رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

من تصاویر مورد استفاده در مطالبم رو در پوشه upload موجود در هاستم آپ می کنم

اما قصد دارم از فضاهای رایگان مثل پیکو فایل یا ترین بیت برای اینکار استفاده کنم

حالا سوال من این هستش که :

1-آیا امکان داره مسیر آپلود رو طوری تعریف کنیم که از طریق پیشخوان تصاویر مورد نظر رو از هارد سیستم انتخاب و در محل مورد نظر (مثلاً پیکوفایل ) آپلود کنیم

2-وقتی تصویری رو در پیکو فایل یا ... آپ می کنیم و لینکش رو بدست میاریم ؛استفاده از لینک مورد نظر در متن مطالب راحته اما نمیدونم به چه شکل برای تصاویر شاخص مورد استفاده قرار میگیره

3-در فضاهای آپلود مورد نظر به چه شکل می تونیم از ماهیت تصویر مورد نظر باخبر بشیم (مثلاً چند تا تصویر آپ شده و نمیدونیم تصویر مورد نظرمون کدوم یکیشونه)

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از سایت های رایگان استفاده نکنید . در صورتی که سایت آپلودسنتر مشکلی داشته باشه و یا سرعت سرورش افت کنه عکس ها در سایت شما دیر لود میشه و اگر خدایی نکرده بخواد بساطش رو جمع کنه این شمایید که متضرر میشید . بهتره طبق روال قبل عکس ها رو در سرور خودتون آپلود کنید تا مشکلی برای پست های شما در آینده ایجاد نشه .

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از سایت های رایگان استفاده نکنید . در صورتی که سایت آپلودسنتر مشکلی داشته باشه و یا سرعت سرورش افت کنه عکس ها در سایت شما دیر لود میشه و اگر خدایی نکرده بخواد بساطش رو جمع کنه این شمایید که متضرر میشید . بهتره طبق روال قبل عکس ها رو در سرور خودتون آپلود کنید تا مشکلی برای پست های شما در آینده ایجاد نشه .

با سپاس

مشکل من اینه که شنیدم آپلود فایلها در سرور محل قرار گیری سایت باعث فشار بر سرور و مشکلاتی از این قبیل میشه و چون من از تعداد زیادی عکس استفاده می کنم ممکنه به مرور دچار مشکل بشم

این رو هم باید بگم که من فایل خاصی (نرم افزار و ... ) ندارم و معمولا عکس آپ می کنم

لینک به ارسال

مسلماً با افزایش تعداد عکس ها و بازدید بیشتر از سایت به منابع بالاتری برای هاستینگ نیاز دارید اما اون طورها که شما فکر میکنید باعث مشکلات میشه نیست وگرنه اکثر سایت های دنیا الان باید با مشکل مواجه بودن . یک سایت معتبر هیچوقت فایل های خودش رو در هاستینگ های دیگه قرار نمیده . عکس هاتون رو میتونید به راحتی در هاست خودتون اپلود کنید . نگرا فشار بر سرور نباشید. اگر سرور شما مناسب باشه به این راحتی ها از پا در نمیاد !!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...