رفتن به مطلب

ساخت منو بار اختصاصی برای بادی پرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خوب منم تصمیم گرفتم انجمن ویبی خودم پاک کنم و بجاش بادی پرس نصب کنم :D استایلش که چون دیگه با وردپرس آشنای کامل پیدا کردیم خیلی راحت تغییر دادم و یک چیزی ساختم عالی حالا میخوام که یک دونه منو بار بسازم که بیاد زیر صفحه سایت به صورت ثابت همیشه همون زیر باشه منوش ساختم CSS اینا همش هم درست کردم نتیجش هم خیلی زیبا شده رنگ بندی هم میشه کرد فقط حالا نمیدونم که باید چجوری لینک های بادی پرس مثل آخرین فعالیت ها یا پیام خصوصی رو توش فرخوانی کنم توی کدای منوی خود بادی پرس هم هرچی گشت و هرچی تلاش کردم نتیجه بخش نبود :unsure: واسه همین گفتم یک تاپیک بدم تا شما کمک کنید این منو رو بسازیم و قرار بدیم همگی دور همی استفاده کنیم :rolleyes: از منوی خود وردپرس خیلی قشنگ تر میشه :wub:

لینک به ارسال

واقعا جوینده یابنده است انقدر کداش بالا پایین کردم تا یک چیزای دستم اومد حالا دیگه تونستم لینک نمایش گروها و کاربران و همچنین داشبورد و پروفایل من توش فراخوانی کنم فقط اگه بشه این آگاه سازی ها و پیام خصوصی رو هم بهش اضافه کنم عالی میشه پیام خصوصی رو شاید بتونم یک کاریش کنم ولی آگاه سازی اگه اشتباه نکنم یکمی آجاکس لازم داره که متاسفانه من آجاکس اصلا بلد نیستم :( اگه کمک کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب اگه میخواستم یاد بگیرمش که روش های دیگه هم بود میخوام کار سریع پیش بره چون یاد گرفتنش مشکله اگه کسی میتونه و بلده کداش بنویسه اینجا بزاره بزارم روی تولبار و منتشرش کنم الان تولبار کامله فقط همین آگاه سازی رو هم بشه بهش اضافه کرد دیگه همه چیز حله تولبار هم گذاشتم روی سایت میتونید برید ببینید که چه شکلی شده آدرس سایت هم توی امضام هست. حالا شما یک بررسی کن شاید هم به آژاکس نیاز نباشه :huh:

ویرایش شده توسط GameSource
لینک به ارسال

برای نمایش تعداد پیام خصوصی همچین چیزی هست:

<?php
$mguc = messages_get_unread_count($current_user->ID);
if($mguc>0){
echo "<a href='".bp_loggedin_user_domain()."messages'><span>$mguc</span></a>";
}
?>

کدی که نوشته بودم تعداد رو نمایش میده + لینک خود بخش پیام ها

برای آگاه سازی چیو میخواین نمایش بدین؟ نوتیفای دوستی؟

لینک به ارسال

این کد قرار دادم اخطار هم نداد ولی هیچ نتیجه ای رو نداد نمیدونم چرا یعنی هیچی نیومد حتی توی تگ <li> هم تست کردم ولی نتیجه بخش نبود:(

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام خوب منم تصمیم گرفتم انجمن ویبی خودم پاک کنم و بجاش بادی پرس نصب کنم :D استایلش که چون دیگه با وردپرس آشنای کامل پیدا کردیم خیلی راحت تغییر دادم و یک چیزی ساختم عالی حالا میخوام که یک دونه منو بار بسازم که بیاد زیر صفحه سایت به صورت ثابت همیشه همون زیر باشه منوش ساختم CSS اینا همش هم درست کردم نتیجش هم خیلی زیبا شده رنگ بندی هم میشه کرد فقط حالا نمیدونم که باید چجوری لینک های بادی پرس مثل آخرین فعالیت ها یا پیام خصوصی رو توش فرخوانی کنم توی کدای منوی خود بادی پرس هم هرچی گشت و هرچی تلاش کردم نتیجه بخش نبود :unsure: واسه همین گفتم یک تاپیک بدم تا شما کمک کنید این منو رو بسازیم و قرار بدیم همگی دور همی استفاده کنیم :rolleyes: از منوی خود وردپرس خیلی قشنگ تر میشه :wub:

با سلام دوست گرامی

بنده چند تا سوال از خدمتتون داشتم منتها قبلش یک مقدمه چینی کوتاه

چون درعرصه موسیقی فعالیت دارم تصمیم گرفتم تا یک وبلاگدهی در این عرصه راه اندازی کنم اما بعد راه اندازی پشیمون شدم که چرا اونو شبکه اجتماعی نکردم حالا از شما خواهش دارم تا راهنمایی لازم رو جهت راه اندازی یه شبکه اجتماعی واسه جامعه موسیقی به بنده بدین.

