رفتن به مطلب

مشکل در تنظیمات مربوط به دسته بندی افزونه feedwordpress

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز.

افزونه فید وردپرس که واسه جمعآوری مطالب هست رو نصب کردم. بیشتر تنظیماتش رو انجام دادم. فید ها رو هم بهش دادم. فقط مونده تنظیمات دسته بندی مطالبی که وارد می کنه. این رو بلد نیستم.

الآن نمیدونم تیک کدوم گزینه رو زدم که تو سایت بیش از 100 دسته ساخته شده!. میخوام دسته بندی مطالب مرتب بشه و مطالبی که انتقال داده میشن تو دسته مربوط به خودشون منتشر بشن.

هر کس کار با این افزونه رو بلده لطفاً هزینه انجام این کار رو بگه.

زودتر لطفاً. سایت ترکیده.هی پاک می کنم.دوباره می سازه.

بازم معذرت می خوام از دوستان که تاپیک زدم.تمام آموزش های قبلی و فیلم های آموزشی مربوط به این افزونه رو دیدم.ولی اون قسمت مربوط به دسته بندی ها رو درست متوجه نشذم.

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید

قوانین انجمن

بخش آموزش

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/157-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-feedwordpress/

لینک به ارسال

پارسا جان ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بابت سایت بسیار مفیدتون.

من همه ی مطالبیو که مربوط به این افزونه هست رو خوندم.هم فیلم آموزشی که ایمان جان فخار عزیز زحمتشو کشیدن هم آموزش متنی تصویریشونو.ولی متاسفانه همه چیرو به صورت کلی گفتن.من هم به این خاطر این تاپیک رو زدم.همه تنظیمات رو انجام دادم.به جز اون قسمت بالا که گفتم.کاش یکی از شما اساتید یه لطفی می کردید دسترسی سایتم رو می دادم یه نگاهی می کردین.ممنون میشم لطف کنید بهم.مرسی

لینک به ارسال

من کار نکردم با این افزونه

اما به طور معمول اگر چنین امکانی رو داشته باشد هنگام تعریف/ویرایش فید باید امکان تعیین دسته هم باشد

لینک به ارسال

توی تنظیمات افزونه صفحه Categories & Tags Settings بخش Unmatched categories گزینه اول اگه انتخاب بشه این مشکل پیش میاد.

میتونید گزینه دوم رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...