رفتن به مطلب

مشکلات وایمکس مبین نت

NESTED

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

ببخشید این چند مدت نیستم چون اینترنتم دچار مشکل شده

در طول دو سالی که مشتری مبین نت هستم مشکلات زیادی داشتم که برای آخرین باز طوماری برای گله کردن از سرویس مبین نت نوشتم و براشون ارسال کردم که در پایین می تونید بخونیدش :

سلام من ********** هستم به شماره اشتراک ********** به مدت دو روز هست دسترسی من به اینترنت در منطقه ایی که ساکن هستم ( پونک ) قطع شده

بارها و بارها با بخش پشتیبانی تلفنی در تماس بودم بعد از منتظر ماندن بیشتر از بیست دقیقه جوابهایی نامربوط همانند :

1. مودم شما سیگنال ضعیف میگیره
  2. باید آی پی دستی بدین تا درست بشه
  3. باید دستی فرکانس بدین تا درست بشه
  4. الان مورد ندارین و باید مودمتون رو خاموش روشن کنید
  5. همه چیز درست هست قطعی موقت هست شاید درست بشه چون موردی از جانب ما نیست !!

سوژه ها خنده دار پشتیبانی شما در ماه های اخیر اینچنین بودن:

من : قطعی از جانب من هست یا از شبکه هست

اپراتور : مورد شما از ویندوزتون هست یکبار ویندور عوض کنید نمیذاره با مودم ارتباط داشته باشین !!

من : من پینگ می گیرم ارور دیستینشین نت ان ریکیبل میده ؟

اپراتور : شما لطف کن سیستم رو ریست کن بعد مجدد پینگ بگیرید و در نهایت مودم رو یا جابجا کنید و یا ریستش کنید

من : باز دوباره قعطی دارم مورد از چی می تونه باشه ؟

اپراتور : موردی از جانب ما نیست شما مودمت رو جایی بد گذاشتین جابجاش کنید و بعد مراحلی رو که می گم انجام بدین ( منظور همون وارد شدن به ادمین مودم و بررسی bsid و cinr و مابقی و بازم چک کردن فرکانس و تعویضش )

من : جناب من کارم طراحی وب هست اینکه بخواد مدام قطعی داشته باشم که نمیشه

اپراتور : خوب شما که اینکاره هستین چرا از چند ISP استافاده نمی کنید ؟

من : دوست عزیر شما مجاز نیستی این جواب رو به من بدی ! اگر جوابت اینه یا شما بیا پول اشتراک اینترنت جایی دیگه رو بده یا از جیب شرکت مبین نت بده

اپرانور : خب من برای شما نامه میزنم تا برای شما تکنسین بیاد بررسی کنه

من : ( به بخش فروش ) : سلام من موردی در پرداخت انلاین در سایت دارم ، مورد از بانک ملت هست لطفا شماره حساب بدین تا واریز کنم ؟

اپراتور فروش : مورد شما از مرورگرتون هست شما با مرورگر دیگه تست کنید پرداخت درست هست !

من : خاتم عزیر مورد از بانک ملت هست نمیشه پرداخت کرد نه از مرورگر من !

اپراتور : شما می تونید با سیستمی دیگه چک کنید؟

من : خانم الاف شما نیستم شماره حساب می خوام بانک ملت مورد داره

اپراتور : خب چرا از اول نمیگین شماره حساب میخواین !!

یک بار ماموری برای بررسی اومد که بعد از اون قطعی ها وصل بود و مامور دست از پا درازتر برگشت

چند مدت بعدش که قطعی رسمی از شرکت مبین نت و هیج اطلاع رسانی نشده بود به دفتر مبین نت اومدم و فردی جوان در حال پاسخ گویی بود که بهش گفتم چرا اطلاع رسانی نکردین که قطع هست یا روزه بعداز قطعی اطلاع رسانی می کردین حالا از راه ایمیل یا از راه اس ام اس؟

برگشته میگه وقتی نت شما قطعه چطور می خوای خبر دار بشی؟من هم در جوابش گفتم : داداش داری به شعور من توهین می کنی

