رفتن به مطلب

تغییر پیوند یکتا !

پست های پیشنهاد شده

من از افزونه های مختلفی استفاده کردم اما به کار نیومد !

من برای امتحان کد ریدایکت رو داخل htaccess گذاشتم و پیوند یکتا رو تغییر دادم ولی وقتی رفتم از گوگل وارد مطلبی شدم دیدم ریدایکت شده به صفحه اصلی سایت

حالا میترسم واسه همین 1-2 دقیقه ای که اینکا رو کردم گوگل کار دست ما نده  مشکل ایجاد نمیشه ؟

من واسه اینکه پست رو بروز رسانی کنم با این مشکل مواجه هستم که پیوند یکتا سایت روز ماه سال هست و با بروز رسانی لینک نابود میشه !  و درصورتی که هم که سنجاقک کنم دردسرش واسه 3-4 تا پست زیاده واسه همین به نظرم بهتره پیوند یکتا رو عوض کنم

الان چیز جالبی که توجه منو جلب کرد سایت دانلود ها پیوندهای یکتاشو قبلی ها که برحسب روز ماه سال بود سرجاشه جدید ها رو به صورت

site.com/mobile/esm تنظیم کرده برام سواله چجوری اینکارو کردن !؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mam1371 گفته است :

من از افزونه های مختلفی استفاده کردم اما به کار نیومد !

من برای امتحان کد ریدایکت رو داخل htaccess گذاشتم و پیوند یکتا رو تغییر دادم ولی وقتی رفتم از گوگل وارد مطلبی شدم دیدم ریدایکت شده به صفحه اصلی سایت

حالا میترسم واسه همین 1-2 دقیقه ای که اینکا رو کردم گوگل کار دست ما نده  مشکل ایجاد نمیشه ؟

من واسه اینکه پست رو بروز رسانی کنم با این مشکل مواجه هستم که پیوند یکتا سایت روز ماه سال هست و با بروز رسانی لینک نابود میشه !  و درصورتی که هم که سنجاقک کنم دردسرش واسه 3-4 تا پست زیاده واسه همین به نظرم بهتره پیوند یکتا رو عوض کنم

الان چیز جالبی که توجه منو جلب کرد سایت دانلود ها پیوندهای یکتاشو قبلی ها که برحسب روز ماه سال بود سرجاشه جدید ها رو به صورت

site.com/mobile/esm تنظیم کرده برام سواله چجوری اینکارو کردن !؟

والا چی بگم... اگر نشونی یک پست با ساختار پیشین راهبری می شه به نشونی با ساختار تازه بعید می دونم مشکلی پیش بیاد و احتمالا خود گوگل می زنه ری دایرکت. ولی بایست همش وب مستر رو زیر نظر داشته باشی و خطایی پیش اومد سریع پاکش کنی و اگر مشکلی بود رفعش کنی.

کلا ریسک خالصه :(

ویرایش شده توسط DariushGreat
لینک به ارسال

اساتید محترم اگه میتونن کمک کنند

با وجود قرار دادن کد زیر در htaccess

RedirectMatch 301 ^/([0-9]{4})/([0-9]{2})/([0-9]{2})/(?!page/)(.+)$ http://hadafdownload.com/$4 

و تغییر پیوند یکتا از

/%year%/%monthnum%/%day%/%postname%/

به

%postname% 

به هنگام ورود از گوگل به جای انتقال به لینک جدید به صفحه اصلی سایت انتقال داده میشه !!

لینک به ارسال

از ساختار قدیم به ساختار جدیدتون اینجوری ریدایرکت نمی شه و این ریدایرکت از پرمالینک داینامیک به پارمالینک شخصیه 

گوگل فعلا نشانتی های جدید رو ایندکس نکرده و مدتی تا طبیعی شدن ورودیهاش به نشانی جدید زمان می بره

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

از ساختار قدیم به ساختار جدیدتون اینجوری ریدایرکت نمی شه و این ریدایرکت از پرمالینک داینامیک به پارمالینک شخصیه 

گوگل فعلا نشانتی های جدید رو ایندکس نکرده و مدتی تا طبیعی شدن ورودیهاش به نشانی جدید زمان می بره

پس با این تفاسیر این کار ریسک بزرگیه ! درسته ؟

در صورتی که من پیوند یکتا رو عوض کنم محتوا یکی هست ولی ادرس جدید ایندکس میشه و ادرس قبلی 404 میمونه این مشکل ساز نمیشه ؟

راهیی هست با انجامش بعد مدتی به روال عادی برگشت ؟

لینک به ارسال

آدرس قدیم404نمی مونه یک مدتی طول می کشه گوگل متوجه تغییر بشه

به صورت دستی هم می تونید توگوگل انالیز تغییرش بدید ولی دونه به دونه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...