رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا من یه لینک دارم که از سرور خودمه اما وقتی به پلاگین Video Embed میدم پیغام میده نمیتونه قرارش بده این خطای این پلاگینه :

ktvk2dw82ppi9vkiy12c.jpg

لینک هم اینه :

http://dl.persiandt.ir/Tutorials/3dmotive/Maya/High.Poly.Modeling.in.Maya.2011_Demo.FLV

لینک با اینکه مستقیمه اما نمیتونه پخشش کنه اما این لینک زیری رو به راحتی میگیره :

http://www.hotup.ir/upload/mbta_high.poly.modeling.in.maya.2011_demo.flv

قضیه چیه ؟

مشکل از لینکه یا از جای دیگس ؟؟؟

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

توی لینک اول تون،

FLV آخرش رو با حروف کوچیک بزنین بررسی کنین حل میشه یا خیر و نتیجه رو اعلام کنید .

لینک به ارسال

توی لینک اول تون،

FLV آخرش رو با حروف کوچیک بزنین بررسی کنین حل میشه یا خیر و نتیجه رو اعلام کنید .

اگه درست نشد علاوه بر این کار نام پوشه هایی که فایل در آن قرار دارد را به حروف کوچک تغییر دهید ...

لینک به ارسال

سلام

والا مشکل حل شد اما خوب خنده دار لینک رو وقتی به IDM میدادم میتونست دانلود کنه بعد که به لینکی که توی IDM بود نگاه کردم دیدم یه عدد 50 میزاره تهش همون لینک رو کپی کردم گذاشتم درست شد :D

اما جواب های دوستان همه غلط بودند لینک کاری به بزرگ بودن و کوچیک بودن حروف نداره

جواب آخر آقا پارسا هم مرتبط با این پلاگین نبود این افزونه یه افزونه محشره برای پخش فیلمه چه از یوتوب چه از لینک مستقیم خیلی تر و تمیز کار میکنه و میتونه حتی تصویر شاخص هم بزاره

بابت کمک دوستان ممنون

مدیر عزیز این تاپیک رو قفل کن

لینک به ارسال

سلام

والا مشکل حل شد اما خوب خنده دار لینک رو وقتی به IDM میدادم میتونست دانلود کنه بعد که به لینکی که توی IDM بود نگاه کردم دیدم یه عدد 50 میزاره تهش همون لینک رو کپی کردم گذاشتم درست شد :D

اما جواب های دوستان همه غلط بودند لینک کاری به بزرگ بودن و کوچیک بودن حروف نداره

جواب آخر آقا پارسا هم مرتبط با این پلاگین نبود این افزونه یه افزونه محشره برای پخش فیلمه چه از یوتوب چه از لینک مستقیم خیلی تر و تمیز کار میکنه و میتونه حتی تصویر شاخص هم بزاره

بابت کمک دوستان ممنون

مدیر عزیز این تاپیک رو قفل کن

این شاالله تا چند ساعت کار میده چون اون عدد را youtube هرچند ساعت یه بار عوض میکنه ;)

لینک به ارسال

ایراد از روش کارت هست . من که تو تصویر می بینم ز embed video from url استفاده کردی. در صورتی که می بایستی از add external media استفاده کنی. من که لینکتو گذاشتم تو پخش jw player خوند. احتمالا افزونه محشرت نمی تونه کار کنه. در ضمن من که با IDM دانلود کردم چیزی 50 روش اضافه نکرد :rolleyes:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...