خب از وردپرس چیز زیادی نمیدونم یعنی از نصبش...

اما با جستجویی که کردم مشاهده کردم که برای ساخت شبکه اجتماعی بر پایه وردپرس فقط نصب یک افزونه نیازه...

ازتون خواهش دارم راهنماییهای لازم رو دریغ نفرمایید...

تا دو دوتا بکنم ببینم اگه چیز موفقی دربیاد با کمکهای شما راهش بندازم

مرسی...

لینک به ارسال

با سلام دوست گرامی

بنده چند تا سوال از خدمتتون داشتم منتها قبلش یک مقدمه چینی کوتاه

چون درعرصه موسیقی فعالیت دارم تصمیم گرفتم تا یک وبلاگدهی در این عرصه راه اندازی کنم اما بعد راه اندازی پشیمون شدم که چرا اونو شبکه اجتماعی نکردم حالا از شما خواهش دارم تا راهنمایی لازم رو جهت راه اندازی یه شبکه اجتماعی واسه جامعه موسیقی به بنده بدین.

خب از وردپرس چیز زیادی نمیدونم یعنی از نصبش...

اما با جستجویی که کردم مشاهده کردم که برای ساخت شبکه اجتماعی بر پایه وردپرس فقط نصب یک افزونه نیازه...

ازتون خواهش دارم راهنماییهای لازم رو دریغ نفرمایید...

تا دو دوتا بکنم ببینم اگه چیز موفقی دربیاد با کمکهای شما راهش بندازم

مرسی...

درود ...؛

برای ساخت شبکه اجتماعی توسط وردپرس, شما باید افزونه بادی پرس رو نصب و فعال سازی کنید. سپس برای فارسی سازی افزونه میتونید این افزونه رو نصب کنید.

برای تهیه پوسته هم میتونید به این لینک برید. برای ساخت انجمن در وردپرس هم از افزونه بی بی پرس استفاده کنید.

نکته: به غیر از وردپرس و بادی پرس شما میتونید از اسکریپت های شبکه اجتماعی استفاده کنید. به عنوان مثال اسکریپت phpfox .

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...؛

برای ساخت شبکه اجتماعی توسط وردپرس, شما باید افزونه بادی پرس رو نصب و فعال سازی کنید. سپس برای فارسی سازی افزونه میتونید این افزونه رو نصب کنید.

برای تهیه پوسته هم میتونید به این لینک برید. برای ساخت انجمن در وردپرس هم از افزونه بی بی پرس استفاده کنید.

نکته: به غیر از وردپرس و بادی پرس شما میتونید از اسکریپت های شبکه اجتماعی استفاده کنید. به عنوان مثال اسکریپت phpfox .

موفق باشید.

:)

خیلی ممنون از پاسختون

میتونید چندتا نمونه سایت هم معرفی کنید تا بررسی کنم چون نمونه سایتی که با بادی پرس باشه تا حالا ندیدم

راستی همین انجمن وردپرس از چه سیستمی هستش؟؟؟به نظرتون با افزایش امکاناتی مشابه شبکه های اجتماعی میتونه چیز خوبی در بیاد؟؟؟

البته به غیر از وردپرس هم خیلی زیاد هست اما به نظرم هیچکدوم به بادی پرس نمیرسه

حالا شاید سیستم تازه ای هست اما با افزونه هایی که داره منتشر میشه بزودی بهترین میشه

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون

میتونید چندتا نمونه سایت هم معرفی کنید تا بررسی کنم چون نمونه سایتی که با بادی پرس باشه تا حالا ندیدم

راستی همین انجمن وردپرس از چه سیستمی هستش؟؟؟به نظرتون با افزایش امکاناتی مشابه شبکه های اجتماعی میتونه چیز خوبی در بیاد؟؟؟

البته به غیر از وردپرس هم خیلی زیاد هست اما به نظرم هیچکدوم به بادی پرس نمیرسه

حالا شاید سیستم تازه ای هست اما با افزونه هایی که داره منتشر میشه بزودی بهترین میشه

درود ...؛

برای سایت نمونه, وبسایت گیمرها که از این سیستم استفاده میکنه تا شب باز میشه ( در حال حاضر به دلیل اجرای تغییرات و مسائل دیگه بسته هستش. )؛ شب میتونید بیاید بررسی کنید.

سیستم این انجمن هم IPB هستش, که مسئلش بطور کلی با شبکه اجتماعی جداس!

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...