیز ایجاد کردند مراجعه کنید

لینک به ارسال

ضمن تشکر ویژه از مهندس گرانسایه عزیز و سایر دوستانی که این پلاگین رو نوشتند ، با اجازه تون بنده اینجا هم منتشر کردم :

مهم : پلاگین وردپرس پارسی (بسته پارسی ساز) منتشر شد - از وردپرس "فارسی" بی نیاز شوید

لینک به ارسال

ضمن تشکر ویژه از مهندس گرانسایه عزیز و سایر دوستانی که این پلاگین رو نوشتند ، با اجازه تون بنده اینجا هم منتشر کردم :

مهم : پلاگین وردپرس پارسی (بسته پارسی ساز) منتشر شد - از وردپرس "فارسی" بی نیاز شوید

بنده هم در انجمن مرجع حرفه ای وردپرس در ایران | وردپرس پرو

قرار دادم و در سایتم هم بزودی قرار می دهم با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...