رفتن به مطلب

سرعت دانلود از هاست

پست های پیشنهاد شده

توی همین چند روز در چند سایت در مورد سرعت دانلود مطالبی جستجو کردم که چطور میشه افزایش داد.

در چند سایت دیدم که دانلود فایلهایی که ایست نداره و حجمش مشخص نیست بیشتره.در یک سایتی هم دیدم که سرعت دانلود از داخل هاست رو خیلی بیشتر دونسته بود.

یعنی شماها هم از داخل محیط سی پنل دانلود میکنید سرعتتون بیشتره؟ پس چرا من در هر هاستی امتحان کردم سرعتش پایین بوده.شرکتی که من ازش اینترنت گرفتم سایتی مثل گوگل رو با https باز میکنه. داخل ایمیلها که اصلا نمیتونم برم در حالا html هم کار نمیکنه. ماهی 20 تومن پول اینترنت میدم سرعت دانلودم با تمام نرم افزارهای دانلود که تست کردم 20 بالاتر نمیرسه.مخابرات شهر ما به شرکتها پهنای باند بیشتری نمیده. این حرفی هست که شرکتها میزنن نمیدونم راسته یا دروغ کار نداریم.

چرا بعضی شبها که نت شرکت قاط زده من سرعت 800 کیلوبایت هم داشتم؟

سرورهای دانلود که بیشترشون ویندوز هستن که فایلهای چند گیگابایتی که از راه دور داخلشون به اشتراک گذاشته میشه رو فرض بگیرید با سرعتی اینترنتی که من دارم!

لینک به ارسال

سرعت دانلود بستگی به کیفیت سرور از نظر منابع ، تعداد درخواست ها و پورت خروجی داره . همچنین میشه برای ساپورت تعداد کاربر بیشتر پورت خروجی رو محدود کرد بطوری که دانلود فایل از ماکزیمم سرعتی بالاتر نره .

سرعت اینترنت شما بحثی کاملاً جداست . من از مخابرات adsl دارم شب و روز میتونم با سرعت 120 kb دانلود کنم و تا الان مشکلی نداشتم . در صورتی که میبینید اینترنت شما مشکل داره شرکت سرویس دهنده اینترنتون رو عوض کنید .

لینک به ارسال

سرعت دانلود بستگی به کیفیت سرور از نظر منابع ، تعداد درخواست ها و پورت خروجی داره . همچنین میشه برای ساپورت تعداد کاربر بیشتر پورت خروجی رو محدود کرد بطوری که دانلود فایل از ماکزیمم سرعتی بالاتر نره .

سرعت اینترنت شما بحثی کاملاً جداست . من از مخابرات adsl دارم شب و روز میتونم با سرعت 120 kb دانلود کنم و تا الان مشکلی نداشتم . در صورتی که میبینید اینترنت شما مشکل داره شرکت سرویس دهنده اینترنتون رو عوض کنید .

متاسفانه اونایی که از مخابرات شهر ما داشتن همه جمع کردن و رفتن سراغ شرکتهای خصوصی.

چون در مخابرات پشتیبانی وجود نداره.خود من وقتی مشکل قطع و وصل شدن adsl در شب به دلیل تاثیر امواج برق داشتم به مخابرات مراجعه کردم بهم میگفتن تلفن شما بوق داره پس مشکلی ندارید. این فرد بی سواد که دیتاها رو نمیشناسه و adsl رو با بوق تلفن مقایسه میکنه چطور میتونه پشتیبانی داشته باشه.

به شرکتهای دیگه هم اجازه فعالیت نمیدن. چند تا نمایندگی اومدن که جمشون کردن.

لینک به ارسال

متاسفانه اونایی که از مخابرات شهر ما داشتن همه جمع کردن و رفتن سراغ شرکتهای خصوصی.

چون در مخابرات پشتیبانی وجود نداره.خود من وقتی مشکل قطع و وصل شدن adsl در شب به دلیل تاثیر امواج برق داشتم به مخابرات مراجعه کردم بهم میگفتن تلفن شما بوق داره پس مشکلی ندارید. این فرد بی سواد که دیتاها رو نمیشناسه و adsl رو با بوق تلفن مقایسه میکنه چطور میتونه پشتیبانی داشته باشه.

به شرکتهای دیگه هم اجازه فعالیت نمیدن. چند تا نمایندگی اومدن که جمشون کردن.

یک تجربه شخصی:

ترجیحا کابل مستقل از درب خانه برای adsl بگیرید

به تمامی تلفن های منزل نویز گیر وصل کنید

از وایرلس کمتر استفاده شود

کابل دیتای بین مودم و لپ تاپ چک کنید بیرون نیامده باشد

انتی ویروس فعال و اپدیت

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

باکس تلفن نزدیک منزل ما هست. مستقیم از باکس گرفتم بدون قطعی رسیده به روتر

اسپلیتر هم استفاده میکنم.این مشکل قطع و وصل شدن که قبلا داشتم با تعویض کابل رفع شده ولی سرعت ناپایدار از 5 تا نهایت 20 کیلوبایت. وایرلس و لپ تاپ ندارم.

ویرایش شده توسط مرداویج
لینک به ارسال

باکس تلفن نزدیک منزل ما هست. مستقیم از باکس گرفتم بدون قطعی رسیده به روتر

اسپلیتر هم استفاده میکنم.این مشکل قطع و وصل شدن که قبلا داشتم با تعویض کابل رفع شده ولی سرعت ناپایدار از 5 تا نهایت 20 کیلوبایت. وایرلس و لپ تاپ ندارم.

تمامی سرویس ها شیر 1.8 هست

شما از هاست های ایرانی اگر سرعت بالای نداشتید مشکل داخلی دارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...