رفتن به مطلب

وردپرس 3.8 هم آماده شد آپدیت کنیم؟

MJP

پست های پیشنهاد شده

اگر فقط ترجمه هست بهتره فقط فایل زبان رو منتشر کنن (البته پیشنهادی برای دوستتون هست)

هیچ مشکلی بوجود نمیاد

طوری کد نویسی شده که هم میتونید تابع جدید براش تعریف کنید و هم اینکه براحتی همه توابع رو بایک تغییر ساده استفاده کنید

افزونه در مخزن توی همین هفته ثبت میشه و بعد داکیومنت آماده میشه و رسما معرفی میکنیم

اقا مرتضی یه توضیح بدید اگر قرار باشه فارسی ساز منتشر کنید ، چه چیزیش قراره فارسی بشه ؟ من همین الان تمام پنل و همه جای وردپرس و فارسی میبینم !

این افزونه ای هم که قراره تو این هفته معرفی بشه ، همون افزونه ای هست که به جای وی بی جلالی میخواید معرفی کنید ؟

لینک به ارسال

هیچ مشکلی بوجود نمیاد

طوری کد نویسی شده که هم میتونید تابع جدید براش تعریف کنید و هم اینکه براحتی همه توابع رو بایک تغییر ساده استفاده کنید

افزونه در مخزن توی همین هفته ثبت میشه و بعد داکیومنت آماده میشه و رسما معرفی میکنیم

آقا مرتضای عزیز ، اگه جلالی رو غیرفعال کنم دیگه سایتم بالا نمیاد ! نمیدونم مشکل از چیه ؟! یعنی اگه شما پارسی ساز رو ارائه بدید و من جایگزین جلالی بکنم مشکلم حل میشه یا باید با جلالی بسوزم و بسازم ؟ :(

ویرایش شده توسط sepehr_2015
لینک به ارسال

آقا مرتضای عزیز ، اگه جلالی رو غیرفعال کنم دیگه سایتم بالا نمیاد ! نمیدونم مشکل از چیه ؟! یعنی اگه شما پارسی ساز رو ارائه بدید و من جایگزین جلالی بکنم مشکلم حل میشه یا باید با جلالی بسوزم و بسازم ؟ :(

افزونه پارسی ما بدون هیچ مشکلی جایگزین میشود

لینک به ارسال

سلام

من همین الان آپدیت کردم به نسخه 3.8

مشکلی که هست توی بخش کدهاست که راست چین شده

مشکل دومم اینه: موقعی که میخواییم پست جدید ارسال کنیم،روی افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک میکنیم،افزودن از نشانی،اینجا هم راستچین شده!!!

این دو تا مشکل رو چطوری میشه رفع کرد؟!

لینک به ارسال
سلام من همین الان آپدیت کردم به نسخه 3.8 مشکلی که هست توی بخش کدهاست که راست چین شده مشکل دومم اینه: موقعی که میخواییم پست جدید ارسال کنیم،روی افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک میکنیم،افزودن از نشانی،اینجا هم راستچین شده!!! این دو تا مشکل رو چطوری میشه رفع کرد؟!

با کمی صبر!

لینک به ارسال

دو تا خواهش دارم یکی از مدیران که این تاپیک رو قفل کنن

خواهش دوم از کاربران هست که قبل اینکه سوالهای تکراری بپرسن قبلش به سوالات قبلی توجه کنن.

خواهش سوم هم بازم از کاربران که صبر کنید.این همه دارن میگن صبر کنید. بابا 3.9 اومد 4 هم پشت سرش.

هر وقت لوگین میشم این شماره قرمز اعداد رو میبینم باز که میکنم بازم همین تایپک میاد :(

لینک به ارسال

منم آپدیت کردم هیچ مشکلی ایجاد نمیشه و افزونه های مهم مثل سئو و ...

