رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

افزونه Fast Secure Contact Form برای اولین بار 100% فارسی سازی شده!!!

تقریبا تمام قسمت ها فارسی شده،حتی راهنمایی هاش!

ترجمه این افزونه خیلی وقت گیر بود،منم چون این انجمن تا الان خیلی کمکم کرده،اینو فقط به عشق کاربرای اینجا کامل ترجمه کردم :D

امیدوارم بدردتون بخوره...

این افزونه در اصل یک فرم تماس هستش اما با امکانات خیلی زیاد و مدیریت بی نظیر

توصیه میکنم افزونه رو حتما نصب کنید تا به امکانات بی نظیرش پی ببرید!

مشخصات افزونه:

نام فارسی: فرم تماس سریع و امن

نام انگلیسی: Fast Secure Contact Form

ورژن: 4.0.18

برخی از امکانات افزونه:

1. رابط کاربری جدید با زبانه

2. قابلیت اضافه کردن هر تعداد فیلد به فرم

3. قابلیت ایجاد بی نهایت فرم

4. قابلیت شخصی سازی کامل

5. قابلیت فعال/غیرفعال کردن ایمیل تایید

6. قابلیت پشتیبانی و جلوگیری از اسپم با افزونه اکیسمت

7. قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک

8. قابلیت تغییر پیام های خطای فرم به سلیقه ی خود

9. قابلیت تنظیم انواع فیلدهای ضروری و غیرضروری

10. پشتیبانی از تصویر امنیتی (Captcha)

11. قابلیت به دام انداختن ربات های اسپمر

12. امکان اجازه/عدم اجازه به کاربر برای استفاده از HTML در فرم

13. امکان رزرو قرار ملاقات

14. قابلیت پشتیبان گیری (تهیه نسخه پشتیبان) از هر قسمت افزونه

15. قابلیت کپی کردن تنظیمات یک فرم بر روی فرمی دیگر

16. قابلیت انتقال یک فرم از سایت به سایتی دیگر

17. امکان خبرنامه

18. امکان تنظیم فرمت برای تاریخ و زمان

19. امکان پنهان کردن تصویر امنیتی برای گروهی خاص (مثلا مدیر کل)

20. قابلیت هدایت کاربر به هر صفحه ای پس از ارسال فرم

21. قابلیت ارسال اتوماتیک سوالات به یک آدرس URL خاص

22. قابلیت ارسال فایل پیوست

23. مدیریت کامل فایل های پیوست

24. امکان حذف اتوماتیک فایل های پیوست از روی سرور پس از ارسال به ایمیل

25. پر شدن اتوماتیک فیلدهای نام و پست الکترونیک برای کاربران لوگین کرده در سایت

26. و چندین امکان بی نظیر دیگر...

صفحه افزونه در مخزن وردپرس:

http://wordpress.org...i-contact-form/

توجه : برای فارسی بودن فقط فایل پیوست را دانلود کنید،فایل داخل مخزن وردپرس فارسی نیست!

si-contact-form.zip

post-3610-0-88214800-1387730869_thumb.jppost-3610-0-67642700-1387730881_thumb.jppost-3610-0-38651700-1387730886_thumb.jppost-3610-0-76115100-1387730893_thumb.jppost-3610-0-24211800-1387730900_thumb.jppost-3610-0-47177400-1387730905_thumb.jppost-3610-0-57747000-1387730910_thumb.jppost-3610-0-52460200-1387730916_thumb.jppost-3610-0-02846000-1387730920_thumb.jppost-3610-0-94431100-1387730922_thumb.jp

ویرایش شده توسط mgt1234
  • امتیاز 21
لینک به ارسال

بسیار عالی و خسته نباشید.

اما فکر کنم اکثرا فرم تماس 7 رو ترجیح بدن

باید استفاده کرد و بعد تصمیم گرفت،بهرحال وجود افزونه های متنوع هر چه بیشتر باعث میشه یه کاربر ایرانی وردپرس گززینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشه

هرکی خواست این هرکی خواست اون

باید استفاده کرد تا به مزایا و معایب هرکدوم نسبت به دیگری پی برد،به نظر من که امکانات این افزونه قابل قیاس با فرم تماس 7 نیست ;)

سلامت باشید. :D

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با این مشخصاتی که اینجا نوشته شده این افزونه احتمال 99 درصد بهتر از افزونه Contact Form 7 هست.

باز هم بابت ترجمه ممنون .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مدیرا به این بسته ی نظری بندازن از لحاظ امنیت مشکلی نداشته باشه!!!

با تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیزم خیلی جالبه فقط یه چیزی من فرم ها ، صفحات بعدش و غیره رو داره می تونم از روی افزونه مث افزونه contact form 7 کد گذاری کنم یعنی از شورت کدها استفاده کنم ؟ در این مورد لطفا راهنمایی کنید .. متشکرم .

لینک به ارسال

بسیار عالی و خسته نباشید.

اما فکر کنم اکثرا فرم تماس 7 رو ترجیح بدن

من از فرم تماس 7 استفاده میکنم. اما ازش ناراضی هستم

چون سرعت سایتم رو 1.5٪ کاهش داده

امیدوارم این افزونه مشکل امنیتی نداشته باشه تا ازش استفاده کنم

با تشکر از آقا میلاد :wub:

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اگه راست چین بود بهتر می شد.

