رفتن به مطلب

مشکل در هاست !

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من سررسیده هاستم 21 دسامبر تموم شد ولی من تمدیدد نکردم تا بعدش بتونم به یه جایی دیگه نقل مکان کنم

اما گویا در همین تاریخ سرویس فعلیم من رو ساسپند میکنه و تا الان اجازه نمیده من بک آپ هام رو بگیرم به نوعی من رو ساس پند کرده ... جز موقعی که سررسیده یکسال رو پرداخت کنم تا اجازه بدن تا یکساعت من بتونم سایتم رو منتقل کنم ! آیا این حق هست ؟

حال من میخاستم بدونم راهی نیست این وسط یه حرکتی چیزی یزنیم تا بتونم سایتم رو منتقل کنم !؟

لینک به ارسال

خوب یه تیکت بزنید بگید آخرین بک اپ های سایتم رو بهم بدید ...

فکر میکنم یه هزینه 2 هزار تومنی برای اپلود کردن ازتون میگیرن....

لینک به ارسال

سلام

دوستان من سررسیده هاستم 21 دسامبر تموم شد ولی من تمدیدد نکردم تا بعدش بتونم به یه جایی دیگه نقل مکان کنم

اما گویا در همین تاریخ سرویس فعلیم من رو ساسپند میکنه و تا الان اجازه نمیده من بک آپ هام رو بگیرم به نوعی من رو ساس پند کرده ... جز موقعی که سررسیده یکسال رو پرداخت کنم تا اجازه بدن تا یکساعت من بتونم سایتم رو منتقل کنم ! آیا این حق هست ؟

حال من میخاستم بدونم راهی نیست این وسط یه حرکتی چیزی یزنیم تا بتونم سایتم رو منتقل کنم !؟

شما هرجا سایتت رو منتقل کنی خودشون مطالبت رو منتقل می کنند

وقتی سرویس شما منقضی شده باشه دسترسی بهش فقط از طریق آی پی مقدوره که شرکتهای هاستینگ مسیرش رو می شناسند (البته تا زمانی که ftp شما فعال باقی مونده باشه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...