رفتن به مطلب

مشکل با آجاکس در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام مستقیم میرم سر اصل مطلب نمیدونم سایت ما چشه که با بعضی از آجاکس های مشکل داره مثلا الان اگه یک قالب قرار بدیم که آجاکس داره آجاکس هاش لود نمیکنه و خراب میشه کل قالب کلا با هر چیز آجاکسی مشکلاتی داره تقریبا به طور مثال الان یک قالب نصب میکنیم همه امکانات آجاکسش خرابه همون قالب روی یک سایت دیگه که نصب میکنی همه چیزش درسته من احتمال از یکی از افزونه ها دادم به همین دلیل همه افزونه ها رو غیر فعال کردم تست کردم دیدم نه باز هم به همون شکل بعدش گفتم شاید وردپرس خرابه به روش دستی وردپرس عوض کردم بازهم هیچ فرقی صورت نگرفت دیگه موندم باید چکار کنم تنها احتمالی که میشه زد اینه که از هاست باشه ولی آخه توی هاست قبلی اینجوری بود الان هاست عوض کردیم باز هم اینجوری هیچ فرقی نکرده اگه فکر میکنید از هاست بگید به کدوم بخشش مربوطه که من تیکت بزنم بگم درست کنن :( :(

لینک به ارسال

با افزونه فایرباگ فایرفاکس هنگامی که مشکل هست

بررسی کنید در تب Console چه خطایی نمایش داده میشود

لینک به ارسال

فایر فاکس که ندارم ولی با کروم در آوردم اینا رو میده که توی عکس ضمیمه کردم

77592518916510884844.jpg

لینک به ارسال

توی خط آخر عکس بالا نوشته که در ajax.php یک مشکل است من این فایل باز کردم در ابتدای کد هاش این نوشته:

//this assumes your theme is not within a subfolder of your themes folder and goes all the way to the root of your WP install
//this file (ajax-sort.php) should be in the following location on your server: wp-content/themes/your-theme/functions/ajax-sort.php
//that is why there are four ../ in a row, so it goes back four folders into your main WP install
//if ajax-sort.php is not in this location, you may need to add an extra ../ or remove one, but 99.9% of the time this will work
$wordpress_location = "../../../../wp-load.php";

فکر کنم مشکل ما هم به همین مربوطه چون یک چیزای نوشته که اگه 99.9%با مشکل مواجه شدید این کار انجام بدید تا مشکل حل بشه حالا اینکه دقیقا چ کاری والا من نتونستم بفهمم اگه راهنمای کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

فایل رو به صورت دستی در آدرس‌بار مرورگر باز کنید

ببنید خطایی نمایش داده میشود یا نه

این کد فایل wp-load وردپرس رو لود میکند که باید با توجه به محل فایل ایجکس در دسترس باشد

لینک به ارسال

خوب من با یک آزمایش ساده به این نتیجه رسیدم که مشکل هرچی هست از وردپرس ماست حالا میگید چکار کنم.

آزمایش هم اینجوری که من یک ساب دامین ساختم http://test.gamesource.ir/ توش وردپرس نصب کردم و قالب مورد نظر گذاشتم قالب درسته و هیچ مشکلی نداره تر خدا بگید چکار کنم که درست بشه در ضمن نمیدونم چرا توی وردپرس ما مثلا میخوای یک پلاگین نصب کنی بعدش که پلاگین آپلود شد یک فیلد میاد میگه رمز وارد کنید یعنی باید موقع نصب پلاگین رمز هاست داشته باشی که من تا حالا جای یک همچین چیزی رو ندیدم اگه کمک کنید درستش کنم ممنون میشم

لینک به ارسال

توی پست اول که گفتم همه افزونه ها رو غیر فعال کردم بازم نشد از افزونه ها نیست.

لینک به ارسال

یعنی هیچکس نیست که بتونه کمک کنه این درست کنیم 3ماه نشستم قالب ویرایش کردم حالا دلم نمیاد ولش کنم :(

من از دیروز تا الان نخوابیدم کل سایت چک کردم توی هاست همه چیز بهم زدم 10 جای دیگه هم خراب شد که به زور درست کردم ولی اون مشکل درست نشده :(

ویرایش شده توسط GameSource
لینک به ارسال

خواهش میکنم یک نفر جواب منو بده یا اگه میتونه بیاد واسمون درست کنه دست مزدش هم میدم

لینک به ارسال

خطاهارو بررسی کنید ببینید از کجا هست

و رفع کنید

راه حل خاصی در این موارد نیست

(اسپم ارسال نکنید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...