رفتن به مطلب

وردپرس 3.8 هم آماده شد آپدیت کنیم؟

MJP

پست های پیشنهاد شده

1 - 2 - 3- پس کووووووووو زودددد باش بده بسته روووو تا 3 شمردم :lol:

سراب نشنونمون میدی مرتضی جاااان :P عذاب ندید فشارمون افتادددد :lol:

الان چی شد منتشر شد! من قاطی کردم :wacko:

بزار منم یه چی رو کنم ! :D

یکی از سایت هایی که احساس میکنم این پلاگین پارسی رو داره استفاده میکنه این سایته: http://www.livefm.ir حالا شایدم اشتباه باشه ولی برسی من اینو نشون میده

لینک به ارسال

سلام

باتوجه به مشکلات خیلی زیادی که نسخه 3.7 وردپرس داشت آیا شما نصب این نسخه رو توصیه می کنید؟

آیا هنوز هم این نسخه تمام افزونه ها رو اتومات بروزرسانی می کند؟

آیا امکان غیرفعال کردن این امکان وجود دارد؟

در کلی چه تغییراتی کرده؟

ممنون میشم راهنمایی کنید که نصب بکنم یا خیر؟

لینک به ارسال

یکی از سایت هایی که احساس میکنم این پلاگین پارسی رو داره استفاده میکنه این سایته: http://www.livefm.ir حالا شایدم اشتباه باشه ولی برسی من اینو نشون میده

این آدرسی که گذاشتید از سایت‌های خودمون هست :) که برای تست و دیباگ بسته‌ی وردپرس پارسی از همون ابتدا از پلاگین استفاده می‌کرد ، بررسی‌تون درست هست ، در هر صورت پلاگین فردا منتشر میشه و در دسترس قرار میگیره ;)

لینک به ارسال

دوستان بنده پلاگین وردپرس پارسی رو تست کردم.

ایشالله خودتون میبینید .

عالی شده .

دیگه خیالمون از بابت اپدیت های جدید وردپرس راحت هستش

فقط باید لطف کنید هر اشکالی در این افزونه دیدید به عزیزان گزارش بدید تا سریعتر رفع بشه و بشه این افزونه رو فراگیر کرد

لینک به ارسال

این آدرسی که گذاشتید از سایت‌های خودمون هست :) که برای تست و دیباگ بسته‌ی وردپرس پارسی از همون ابتدا از پلاگین استفاده می‌کرد ، بررسی‌تون درست هست ، در هر صورت پلاگین فردا منتشر میشه و در دسترس قرار میگیره ;)

دستتون درد نکنه و خسته نباشید به تمام دست اند در کاران میگم. و حال کردید کشف بزرگ رووووو :lol:

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه و خسته نباشید به تمام دست اند در کاران میگم. و حال کردید کشف بزرگ رووووو :lol:

این که شما سایت لایو اف ام رو پیدا کردید و بررسی کردید که پلاگین پارسی روش نصب هست هم جای بحث داره خودش :) ، اما به هر حال سعید فرد از ابتدا به من و لایو اف ام لطف داشت و اجازه داد که توی تست پلاگین کمکش کنیم. یه خسته نباشید ویژه به هیئت مدیره وردپرس پارسی و کاربران خوبشون ;)

لینک به ارسال

یه ایرادی داره و اون توی ویرایش قالب هست. تمام کدها رو برعکس نمایش میده

من نمیدونم توی این سه صفحه به این مشکل پاسخ دادن یا نه .

ولی راه حل اینه :

توی فایل load-styles.php این کد رو سرچ کنید :

#template textarea

حالا این خط کد رو بهش اضافه کنید ( یعنی بین دوتا {} ها اضافه کنید ) :

direction: ltr;

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...