رفتن به مطلب

سئو 100%

7khat

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من جدیدآ قالب سایتمو عوض کردم و سئو رو به 100% بردم.اما ورودی گوگلم کمه روزی 6 7 تا فیلم میزارم قبلآ ک قالب رو عوض نکرده بودم ورودی 60 تایی داشتم اما الان 10 این حدودا هست.میشه لطفا کمکم کنید ک چرا اینطوری هستش ؟!

لینک به ارسال

سئو توی ورودی تاثیر داره ولی موارد اصلی به حساب نمیاد.

در ضمن همیشه بهتره قالب رو تا 80 درصد سئو کنید اگر بالاتر باشه گوگل سایت رو رد میکنه.

لینک به ارسال

سئو توی ورودی تاثیر داره ولی موارد اصلی به حساب نمیاد.

در ضمن همیشه بهتره قالب رو تا 80 درصد سئو کنید اگر بالاتر باشه گوگل سایت رو رد میکنه.

شما کدوم سایت رو قبول دارید که برم ببینم چند درصد سئو هست قالب ؟!

لینک به ارسال

سایتهای بررسی انلاین سئو یه مواردی رو در نظر میگیرن و امتیاز میدن و نمیشه روی امتیازشون حساب کرد.سئو باید توسط سئوکارها بررسی بشه.

لینک به ارسال

سلام

دوستان من جدیدآ قالب سایتمو عوض کردم و سئو رو به 100% بردم.اما ورودی گوگلم کمه روزی 6 7 تا فیلم میزارم قبلآ ک قالب رو عوض نکرده بودم ورودی 60 تایی داشتم اما الان 10 این حدودا هست.میشه لطفا کمکم کنید ک چرا اینطوری هستش ؟!

شما دلسرد نشین به کارتون ادامه بدین ؛ یه دو هفته ای که بگذره میشه مث قبل

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شما دلسرد نشین به کارتون ادامه بدین ؛ یه دو هفته ای که بگذره میشه مث قبل

هرکی سایتش رو سئو کنه اینجوری میشه؟ یعنی روزای اول بازیدیداش کم میشن بعد دو هفته اوکی میشه؟

لینک به ارسال

سئو کمک میکنه به بهتر دیده شدن شما در موتورهای جستجو - پس این به این معنی نیست که برای شما بازدید کننده جذب میکنه . شما با سئوی بهتر سعی میکنید خودتون رو بیشتر معرفی کنید . اگر شما چیزی برای عرضه نداشته باشید و کاربران سایتتون مطالب مورد علاقشون رو از سایتتون دریافت نکنن عملاً سئو هیچ کمکی به شما در جذب بازدید کننده نمیکنه . کار سئو هم زودگذر نیست که یکی بیاد سئو کنه و بره . سئو باید مستمر باشه .

برای بررسی سایتتون هم ابزار آنلاین woorank رو پیشنهاد میکنم.

http://www.woorank.com/

لینک به ارسال

ببخشید من یکبار از این سایت استفاده کردم

جالب بود و خوشم اومد... الان یه سری تغییرات دادم میخوام دوباره بررسی کنم ولی باز بررسی نمیکنه و همون نتایج قبلیه بدون بررسی میاد... :mellow:

لینک به ارسال

ببخشید من یکبار از این سایت استفاده کردم

جالب بود و خوشم اومد... الان یه سری تغییرات دادم میخوام دوباره بررسی کنم ولی باز بررسی نمیکنه و همون نتایج قبلیه بدون بررسی میاد... :mellow:

وقتی میزنید باید ریویو یا همچین گزینه ای رو دوباره بزنید که جستجو کنه

و معمولا این سایت روزی به نظرم 1-2 بار بیشتر(یا بیشتر) به شما اجازه این کار رو نمیده(کلا محدودیت داره این سایت !)

لینک به ارسال

ببینید سئو فقط برای بازدید نیست شما باید کارهایی برای جذب کاربر انجام بدید

درضمن به این سایت ها زیاد اطمینان نکنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من میدنم کش شده که باز همونو میاره دیگه... میخوام کش همین سایتو پاک کنم نه کل مرورگرو... راهی داره؟

لینک به ارسال

احتمالا تغییری نداشته

اگر افزونه کش دارید غیرفعال کنید

هرچند این سایتها حتما برای این مورد کش راه حلی دارند

لینک به ارسال

من از این سایت woorank استفاده کردم ولی یک بخشش که مربوط به حالت موبایل و بهینه سازی شده برای موبایل هستش رو به من امتیاز منفی داده ...