طی چند ساعت بعد با بروزرسانی خودشون رو با نسخه جدید وردپرس ست کردن

لینک به ارسال

افزونه "بسته پارسی ساز" منتظر تایید در مخزن هست

بعد تایید هم کار روی زبان رو شروع میکنیم

برای اینکه دوباره کاری زیادی نیشه فایل زبان "وردپرس فارسی" رو در بیس کاز قرار دادیم

خود وردپرس فارسی هم طی همین روزها نسخه ش رو منتشر میکنه

لینک به ارسال

افزونه "بسته پارسی ساز" منتظر تایید در مخزن هست

بعد تایید هم کار روی زبان رو شروع میکنیم

برای اینکه دوباره کاری زیادی نیشه فایل زبان "وردپرس فارسی" رو در بیس کاز قرار دادیم

خود وردپرس فارسی هم طی همین روزها نسخه ش رو منتشر میکنه

چند روز طول میکشه؟

امروز تمومه؟

با توجه به این که شما میگفتین این افزونه به وردپرس فارسی نیاز نداره یعنی وردپرس فارسب رو باید یک بار حذف و وردپرس انگلیسی بریزیم؟

لینک به ارسال
با توجه به این که شما میگفتین این افزونه به وردپرس فارسی نیاز نداره یعنی وردپرس فارسب رو باید یک بار حذف و وردپرس انگلیسی بریزیم؟

فکر نمیکنم نیازی به حذف باشه ، افزونه رو نصب میکنید و به نسخه 3.8 بروزرسانی می کنید تمام

لینک به ارسال

فکر نمیکنم نیازی به حذف باشه ، افزونه رو نصب میکنید و به نسخه 3.8 بروزرسانی می کنید تمام

خوب اینطوری روبار فایل ها در هاست وجود داره یکی استایل ها و فایل های زبان وردپرس فارسی و دیگری هم از افزونه وردپرس پارسی لود میشه که

لینک به ارسال

خیر

خود افزونه فایل زبان رو در محل قرار میده و اگر هم از قبل باشن با نسخه جدید بروز میشن اصلا نیازی به تغییر چیزی نیست

فقط کافیه جلالی غیرفعال بشه تا در عملکرد در بخش پیوند یکتا مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال

فقط جهت اطلاع دوستان

افزونه تایید شده

در SNV مخزن هنوز قرار ندادیم

فایل زبان از وردپرس فارسی استفاده میکنه

برای آپدیت بعید فایل زبان هم تصحیح خواهد شد

لینک به ارسال
در SNV مخزن هنوز قرار ندادیم

هنوز بروز نکردیم و برای دوستان قابل مشاهده نیست

لینک به ارسال

آقا زود باشید و این سایت های ما رو از این منجلاب بیرون بکشید :) مردیم از بس پشتیبانی هاست گفت جلالی فشار میاره :blink:

لینک به ارسال

آقا زود باشید و این سایت های ما رو از این منجلاب بیرون بکشید :) مردیم از بس پشتیبانی هاست گفت جلالی فشار میاره :blink:

اینهمه صبر کردیم یکم دیگر هم صبر کنیم حتما گروه وردپرس پارسی منتشر می کنند مطمئن باشید گروه وردپرس پارسی بیشتر از ما دقدقه دارند که زودتر منتشر بشود این افزونه

لینک به ارسال

باید هم دغدغه داشته باشند ! گه یه نگاه بندازی میبینی مشکلات جلالی انجمن رو ترکونده ماشاالله :blink:

لینک به ارسال

پشتیبان رسمی زمانی میدهند که پشتیبانی + قوانین کپی رایت + یه چیزای دیگه را داشته باشی

این انجمن هم همه چیز داره فقط نوپا است

بزودی تغییر خواهد کرد

لینک به ارسال

یک مرحله مونده تا عمومی بشه

در حال جمع آوری فیدبک از افراد شناخته شده وب هستیم.

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی ، خیلی خوبه که از لحظه لحظه پیشرفت این بسته پارسی ساز آگاهمون میکنید :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...