نت شما ترکیده من دیگه باید از اینترنت دست بکشم و دیگه جایی اصلا ای اس پی نیست

خلاصه اینکه در طول این چند مدت که مشتری مبین نت هستم هر موقع اینترنتم وصل بود نیاز نبوده تقدیر و تشکرکنم چون در قبال خدماتی که به ما دارین میدین پولش رو می پردازم ولی هر موقع قطع بوده فقط پشت خط پشتیبانی الاف بودیم و بخش پشتیبانی هم ماشالله انگار دارن از روی جزوه جواب مشتری رو میدن تا جایی که حتی بخش پشتیبانی بلد نبوده بگه چطور ای پی دستی بدین از طریق INTERNET OPTION

خلاصه مجدد من قعطی دارم و باید کارهایم رو در منزل انجام بدم تا به مشتری تحویل بدم ولی نتم قطعه و کسی جوابگو نیست جالب اینجاست موقع خرید کسی به من نگفت : در منطقه شما انتن دهی ظعیف هست ( برای همین هست که هیچ ماست فروشی نمی گه ماست من ترشه )

و در اخر جواب مبین نت به ایمیل من :

منتظر باشین تا مامور بررسی برسه !!!

• امتیاز 8
لینک به ارسال

عجب!!!

این قسمتشو خوب اومدی حال کردم :دی

من : دوست عزیر شما مجاز نیستی این جواب رو به من بدی ! اگر جوابت اینه یا شما بیا پول اشتراک اینترنت جایی دیگه رو بده یا از جیب شرکت مبین نت بده
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

بزودی فایل صوتی تلفنهایی که زدم رو هم میذارم تا ببینید با چه اپراتورهای نوبی طرف هستم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مبین نت قبلا بهتر بود و الان خیلی داره به سمت سیاست های مشتری گریز میره!

مثلا همین تمدید اشتراک که برای خودش مشکل بزرگی بود!

بعد هم شد قعطی های پشت سرهم و....

.

همون adsl کابلی توی ایران بهترین گزینه بوده و هست....

• امتیاز 3
لینک به ارسال

یه مورد جالب دیگه 16 تیر ماه سال جاری در وبلاگ مبین نت سوال پرسیدم که اصلا نظر من تایید نشد :

post-52-0-54232700-1343080194_thumb.jpg

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

بنده الان حدود 3 سال هست از انواع مودم های وایمکس ایرانسل دارم استفاده میکنم مودم کله قندی،مودم وای فای ایندور و مودم USB

در سرعت های 256و512و گاها 1مگ و 2مگ

فوق العاده هست در این مدت 3 سال حتی یک بار هم برای درد درمان قعطی نداشتم خدا رو شکر :D

پشتیبانی خیلی عالیه کاملا پاسخ گو هستند

درضمن موقع ثبت نام به مسئله موقعیت منزل برای انتن دهی مودم کاملا اهمیت میدن.

لینک به ارسال

البته خیلی از جاها اینطوره در شکل کلی خدمات بعد از فروش در ایران یعنی توان مودبانه سر دواندن

چند سال پیش برای پشتیبانی یک شرکت نیمه دولتی آگهی استخدام دیدم رفتم برای تست پشتیبانی فنی یک isp بزرگ و معروف

سئوال آزمون این بود که چگونه می تونم از بین دو تا خودکار مشتری رو قانع به خرید یکیش کنم

فکر کنم مسئول کارگزینیش هیچ ذهنیتی از فنون مرتبط نداشت

گرچه من نتونستم خودکار رو قالب کنم و منصرف شدم ولی تمام اون کسایی که اون روز خوب خودکار فروختن الان پشتیبان شبانه روزیه خدمات اون شرکتند ....

• امتیاز 2
لینک به ارسال

واقعا تمام اسناد جرم رو نگه داشتی!! :D

با اینجا خیلی حال کردم کلی خندیدم

من : ( به بخش فروش ) : سلام من موردی در پرداخت انلاین در سایت دارم ، مورد از بانک ملت هست لطفا شماره حساب بدین تا واریز کنم ؟

اپراتور فروش : مورد شما از مرورگرتون هست شما با مرورگر دیگه تست کنید پرداخت درست هست !

من : خاتم عزیر مورد از بانک ملت هست نمیشه پرداخت کرد نه از مرورگر من !

اپراتور : شما می تونید با سیستمی دیگه چک کنید؟

من : خانم الاف شما نیستم شماره حساب می خوام بانک ملت مورد داره

اپراتور : خب چرا از اول نمیگین شماره حساب میخواین !!