قالب سایت من 100 درصد ریسپانسیو شده هستش ولی میگه باید از حال موبایل و استایل مخصوص موبایل استفاده بشه ..... چیکار کنم ؟؟؟ :wacko:

Capture.jpg

لینک به ارسال

این سایتها به شیوه خاص خودشون سایت رو بررسی میکنند

در طراحی یک شیوه وجود ندارد

پس اهمیتی ندارد

http://stackoverflow.com/questions/7479849/screen-and-mobile-stylesheets

لینک به ارسال

تو این تاپیک یکی از دوستان فرمودن اگر قالب 100 درصد سئو بشه ، گوگل اونو رد میکنه!

آیا واقعا همچین چیزیه؟

اصلا چه دلیلی داره که همچین چیزی اتفاق بیفته؟!!!!!

و آیا واقعا باید در حدود 80 درصد سایتو سئو کنیم؟

بعد میخواستم بدونم اگر تعداد خطاهای HTML و CSS رو در این دو سایت زیر

http://jigsaw.w3.org/
http://validator.w3.org/

به صفر برسونیم آیا این بنا برگفته ی دوستمون ضرری داره؟ یا اینکه خوب هم هست؟

با تشکر :)

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال
اگر قالب 100 درصد سئو بشه ، گوگل اونو رد میکنه!

این مورد به اون معنایی که شما فکر میکنید نیست . شما به کارتون در زمینه بهینه سازی ادامه بدید و مطمئن باشید از سئو و بهینه سازی متضرر نمیشید .

این کار موقعی براتون دردسر میشه که بجای اینکه به فکر مطالب متنوع و خوب باشید سعی کنید به عناوین مختلف سعی در گول زدن گوگل کنید و بیشتر از اینکه به کاربرتون اهمیت بدید در پی این باشید که رتبه بالاتر گوگل رو به هر نحوی دریافت کنید.

لینک به ارسال
شما به کارتون در زمینه بهینه سازی ادامه بدید و مطمئن باشید از سئو و بهینه سازی متضرر نمیشید .

پس منظورتون اینه که در مورد دو سایتی که عرض کردم هم خطاهارو به حداقل کاهش بدم؟

به این دلیل میپرسم چون من برخی از سایت هارو امتحان کردم و مشاهده کردم با اینکه میتونن کاملا خطاهارو رفع کنن ولی چند خطا دارن برای همین میخوام بدونم که آیا بهتره خطاهارو به صورت کامل رفع کنیم یا اینکه از قصد و عمد ، چند خطا داشته باشیم؟

ممنون از پاسختون :)

لینک به ارسال

پس منظورتون اینه که در مورد دو سایتی که عرض کردم هم خطاهارو به حداقل کاهش بدم؟

به این دلیل میپرسم چون من برخی از سایت هارو امتحان کردم و مشاهده کردم با اینکه میتونن کاملا خطاهارو رفع کنن ولی چند خطا دارن برای همین میخوام بدونم که آیا بهتره خطاهارو به صورت کامل رفع کنیم یا اینکه از قصد و عمد ، چند خطا داشته باشیم؟

ممنون از پاسختون :)

ولید بودن کد های قالب ربطی به سئو نداره یعنی عملا گوگل ولید بودن رو ملاک برای سئوی بالا و رنک حساب نمیکنه .. ولی خوب توصیه میشه قالب حتمی ولید باشه منظور دوستان از اینکه 100 درصد سئو نباید باشه اینکه شما به مطالب و محتوای سایتتون بیشتر فکر کنید سایت های زیادی الان وجود دارند که سئوی بالایی ندارند و کد های قالبشون هم ولید نیست اما بازدید بالایی دارند و محبوبن حالا اینکه چرا بخاطره محتوای خوبشونه و بجای اینکه زیاد روی سئو و ولید بودن حساس باشند فاکتور های دیگه ایی رو هم مد نظر میگیرن مثل تکنولوژی های جدید مثل ریسپانسیو بودن که باعث میشه کاربران موبایل ها و تبلت ها هم جذب بشن و غیره ... ولی توصیه میشه تا جایی که میتونید کد های قالب رو ولید کنید و سئو رو سعی کنید در حد استاندارد هایی که گوگل مطرح کرده انجام بدید

این کتاب خود گوگل هستش که به کاربران ارایه کرده جهت استاندارد سازی سایت و هماهنگ سازی اون با گوگل اگر تمام نکات گفته شده این کتاب رو انجام بدید سئوی سایت شما تکمیله و اینو هم بگم منم نظر مهندس یار عزیز رو کاملا قبول دارم سئو باید مداوم چک بشه و پیوسته باشه ...

optimization-starter-guide.pdf

لینک به ارسال

به نظر من سئو زیاد تاثیر نداره!

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

به نظر من سئو زیاد تاثیر نداره!

تو که دیگه غیب گفتی اینو داداش! :D

عزیزم میشه بگی پس چی تاثیر داره؟؟؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...