راستش من قسمت تنظیمات داخل بخش مدیریت رو با تغییر بعضی قسمتای فایل اصلی افزونه راست چین کردم اما فرم اصلی که توی سایت برای کاربرها نمایش داده میشه رو هرکاری کردم نتونستم راست چین کنم! :(

اگه خودتون از عهدش برمیایید زحمتشو بکشید لطف بزرگی هم میکنید. :wub:

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام

با تشکر از معرفی این افزونه مفید. فقط من یک مشکلی دارم باهاش. دو تا فرم که خودش پیش فرض داره به همراه همه فرم های جدیدی که ایجاد میکنم همه 4تا فیلد رو به طور پیش فرض و از اول دارن که نام، ایمیل، عنوان و پیام هست. چجوری میشه اینارو پاک کرد؟ من هرچی نگاه کردم گزینش رو ندیدم. چون من نمیخوام فرمم اصلا این فیلد هارو داشته باشه. اگه از دوستان کسی بلده راهنمایی کنید لطفا، ممنون میشم.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

به خوبی ترجمه شده و ترجمه از نسخه ای که رو مخزن وردپرس هست بسیار کامل تره، با تشکر از میلاد عزیز.

شما که زحمتش رو کشیدی آقا میلاد چرا با سازنده افزونه ارتباط برقرار نمیکنی تا فایل زبان رو آپدیت کنه؟

برای اون دوستانی هم که نگران بحث امنیت و... بودن. کافیه شما نسخه اصلی افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود کنید(که الان ورژنش هم کمی بالاتر رفته) و بعد نسخه آقا میلاد رو هم دانلود کنید. افزونه از حالت فشرده که خارج بشه (رو هاست یا لوکال) یک پوشه language داره که داخلش واسه هر زبونی دوتا فایل ترجمه هست. فایل های نسخه ای که آقا میلاد زحمت کشیده رو کپی و با فایل های ترجمه فارسی ورژن اصلی افزونه که دانلود کردین جایگزین کنید. با اینکار شما تنها فایل ترجمه فارسی رو عوض کردین و دیگه جای نگرانی نیست.

راستی من هنوز مشکلی که بالا گفتم رو دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

با تشکر از معرفی این افزونه مفید. فقط من یک مشکلی دارم باهاش. دو تا فرم که خودش پیش فرض داره به همراه همه فرم های جدیدی که ایجاد میکنم همه 4تا فیلد رو به طور پیش فرض و از اول دارن که نام، ایمیل، عنوان و پیام هست. چجوری میشه اینارو پاک کرد؟ من هرچی نگاه کردم گزینش رو ندیدم. چون من نمیخوام فرمم اصلا این فیلد هارو داشته باشه. اگه از دوستان کسی بلده راهنمایی کنید لطفا، ممنون میشم.

سلام عزیز

میتونید برای این چهار فیلد،تیک های "فیلد غیرفعال" و "برچسب پنهان" رو بزنید تا دیگه نمایش داده نشن.

وارد تنظیمات افزونه بشید،تب فیلدها،برای هر فیلد توضیحاتشو باز کنید (Show Details)

از اونجا میتونید تنظیمات لازم رو جهت پنهان سازی فیلدها انجام بدید. ;)

به خوبی ترجمه شده و ترجمه از نسخه ای که رو مخزن وردپرس هست بسیار کامل تره، با تشکر از میلاد عزیز.

شما که زحمتش رو کشیدی آقا میلاد چرا با سازنده افزونه ارتباط برقرار نمیکنی تا فایل زبان رو آپدیت کنه؟

برای اون دوستانی هم که نگران بحث امنیت و... بودن. کافیه شما نسخه اصلی افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود کنید(که الان ورژنش هم کمی بالاتر رفته) و بعد نسخه آقا میلاد رو هم دانلود کنید. افزونه از حالت فشرده که خارج بشه (رو هاست یا لوکال) یک پوشه language داره که داخلش واسه هر زبونی دوتا فایل ترجمه هست. فایل های نسخه ای که آقا میلاد زحمت کشیده رو کپی و با فایل های ترجمه فارسی ورژن اصلی افزونه که دانلود کردین جایگزین کنید. با اینکار شما تنها فایل ترجمه فارسی رو عوض کردین و دیگه جای نگرانی نیست.

راستی من هنوز مشکلی که بالا گفتم رو دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.

خواهش میکنم بهرام جان نظر لطفتونه خوشحالم که افزونه مورد استفادتون قرار گرفته

حقیقتاَ من همون روزی که افزونه رو ترجمه کردم فایل افزونه رو به همراه توضیحات به زبان انگلیسی برای سازنده ی افزونه ارسال کردم اما هیچ خبری نشد،نه جوابی نه تغییری،منم دیگه پیگیرش نشدم :D

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام

افزوه بسیار خوبیه یه سوال دارم:

سوالم در مورد خروجی های به دست اومده از افزونه است و اطلاعاتی که جمع آوری میشه. آیا من اگر مثلا یک فرم اسختدم چند صفحه ای طراحی کنم بذارم میتونم خروجی اطلاعات را به صورت اکسل داشته باشم یا یه جورمنظم دیتا داسته باشم که بتونم سرچ کنم توشون یا فیلترشون کنم؟؟ مثلا رشته تحصیلی خاصی رو فیلتر کنم ....

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...
در در 1/11/2014 at 15:48، Ghaem گفته است :

سلام دوستان

این هم افزونه که راست چین شده:

پیش نمایش:

post-3225-0-64975500-1389442534_thumb.pn

دریافت:

Si Contact Form - Parsi (WP-Parsi).zip

سلام و تشکر

آقا این تنظیمات کپتچاش چطوریه من موندم رو این خان هفتم گیر کردم اصلا یه وضعی نمیتونم تنظیمش کنم

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...