رفتن به مطلب

واتر مارک نخوردن تصویر برجسته در اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

سلام .

من قبلا از افزونه واترمارک فوق العاده Scissors and Watermark استفاده میکردم که به صورت عجیبی حالا دیگه واتر مارک نمیزنه !!! بعد افزونه عالی Image Watermark و نصب کردم که دقیقا کار های افزونه قبلی رو انجام میده به غیر از ریساز !

سوالم اینه :

میخوام ببینم میشه کاری کرد واترمارکی که رو تصویر برجسته میخوره ، افقط تو ادامه مطلب نمایش داده بشه و تو صفحه اصلی و داخل اسلادر رو عکسها نمایش داده نشه ؟ ( افزونه اولی که داشتم و هنوزم دارم، اینطوری بود ) .

لطفا راهنماییم کنید :

http://guard3d.com/

لینک به ارسال

کسی نمیدونه ؟ چه طوری باید کاری کرد واتر مارک هایی که روتصویر میخورن فقط در ادامه مطالب ( همون صفحه دوم ) نمایش داده بشن نه تو صفحه اول ؟

لینک به ارسال

کل انجمن و و گشتم و جستجو کردم ، بهنتیجه نرسیدم و این پست و زدم .

سلام دوستان یه افزونه واتر مارک میخوام که شرایط زیر و داشته باشه :

1 قابلیت برچسب زنی روی عکس به صورت تصویر

2- قابلیت ریسایز تصاویر

3- ( مهم ) برچسب ها رو تو صفحه اول روی عکس ها نشون نده . فقط و فقط تو صفحه دوم نشون بده .

( این دو تا هم نباشه : Image Watermark و Scissors and Watermark که این دومی تمام نکات بالا رو انجام میده ، اما متاسفانه نمیدونم چرا رو وردپرس من کار نمیکنه ! :( )

لینک به ارسال

سلام .

من قبلا از افزونه واترمارک فوق العاده Scissors and Watermark استفاده میکردم که به صورت عجیبی حالا دیگه واتر مارک نمیزنه !!! بعد افزونه عالی Image Watermark و نصب کردم که دقیقا کار های افزونه قبلی رو انجام میده به غیر از ریساز !

سوالم اینه :

میخوام ببینم میشه کاری کرد واترمارکی که رو تصویر برجسته میخوره ، افقط تو ادامه مطلب نمایش داده بشه و تو صفحه اصلی و داخل اسلادر رو عکسها نمایش داده نشه ؟ ( افزونه اولی که داشتم و هنوزم دارم، اینطوری بود ) .

لطفا راهنماییم کنید :

http://guard3d.com/

باید افزونه رو ویرایش کنید

که برروی اندازه خاصی واترمارک قرار ندهد

(تاپیکها ادغام شدند)

لینک به ارسال

باید افزونه رو ویرایش کنید

که برروی اندازه خاصی واترمارک قرار ندهد

(تاپیکها ادغام شدند)

ممنونم اقا پارسا .

میشه لطفا بگید چه طوری باید افزونه رو ویرایش کنم تا مجددا واترمارک بزنه ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به این راحتیا هم نیست!

باید کدها رو بررسی کنید و خروجی ها روباهم ادغام کنید که اگر بشینید یکی بنویسید بهتره!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...