رفتن به مطلب

2 افزونه ی آمار در کنار هم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان میخواستم بدونم اگر 2 افزونه ی آمارگیر رو در کنار هم فعال داشته باشیم مشکلی پیش نمیاد؟ (از نظر فشار بر روی سرور و صحیح بودن آمار و اطلاعات عرض می کنم و یا چیزهای دیگر)

برای مثال دو افزونه ی wp Statistics و WP SlimStat

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

جواب سوال شما مشخصه.

اگر هاست معمولی استفاده میکنید نیاز هست که وردپرس خودتون رو بهینه داشته باشید. و نصب دو آمارگیر در کنار هم توصیه نمیشه.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

هاست vip هست و معمولی نیست!

در کل اگر هر مشکلی به وجود میاد رو ذکر کنید ممنون میشم.

لطفا کسانی که در این مورد اطلاعات کامل دارن نظرشونو به اشتراک بذارن :)

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

دوست عزیز از نظر من برای آمار به پلاگین احتیاجی نیست .

با چند خط کد میشه آمار پست ها ، پر بازدید ترین ها ، محبوب ترین ها و ... رو استخراج کرد و در قالب به نمایش گذاشت

لینک به ارسال

هم دیتابیس و هم رم را درگیر می کنند

مشکل دیگه ای که نباید پیش بیاد

این مشکل هم در صورتی خودش رو نشون می ده که بازدیدتون بالا بره و حجم اطلاعات ذخیره شده در دیتابیستون زیاد شده باشه

استفاده همزمان دو افزونه استیت چه لزومی داره؟

لینک به ارسال

باعث استفاده بیشتر از منابع سرورتون میشه . بنابراین استفاده حتی یکیش هم توصیه نمیشه . به جاش میتونید از سایت های امار مثل وبگذر یا های استات و یا حتی گوگل آنالیتیک استفاده کنید .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

استفاده همزمان دو افزونه استیت چه لزومی داره؟

به این دلیل که هم یه مقایسه ای بین آمار بشه و هم امکاناتشون مکمل هم بشن

به جاش میتونید از سایت های امار مثل وبگذر یا های استات و یا حتی گوگل آنالیتیک استفاده کنید .

وبگذر که خب جای بخث خوشو داره ولی افزونه ی های استیت و افزونه ی Google Analyticator با اینکه آمار دانلود بالایی دارند ولی امتیاز 1 هم زیاد گرفتن که نشون میده خیلی ها راضی نبودن!

به نظر شما کاملترین و سبک ترین افزونه چیه؟!

اگر این افزونه ها سنگین هستن پس چرا خیلی از سایت های بزرگ ایران از ابزار های آنلاین همچون وبگذر استفاده نمیکنن؟! (یعنی میخوام بگم پس چجوری آمار خودشونو ثبت میکنن؟)

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

اینطور که من منظور smj soft عزیز رو متوجه شدم ایشون منظورشون استفاده از وبسایت های histats و گوگل آنالایز بود ، نه پلاگین های آماری

و همونطور که جناب فخار گفتند ، استفاده از پلاگین آماری مشکلاتی رو در بازدید های بالا به وجود میاره . این مورد رو من خودم کاملا تجربه کردم و باعث افت سرعت تا حد داون شدن هاست هم رسید

لینک به ارسال

هنوز هیچ کس به طور مطمئن و دقیق نمی تونه ادعا کنه که آمار صحیح بازدید سایتی را داره

هم خود وردپرس مشکلاتی در برگردوندن اطلاعات آماری داره و در سایتهای مختلف و صفحات مختلف جوابهای متناقضی رو از دیتابیس بر می گردونه و هم سایتهای آمارگیر ترافیک و امکان اینکه واقعا سایتی را به صورت ثانیه ای زیر نظر بگیرند ندارند (خود سایتها هم کشش چنین رصدی را ندارند) در نتیجه طی یک گردونه زمانی و با فرمولی که خودشون می سازند از سایت ها گزارش می گیرند و بنا به قانون احتمالات برای مابقی دقایق یک ساعت بازدید را حدس می زنند و و با نقاط به دست آمده نمودارهایی را می کشند

مسلما هرجای یک نمودار مختصاتی داره در نتیجه کاربر احساس می کنه داره یک آمار دقیق رو بررسی می کنه در صورتی که به ندرت اینطوریه افزونه آماره را اگر به روز رسانی های آخرش را انجام داده باشید به نظر من بهترین گزینه فعلی است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...