رفتن به مطلب

ارور فایل های فشرده

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چی باعث میشه بعضی موقع ها تمامی فایل های فشرده ای که از رو سایتم کاربرا دانلود میکنند بعد از دانلود باز نشند؟

توجه کنید که فایل ها دانلود میشن اما باز نمیشن و ویندوز خطای خطرناک و نا آشنا بودن فرمت این فایل رو میده.

جالب اینجاس که این اتفاق بعضی موقع ها رخ میده و درست فایل هایی که تا روز قبلش به راحتی دانلود و باز میشدند یهویی دچار همچین مشکلی میشن.

لینک به ارسال

منظورتون از این جمله ی ویندوز خطای خطرناک و نا آشنا بودن فرمت این فایل رو میده چیه ؟ دقیقا چه اروری میده ؟ شاید فایل هاتون ویروسیه

لینک به ارسال

منظورتون از این جمله ی ویندوز خطای خطرناک و نا آشنا بودن فرمت این فایل رو میده چیه ؟ دقیقا چه اروری میده ؟ شاید فایل هاتون ویروسیه

منظورم این پیغامه

the archive is either in unknow format or damaget

نخیر ویروسی نیست.

لینک به ارسال

سرویستون در وسط انتقال داده ها قطع و وصل می شه

یک فایل فشرده مجموعه ای از فایل های کوچک داخلشه که تا اتمام کار دانلود پسوند اصلیشون رو نمی گیرند و اگر در بین راه یکیشون به مشکل بخوره و ویندوز هم فایروال فعال داشته باشه می تونه بازشون نکنه اگر سیستم کسی که فایل ها را فشرده سازی کرده ویروسی هم باشه ممکنه ویروس را با فایل به سیستم مشتری منتقل کنه و باز انتی ویروس سد راهش بشه

در کل مشکلات فایل های فشرده شده با پسوند zip کمتر از rar است

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سرویستون در وسط انتقال داده ها قطع و وصل می شه

یک فایل فشرده مجموعه ای از فایل های کوچک داخلشه که تا اتمام کار دانلود پسوند اصلیشون رو نمی گیرند و اگر در بین راه یکیشون به مشکل بخوره و ویندوز هم فایروال فعال داشته باشه می تونه بازشون نکنه اگر سیستم کسی که فایل ها را فشرده سازی کرده ویروسی هم باشه ممکنه ویروس را با فایل به سیستم مشتری منتقل کنه و باز انتی ویروس سد راهش بشه

در کل مشکلات فایل های فشرده شده با پسوند zip کمتر از rar است

جناب فخار درست میفرمایید. سرور سایت من این اواخر خیلی قطع و وصل میشه و بارها به پشتیبانی اطلاع دادم.

تمام فایل های من rar هستند.

البته یه چیز دیگه هم هست. افزونه پارس پال لینک دانلود این فایل ها رو کد میکنه. و وقتی از طریق این لینک دانلود میشه فایل ها باز نمیشند اما وقتی مستقیم از سی پنلم دانلود میکنم بدون مشکل باز میشند.

در ضمن جناب فخار من دو سایت روی این سرور دارم. پس چرا برای اون یکی سایتم یه همچین مشکلی پیش نمیاد ؟

ویرایش شده توسط senator ali
لینک به ارسال

جناب فخار درست میفرمایید. سرور سایت من این اواخر خیلی قطع و وصل میشه و بارها به پشتیبانی اطلاع دادم.

تمام فایل های من rar هستند.

البته یه چیز دیگه هم هست. افزونه پارس پال لینک دانلود این فایل ها رو کد میکنه. و وقتی از طریق این لینک دانلود میشه فایل ها باز نمیشند اما وقتی مستقیم از سی پنلم دانلود میکنم بدون مشکل باز میشند.

در ضمن جناب فخار من دو سایت روی این سرور دارم. پس چرا برای اون یکی سایتم یه همچین مشکلی پیش نمیاد ؟

پسوند فایلهاتون را زیپ کنید زیپ قابلیت متوقف کردن عملیات و ادامه دادنش با وقفه را داره

افزونه پارس پال ترافیکی بیش از ترافیک مستقیم دانلود رو اشغال می کنه چون قاعدتا باید در موقع ساخت محاسباتش رو هم انجام بده و لینک رو تعریف کنه و موقع دانلود هم نشانی رو ببره و با محاسباتش چک کنه و مجوز رو صادر کنه این ترافیک زمان مکس را بالا می بره و با غیر فعالش هم ظاهرا مشکلی نخواهید داشت ولی باز علت اصلی همون قطع و وصل و یکپارچه نبودن سروره

همه چیز سرویس های عمومی و شلوغ شانسیه و یک شرکت هاستینگ از ده ها و صدها سیستم مجزا استفاده می کنه که ممکنه دوپنل یکسانش رو از دو سرور کاملا مجزا ساپورت کنه و از لحاظ سخت افزاری و سلامت قطعات هیچ ربطی به هم نداشته باشند

لینک به ارسال

پسوند فایلهاتون را زیپ کنید زیپ قابلیت متوقف کردن عملیات و ادامه دادنش با وقفه را داره

افزونه پارس پال ترافیکی بیش از ترافیک مستقیم دانلود رو اشغال می کنه چون قاعدتا باید در موقع ساخت محاسباتش رو هم انجام بده و لینک رو تعریف کنه و موقع دانلود هم نشانی رو ببره و با محاسباتش چک کنه و مجوز رو صادر کنه این ترافیک زمان مکس را بالا می بره و با غیر فعالش هم ظاهرا مشکلی نخواهید داشت ولی باز علت اصلی همون قطع و وصل و یکپارچه نبودن سروره

همه چیز سرویس های عمومی و شلوغ شانسیه و یک شرکت هاستینگ از ده ها و صدها سیستم مجزا استفاده می کنه که ممکنه دوپنل یکسانش رو از دو سرور کاملا مجزا ساپورت کنه و از لحاظ سخت افزاری و سلامت قطعات هیچ ربطی به هم نداشته باشند

آیا راهی داره که تمامی فایل های یک پوشه در هاست رو از rar به zip تغییر داد ؟

لینک به ارسال

می تونید فایل rar را دوباره زیپ کنید

فکر میکنم چیزی حدود 5000 فایل فشرده rar داشته باشم خیلی زمان میبره !

جناب فخار با تعویض هاست مشکل حل میشه ؟

لینک به ارسال

امان از این سرویس های اشتراکی!

مشکل رو حل کردم. یه افزونه دیگه یه سری مشکلات ایجاد کرده بود.

جناب فخار بازم میگم یه دونه ای

واقعا این انجمن بدون شما یه پاش میلنگه.

هیچ وقت نشده که مشکلی داشته باشم و دقیقا نزنید تو خال و خیلی ریز بینانه به جزئیات مشکل نپردازید.

به رسم شاگردی باز هم ازتون تشکر میکنم.

انشالله همیشه همراه خانوادتون پیروز و موفق باشد در همه عرصه ها

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

دورد آقای senator ali عزیز ، من هم مشکل مشابه مشکل شما را دارم

فرمودید یک افزونه دیگر یک سری مشکلات ایجاد کرده بود و مشکل شما حل شد

میشه من رو هم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...