رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید،

میخواستم بدونم این سایت چطوری صفحه دانلود رو روی وردپرس پیاده کرده ، اگه میشه راهنمایی کنید منم میخوام یه همچین چیزی درست کنم که وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنی بره به یک صفحه و بعد از چند ثانیه دانلود کنه فایل رو ، توی سایت روی دانلود که کلیک میکنی میره به صفه دانلود ،

آدرس یکی از پست های سایت

اگه میشه یکی از اساتید یه آموزشی بزاره من جستجو کردم یه افزونه download manager معرفی شده بود که به نتیجه ای نرسیدم...

لینک به ارسال

مرسی از دوستان که انقدر کمک کردند!

صبور باشید و از ارسال اسپم خودداری کنید .

لینک به ارسال

اطلاعی ندارم که افزونه انتقال دهنده هم مثل این هست یا خیر

ولی اسکریپتش هست.

http://www.persianscript.ir/1391/08/06/go-persianscript-link-redirector-script/

با این شرایط این سوال مربوط به بخش بحث آزاد میشه.

لینک به ارسال

دوست عزیز به انجمن خوش اومدید.

حتما قبل از فعالیت قوانین رو مدنظر داتنشه باشید. اسپم هم نفرمایید.

لینک به ارسال

این پیام خودتون الان اسپم بود !

من یه پیام دادم جناب smj soft تذکر دادن و بنده نخواستم توضیح بدم که این تاپیک مال دیشب بود دیدم کسی جوابی نداد خواستم آپ بشه تا دوستان ببینند و بنده ب جواب برسم،

دفعه اولم نیست که توی انجمن ها فعالیت میکنم + قوانین رو خونده بودم قبلش، موفق باشید و بدرود

لینک به ارسال

سایت irdwg.ir نیز چنین امکانی دارد

به نظرم این یه صفحه هدایت گر می باشد که بعد از ورود شدن به این صفحه بعد زمان قابل تعریف

این صفحه به لینک دانلود هدایت یا همان انتقال داده می شود.

فقط هر کس بلده به ما نیز بگه

لینک به ارسال

یه افزونه ای پیدا کردم که اتوماتیک جلوی همه لینکهای خارجی در پستها آدرس سایت رو اضافه میکنه.

نیاز هم نیست لینکهایی که قبل از افزونه بوده ویرایش بشه این افزونه اتوماتیک انجام میده.

فقط به بدی داره ادرسش طولانی میشه که اونم میشه با افزونه کوتاه کننده لینک وی پی پارسی درستش کرد.

http://wordpress.org/plugins/wp-noexternallinks/

لینک به ارسال

یه افزونه ای پیدا کردم که اتوماتیک جلوی همه لینکهای خارجی در پستها آدرس سایت رو اضافه میکنه.

نیاز هم نیست لینکهایی که قبل از افزونه بوده ویرایش بشه این افزونه اتوماتیک انجام میده.

فقط به بدی داره ادرسش طولانی میشه که اونم میشه با افزونه کوتاه کننده لینک وی پی پارسی درستش کرد.

http://wordpress.org...oexternallinks/

این افزونه رو نصب کردم سایت اصلا بالا نیومد همه لینکارو خراب کرد مجبور شدم حذفش کنم.

لینک به ارسال

من الان توی پنلم از این افزونه دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی هم ایجاد نکرده.فقط کافیه نصب و فعال بشه نیاز نیست گزینه ای رو تغییر بدید.البته تنظیمات شخصی سازی داره ولی نیاز نیست.

لینک به ارسال

سلام به دوستان ببخشيد من بحث ي زره منخرف ميكنم ! ولي خودم دنبال چنين كاري بودم به ي نتيجه رسيدم .... ! شما وقتي ي فايل اپلود ميكنيد 2 تا لينك در اختيارتون قرار ميده وردپرس !‌

1- نشانی پرونده

2- پیوند یکتا

حالا اگه از 1 استفاده كنيم ميره واسه دانلود ي ضرب !

اما وقتي از 2 استفاده ميكنيم به يك صفحه جديد ميره كه اسم فايل قرار داره و روش كه كليك كني ميره واسه دانلود !‌

كه از اقا مرتضي پرسيدم اين صفحه كجاست ؟ چيه ؟ كجا ميشه تغييرات ايجاد كرد ؟!‌ كه جواب دادن فایل attachment.php هست !‌

من كه وقت نشد پيگير باشم ولي شما فك كنم ي شمارشگر بندازين توي اين صفحه كه وقتي شمارش تموم شد محتوا رو نشون بده كه همون لينك دانلود هست كارتون حل بشه !

لینک به ارسال

مرسی از دوستانی که وقتشون رو قرار دادن واسه جواب دادن به بنده و بقیه دوستان ، با

پیوند یکتا و ویرایش فایل

attachment.php

میشه یکاری کرد همینطور که دوست خوبمون جناب همیار

photo-thumb-3159.jpg عزیز فرمودند با استفاده از یه شمارشگر و یسری ویرایش توی فایل

attachment به نتیجه رسیدم ، و اینو هم متوجه شدم که با یه اسکریپت کوتاه کننده لینک و ویرایش استایل اون راحت میشه یه همچین صفحه ای ایجاد کرد ، اما در کل از نظر بنده استفاده از پیوند یکتا فکر میکنم مفید تر باشه، خیلی متشکر از همتون بنده مشکلم حل شد و به زودی آموزشش رو هم در انجمن قرار خواهم داد، موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

افزونه edd به راحتی این کار را براتون انجام می دهد. نمونش را هم می تونید در سایت روکش ببینید.

لینک به ارسال

افزونه edd به راحتی این کار را براتون انجام می دهد. نمونش را هم می تونید در سایت روکش ببینید.

درسته ولي من سر اين موضوع زياد پيشنهاد نميكنم :

http://forum.wp-parsi.com/topic/11973-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%8A%D8%AC%D8%B1-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%8A%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7/

ي جورايي سايت وابسته ميشه به اين افزونه ديگه !‌ البته دقيق يادم نمياد توي اين پلاگين هايي كه چك كردم اين پلاگين شما بود يا نه ولي بود انگار !‌

لینک به ارسال

درسته ولي من سر اين موضوع زياد پيشنهاد نميكنم :

http://forum.wp-pars...-مانيتورينگ-ها/

ي جورايي سايت وابسته ميشه به اين افزونه ديگه !‌ البته دقيق يادم نمياد توي اين پلاگين هايي كه چك كردم اين پلاگين شما بود يا نه ولي بود انگار !‌

فایل های این افزونه داخل رسانه ها آپلود می شوند ولی درمورد اینکه وقتی افزونه را پاک کنید فایل ها هم پاک بشند اطلاعی ندارم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

نصف این پست که به جر و بحث گذشت

ممنون از پست آخری که حداقل جواب داد

:mellow: عجب ! ي جوري هم گفتين انگار بقيه كه جواب دادن داشتن در مورد ي بحث ديگه حرف ميزدن !انجمن هم كلا يعني يك مكان كه افراد دور هم جمع بشن و هركي نظر خودش راجب به موضوع پيش اومده بده .... !

كسي اين جا با كسي جر بحث نداره ! شما رو چه حساب اين حرف ميزنيد !؟‌ اگه خوشتون اومد از جواب تشكر هست اون بزنيد كافيه ..... !‌

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...