رفتن به مطلب

وردپرس 3.8 هم آماده شد آپدیت کنیم؟

MJP

پست های پیشنهاد شده

انشاء الله بزودی وردپرس پارسی هم ارائه بده بستش رو دیگه عالی می شود امیدواریم افزونه زودتر منتشر بشه و در اینده بسیار نزدیک افزونه بشه جزوی از هسته وردپرس فارسی

لینک به ارسال

بالاخره وردپرس فارسی هم نسخه ش رو منتشر کرد.

بله ولی چه انتشاری!!! نوار ابزار مدیریت اصلا فونتاش اصلاح نشده و تاهوما نیست! تو پنل قسمت های هدر بخش برچست ها و دسته بندی هاو...... هیچ کدوم فونتاش تاهوما نیست! امیدوارم پلاگین پارسی که قراره از فایل ترجمه زبان این پلاگین استفاده کنه ، این مشکلات رو نداشته باشه!

لینک به ارسال

یه ایراد دیگه داره این نسخه فارسی ، اونم راسن چین بودن قسمت ویرایش کدهای قالب هست. اینم باید درست کنن...

لینک به ارسال

پس با این وصف آپدینت نکنیم بهتره

شما اول از سایت بگاب بگیرید و آپدیت کنید ، من خودم آپدیت کردم و تنها مشکلی که من باش دارم همین راست چین بودن قسمت ویرایش کد هاست و به نظرم وردپرس 3.8 خیلی سریع شده

لینک به ارسال

بچه های بالا خبر دادن که باگ داره و نصب نکنید.صبر میکنیم وردپرس پارسی ارائه بده

چه باگی امنیتی یا نه

بگو چون آپدیت کردم اگر مشکل داره برگردونم آپدیت رو

لینک به ارسال

مشکل امنیتی داره

لطفا مشکل امنیتیش رو گزارش کنید به وردپرس فارسی و همینطور گروه وردپرس پارسی تا وصله امنیتی بدن ;)

لینک به ارسال

اساتید چه کنیم ؟ ما که آپدیت کردیم باید نسخه پشتیبان رو برگردونیم ؟ تایید میکنید که باگ امنیتی داره ؟ این سوال رو خواهشا زود جواب بدید چون اکثرمون باید هر چه سریعتر سایتمونو به روز کنیم :blink:

لینک به ارسال

اساتید چه کنیم ؟ ما که آپدیت کردیم باید نسخه پشتیبان رو برگردونیم ؟ تایید میکنید که باگ امنیتی داره ؟ این سوال رو خواهشا زود جواب بدید چون اکثرمون باید هر چه سریعتر سایتمونو به روز کنیم :blink:

اگر مشکلی ندارید نه

کی گفته باگ داره؟!

لینک به ارسال

مشکلات ریز زیاد داره ، شاید خیلی هاشو تو نگاه اول نبینی ولی میری سربختش میبینی هست! مساله فونتا که هیچی! کلا انگار داره این جلالی خراب میکنه! توجه کردید این ارائه های نسخه جدید ، به نام خود اقای گناهکار نیست!؟ پس بجای پست دادن تو اینجا ، دعای فرج بخونید ;) شاید پارسی بیاید ، شاید ، ....... :rolleyes:

لینک به ارسال

من آپدیت کردم در حال حاضر مشکلی ندیدم

والله ما هم آپدیت کردیم و به مشکلی بر نخوردیم ، نمیدونم چرا بعضی از دوستان ...

لینک به ارسال

کسی اینجا نگفته باگ امنیتی دارد

مشکلاتی که هست به صورت عمومی نیست و مخصوص همان وردپرس و هاست هست

لینک به ارسال

کسی اینجا نگفته باگ امنیتی دارد

مشکلاتی که هست به صورت عمومی نیست و مخصوص همان وردپرس و هاست هست

:unsure:

لینک به ارسال

شاید پارسی بیاید ، شاید ، ....... :rolleyes:

بشمارید تا چند روز آینده حتما بسته‌ی وردپرس پارسی رو منتشر و پشتیبانی می‌کنیم ، از 3 شمارش معکوس :D;)

لینک به ارسال

بشمارید تا چند روز آینده حتما بسته‌ی وردپرس پارسی رو منتشر و پشتیبانی می‌کنیم ، از 3 شمارش معکوس :D;)

ما که کلا پیر شدیم نه از جشنواره خبری شد نه از پلاگین فارسی سازی :wacko:

لینک به ارسال

1 - 2 - 3- پس کووووووووو زودددد باش بده بسته روووو تا 3 شمردم :lol:

پیوست رو ببینید :)

سراب نشنونمون میدی مرتضی جاااان :P عذاب ندید فشارمون افتادددد :lol:

اینجا رو ببیـــــــــــــــــــــنید :

:D

الان چی شد منتشر شد! من قاطی کردم :wacko:

بزار منم یه چی رو کنم ! :D

یکی از سایت هایی که احساس میکنم این پلاگین پارسی رو داره استفاده میکنه این سایته: http://www.livefm.ir حالا شایدم اشتباه باشه ولی برسی من اینو نشون میده

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...