رفتن به مطلب

باز شدن منو بعد از کلیک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک منو dropdown از یکی از سایت دانلود و رو سایتم قرار دادم و الان وقتی که مثلا روی نوشته منو میرم منو باز میشه ولی من میخوام بعد از کلیک روی کلمه منو باز بشه باید چکار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
منو dropdown از یکی از سایت دانلود و رو سایتم قرار دادم

بحث درمورد کد های سایر سایت ها و ریپ ممنوع .

لینک به ارسال

ریپ چیه ؟چرا الکی جو میدی

یه منوی که از یکی از سایت های خارجی که منو آماده برای دانلود قرار میده .من میخوام زیر منوش بجای اینکه موس بره روی اون و باز بشه بعد از کلیک باز بشه و وقتی موس روی اون میره باز نشه

لینک به ارسال

ریپ چیه ؟چرا الکی جو میدی

یه منوی که از یکی از سایت های خارجی که منو آماده برای دانلود قرار میده .من میخوام زیر منوش بجای اینکه موس بره روی اون و باز بشه بعد از کلیک باز بشه و وقتی موس روی اون میره باز نشه

شما گفتید کد یک سایت دانلود رو برداشتید

اگر اینطور نیست و مورد رایگانه ،‌ مشکلی نیست.

ادرس انلاین بدید تا راهنمایی بشه.

لینک به ارسال

منو سایت من یه چیزی شبیه سایت آپارت هست .در سایت آپارات وقتی روی دسته بندی کلیک میکنیم باز میشه و تا وقتی که دوباره روی دسته بندی کلی نکنیم بسته نمیشه منم میخوام برای منوی سایتم همین کارو بکنم لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

منو سایت من یه چیزی شبیه سایت آپارت هست .در سایت آپارات وقتی روی دسته بندی کلیک میکنیم باز میشه و تا وقتی که دوباره روی دسته بندی کلی نکنیم بسته نمیشه منم میخوام برای منوی سایتم همین کارو بکنم لطفا راهنمایی کنید

یا باید

ادرس انلاین بدید تا راهنمایی بشه.

یا باید خودتون در کدهای جی کوئری منو دست ببرید و مقدار hover را به toggle تبدیل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...