رفتن به مطلب

باز نشدن آرشیو سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وقتی بروی دسته آرشیو سایتم کلیک میکنم بروی صفحه اصلی ریدایرکت میشه ! در 2قالب دیگر هم همینجوری هست

ایا مشکل از افزونه ی خاصی هست ؟

لینک به ارسال

افزونه ها تون رو غیرفعال کنید و تست کنید. ببینید مشکل حل میشه یا نه.

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم که نشد سوال !!! :)

شما سوالتون خیلی کلی هست

پلاگین خاصی نصب کردین ؟

تغییراتی در کد نویسی قالب دادین

خب ندیده که نمیشه دقیق گفت مشکل از کجاست

لینک به ارسال

اگر میدونستم کدوم پلاگین این کا رو کرده خودم درستش میکردم و مشکل این دوستمون هم حل می شد

من تغییراتی تو کد نویسی دادم ولی بیشتر مربوط به css و چیزهای مربوط به گرافیک سایت بودند

اینم پلاگین هایی که من نصب کردم :

post-1740-0-48459600-1388602552_thumb.jp

لینک به ارسال

تمام افزونه هارو غیر فعال و یا حذف کردم مشکلم حل نشد !

ایا امکان دارد که از داخل جدول دیتا بیس این مشکل بوجود آمده باشد ؟

چون بعضی از دسته هام هم در صفحه اصلی نمیاد ! ( بروی چندین قالب هم همینجوری هست )

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

سلام . من مشکل باز شدن صفحه ها رو داشتم به این شکل که هیچ کدام از دسته ها باز نمیشد و صفحه سفید میشد بدون هیچ پیغامی این مساله بعد از به روز رسانی یا انتشار هر مطلبی نیز اتفاق می افتاد .الیته مطلب منتشر میشد اما کنترل پنل کاربری سفید میشد، بدون هیچ پیغامی. بعد از فعال کردن افزونه یا تغییر پیوند یکتا نیز این اتفاق می افتاد. فکر کنم بعد از به روز رسانی وردپرس انگلیسی دچار این مشکل شدم. با آزمون و خطا و جستجو در اینترنت افزونه ها را غیر فعال کردم .قالب را عوض کردم. چند افزونه تعمییر و بهینه سازی روی سایت نصب کردم اما هیچکدام جواب نداد تا اینکه اتفاقی با افزونه ی "بسته پارسی" آشنا شدم ،افزونه جلالی را پاک کردم و بسته پارسی را نصب کردم. جواب داد! مشکل در پبشخوان به طور کامل برطرف شد. رفتم داخل سایت یکی از دسته ها را باز کردم ارور 403 داد، خوشحال شدم که لا اقل یک ارور کوفتی آمد!! پیوندهای یکتا را تغییر دادم دسته ها هم درست شد :D فقط مانده یک مشکل کوچک. برگه ها هنوز باز نمیشود و همان صفحه ی سفید لعنتی می آید.

لینک به ارسال

من هم این مشکل رو تجربه کردم

احتمال اینکه لینک برگه‌ها و فهرست‌ها با لینکی که در پوسته استفاده کردید، بعد از تغییر نام همخوانی نداشته باشن هست (اگر لینک دسته‌ها رو به صورت دستی در پوسته استفاده کرده باشید)

اگر از دیتابیس (wp_post) چیزی حذف کرده باشید هم احتمال بروز این مشکلات هست (برای من که بود)

لینک به ارسال

دوستان الان چند تا سوال شبیه به هم اما متفوات داریم!

صفحه سفید یعنی خطا باید فیل error_log بررسی بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...