رفتن به مطلب

نمایش پست های یک دسته همراه با تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

تاپیک جدید ایجاد کنید و سوالات مربوط به استایل رو در اونجا مطرح کنید(از بحث این تاپیک خارج هست)

در بخش html-css تاپیک بزنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان جدیدا کدهای رندوم سایت من از کار افتادن دلیلش میتونه از چی باشه؟

وفقط همون تعداد پست های اول میارن و دیگه در بارگذاری بعدی تغییری نمیکنن و همون ها هستن

مشکل از کجا میتونه باشه؟

لینک به ارسال

این پست هم به شما کمک میکنه :

/

http://forum.wp-parsi.com/topic/4894-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7

لینک به ارسال

دوستان جدیدا کدهای رندوم سایت من از کار افتادن دلیلش میتونه از چی باشه؟

وفقط همون تعداد پست های اول میارن و دیگه در بارگذاری بعدی تغییری نمیکنن و همون ها هستن

مشکل از کجا میتونه باشه؟

تداخل کوئریها با کدهای پوسته یا افزونه یا مشکل در هسته وردپرس

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

درود

با کد زیر میتونید این کاررو بکنید که اگه یکمی css بلد باشین میتونید شخصی سازی کنید!

cat=1 : به جای 1 باید آی دی دسته مورد نظر قرار بگیره

showposts=5 : به جای 5 هم شمار نوشته هایی رو که می خوای بگیری رو بزار

<?php $recent = new WP_Query("cat=1&showposts=5");
while($recent->have_posts())
: $recent->the_post();?>
<?php the_post_thumbnail(); ?><br />
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a><br />
<p><?php the_excerpt_rss( 1000, 1 ); ?></p>
<?php endwhile; ?>

من از این کد استفاده می کنم اما

و به شکل تو پست تنظیم کردم

متن آزمایشی

متن آزمایشی متن آزمایشیمتن آزمایشیمتن آزمایشیمتن آزمایشیمتن آزمایشیمتن آزمایشیمتن آزمایشیمتن آزمایشی

متن آزمایشی

• متن آزمایشی
  • نمتن آزمایشی
  • متن آزمایشی
  • متن آزمایشی
  • متن آزمایشی

اما همه این ها رو تو تگ p میندازه نمیشه استایل جدا داد یعنی h4 و h5 و لیست و نمیگره که داخل پست زدم

لینک به ارسال

شما کیتونید هرچی میخواهید بهش اضافه کنید:

<p><?php the_excerpt_rss( 1000, 1 ); ?></p>

لینک به ارسال

ممنون

منظورم این بود تگ هایی که تو ار سال پست به متن پست میدم توی خروجی هم نشون بده اما توی خروجی همه متن بین تگ p میفته در حالی که تو قسمت ارسال پست من تگ h1 ولیست بهش دادم

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام من به یک کد نیاز دارم که سمت راست تصویر شاخص رو نشون بده و در چپ اون نظرات رو نشون داده بشه . مانند نمایش آخرین مطالب یک دسته ای خاص

در واقع میخوام جنجالی ترین یا پر نظر ترین مطالب به همراه تصویر شاخص اون مطلب رو نمایش بدم . ممنون میشم توی این کد راهنماییم کنید .

لینک به ارسال

سلام من به یک کد نیاز دارم که سمت راست تصویر شاخص رو نشون بده و در چپ اون نظرات رو نشون داده بشه . مانند نمایش آخرین مطالب یک دسته ای خاص

در واقع میخوام جنجالی ترین یا پر نظر ترین مطالب به همراه تصویر شاخص اون مطلب رو نمایش بدم . ممنون میشم توی این کد راهنماییم کنید .

http://wp-parsi.com/generator/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...