رفتن به مطلب

افزونه توضیحات و کلمات کلیدی متا

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشین من یه سوال داشتم می خواستم ببینم تو سیستم های مدیریت محتوای دیگه وقتی می خوای پست جدید ارسال کنی قسمتی برای

توضیحات Meta و قسمتی هم برای کلمات کلیدی Meta هست میخوام ببینم تو ورد پرس هم ماژولی هست که اینارو هنگام پست زدن اضافه کنیم چون تو خود ورد پرس فقط قسمت برچسب وجود داره . ممنون میشم اگه ماژولی هست ارائه بدین

با تشکر

ویرایش شده توسط pamasshop
لینک به ارسال

در وردپرس به صورت دیفالت دسته بندی و کلمات کلیدی و خلاصه ی مطلب انتخاب تصویر شاخص را دارید و می توانید با اضافه کردن بعضی از افزونه ها چندین متای دیگه هم بسازید

برای متاهای درگیر با SEO افزونه هایی مثل

All in One SEO Pack

و برای ساخت فیلدهای گوناگون و دلخواه افزونه هایی مثل

Advanced Custom Fields

وجود دارند و در نهایت امکان ساخت بینهایت زمینه ی دلخواه هم برای کاربر فراهم است برای آشنایی از روش استفاده به

زمینه دلخواه و نحوه استفاده از آن در وردپرس

سر بزنید

تو خود ورد پرس فقط قسمت برچسب وجود داره

از بالای صفحه ارسال مطلب بر روی تنظیمات کلیک نمایید و هر گزینه ای را نیاز دارید تیک دار کنید

لینک به ارسال

سلام ممنون ولی منظور من در هر ارسالی پست می خوام توضیحات متا و تگ متا بزنم . افزونه سئو رو میدونم ولی می خوام در هر ارسال پست جدید مختص همون پست جدید توضیحات متا بزنم می خواستم ببینم ماژولی هست برای اینکار . برای مثال تو جوملا وقتی پست جدید میزنم یه قسمت هست یه نام توضیحات متا یا برای مثال تو پرستا شاپ هم این هست که توضیحات متا و کلمات کلیدی متا وجود داره که گوگل بیشتر توضیحات متا پست رو میاره وقتی سرچ می کنم . می خوام ببینم ورد پرس هم افزونه ای داره که باهاش در هر ارسال پست جدید مختص پست توضیحات متا اضافه کنم ؟

مرسی

لینک به ارسال

منظورتون از توضیحات متا، متا تگه description هست؟

گزینه چکیده مطلب را از طریق تنظیمات موقع ارسال تیک دار کنید هر مطلب را در اینجا بنویسید توضیح مطلبتون شناخته می شه و همینطور

این افزونه را ببینید

http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-meta-description/

و این صفحه

http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=auto+meta+description&sort=

و اگر با کد نویسی هم آشنا باشید می شه از طریق زمینه ی دلخواه تعریفش کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...