منم adsl مخابرات دارم اونم خیلی اذیت میکنه ولی دیگه چاره چیه؟

یه بار زنگ زدم پشتیبانی میگم چراغ مودم خاموشه میگه proxy داری میگم نه خاموشه

میگه خب برو تو مرورگر internet option رو باز کن ببین پراکسی داری یا نه

حالا بیا به این اوپراتور نفهم بفهمون که پروکسی روشن نیست بعد یکی نیست به این بگه چراغ مودم چه ربطی به پراکسی داره!!

مملکت جالبی داریم

یه جای درست توش پیدا کنی جایزه داری :o

لینک به ارسال

منم adsl مخابرات دارم اونم خیلی اذیت میکنه ولی دیگه چاره چیه؟

یه بار زنگ زدم پشتیبانی میگم چراغ مودم خاموشه میگه proxy داری میگم نه خاموشه

میگه خب برو تو مرورگر internet option رو باز کن ببین پراکسی داری یا نه

حالا بیا به این اوپراتور نفهم بفهمون که پروکسی روشن نیست بعد یکی نیست به این بگه چراغ مودم چه ربطی به پراکسی داره!!

مملکت جالبی داریم

یه جای درست توش پیدا کنی جایزه داری :o

ایول داداش

منم از مخابرات دارم و هرمشکلی پیش میاد و زنگ میزنم میگه از فیلتر شکن استفاده کردی؟؟؟

و بعد چه بگم اره و چه بگم نه میگه برو تو internet option ببین پراکسی داری یا نه ....دقیقا همین حرفی که به شما زدن و فکر کنم واحد پشتیبانیشون رو از تیزهوشای ایران گلچین کردن :D

به نظر من بهترین سرویس دهنده adsl تو ایران شاتل هست و بهترین وایمکس هم ایرانسل

مرتضی جان به نظر من از فکر مبین نت بیا بیرون و از ایرانسل وایمکس بگیر

ویرایش شده توسط @milad
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

يه چيز ديگه در مورد مبين نت :

قرار بود تو منطقه ما كه به غير از gprs و dail-up چيز ديگه نيست (حتي adsl هم نيست ) دكل بزارن بعدش رفتيم پول رو داديم و گفتن فردا نصب ميكنيم براتون !!!

دو هفته گذشت (!) يارو اومد گفت كه اينجا سيگنال نيست !

گفتم مگه نگفتيد اينجا دكل زديد !

گفت پشيمون شدن !!!

گفتم اگه دكل نيست پس چرا از من پول گرفتي ؟!

گفت پولتون رو پس ميديم !

من ديگه هيچي نميگم خودتون قضاوت كنيد ...

دو هفته طول كشيد تا پول رو پس بدن ! فقط يه ماه ما رو علاف كردن ...

لینک به ارسال

بابا اشکال از این شرکتها نیست

بلاخره شرکت خصوصیا دیگه وقتی یه غولی به نام مخابرات که هیچ خدمات خوبی نمیده باید جایی که کافو نوری وجود داره استفاده بشه

دیگه چه انتظاری

مشکل از اون بالاس که باید نظارت بشه

حالا باز مبین نت که خوبه

واقعا بهترین شرکت شاتله

البته من از شاتل هم خیلی بدی ها دیدم ولی باز هم هرچیزی یه اشکالاتی داره

حالا هم که این اینترنت ملی...

دیگه خدا بقیشو بخیر کنه

لینک به ارسال

حالا هم که این اینترنت ملی...

دیگه خدا بقیشو بخیر کنه

ایران بالا ترین سرعتش 2 مگ هست که بش میگن اینترنت پرسرعت adsl و هیچ وقت هم سرعت دانلودش 2 مگ نمیشه :D ولی العان گوگل به بعضی از کشورا داره اینترنت 1 گیگ بر ثانیه میده

خودتون بگید اگه adsl ایران پرسرعته اسم adslکشور های خارجی چی هست؟ :o

ویرایش شده توسط @milad
  • امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

متاسفانه این انجمن محل مناسبی برای سوال شما نیست.

بهتره در انجمن هایی مثل پرشین تولز مطرح کنید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...