رفتن به مطلب

وردپرس 3.8 هم آماده شد آپدیت کنیم؟

MJP

پست های پیشنهاد شده

من که هزاران بار از مدیرا پرسیدم اما همش جواب سر بالا میدادن.

ما نفهیمیدیم جریان آقای گناهکار و wp-persian چی هست؟ خوب اگه دوست ندارن ادامه بدن چرا پشتیبانی رسمی وردپرس به این سایت (wp-parsi) داده نمیشه؟ چرا؟ اگر بخوایم کمکی در این زمینه کنیم باید چیکار کنیم؟

لینک به ارسال

سلام.

یکی همیشه وردپرس را آپدیت می کنه رایگان میذاره استفاده کنیم. حالا درست نیست بگیم یکی بیاد ما را از شرش نجات بده. خوب خودتون فارسی کنید تا شری براتون نباشه.

راسته که میگن لطف بیش از حد میشه وظیفه.

عذرخواهی میکنم. عفو بفرمایید. نظرم را گفتم.

منم با شما موافقم من همیشه انتقاد داشتم از گروه وردپرس فارسی اون موقعی که افزونه جلالی برام مشکل بوجود آورده بود موقعی که دیر فارسی می کردند موقعی که وقتی فارسی می کردند مشکل پیدا می کرد وردپرس موقعی که نسخه برنامه نویسا رو گذاشته بودن برای آپدیت جدید (آپدیت شبانه) موقعی که توی انجمنشون عضو شدم و هیچ کسی پاسخ گو نبود و...

ولی همیشه ازشون تشکر می کردم که اومدن و زحمت کشیدن و فارسی کردن الان هم می گم خسته شدم از افزونه جلالی و وردپرس فارسی به خاطر مشکلاتش و امیدوارم که زودتر پک وردپرس پارسی تکمیل و منتشر بشه و امیدوارم که اقای گناهکار و تمام افراد گروه وردپرس فارسی زودتر به روز های اوج خودشون برگردند

سلام بنظرم آپديت نكنيد

چون همين چندروزي بود كه تازه افزونه ها با نسخه قل از 3.8 سازگار شده بود واگه الآن بروز رساني كنيد نسبت به سازگاري افزونه ها با نسخه وردپرستون به مشكل برميخوريد من كه صبر ميكنم (البته برا اولين بار :) )

من که آپدیت کردم و افزونه ها هم مشکل پیدا نکرده در مورد افزونه ها هم باید بگم معمولا خیلی کم پیش میاد که مشکل براش پیش بیاد و معمولا اگر افزونه قوی باشه و بروز خیلی سریع نسخه سازگارش منتشر می شه همون طور که افزونه contact form 7 چند ساعت بعد آپدیت وردپرس نسخه جدیدش رو منتشر کرد و تغییراتی درش داد و این یعنی بروز بودن

لینک به ارسال

ما نفهیمیدیم جریان آقای گناهکار و wp-persian چی هست؟ خوب اگه دوست ندارن ادامه بدن چرا پشتیبانی رسمی وردپرس به این سایت (wp-parsi) داده نمیشه؟ چرا؟ اگر بخوایم کمکی در این زمینه کنیم باید چیکار کنیم؟

دوست عزیز در مورد جریان که نمی دونم جریان چی هست ولی در مورد پشتیبانی رسمی که همینجوری الکی نمی شه تغییر داد می دونید گروه وردپرس فارسی چند سال هست فعالیت می کنند و در کنار کاربرا هستند تازه همین الانشم تمام آپدیت ها رو فارسی سازی می کنند و منتشر می کنند و حتی افزونه جلالی رو با هر آپدیت وردپرس آپدیت می کنند که مشکل بوجود نیاره

برای این که پشتیبانی رسمی منتقل بشه باید یک سری مراحل طی بشه البته من نمی دونم دقیقا مراحلش چی هست ولی خوب همینقدر می دونم که وقتی یک کتاب معمولی می خواد بیاد و جایگزین یکی دیگه بشه حداقل باید 3 سال به صورت آزمایشی منتشر بشه تا به مرور زمان مشکلاتش برطرف بشه بعد از حالت آزمایشی درمیاد و رسمی می شه برای وردپرسم فکر کنم باید یک همچین چیز هایی داشته باشه

لینک به ارسال

دقیقا در همین مورد با آقا مرتضی صحبت کردم:

سلام

ممنون بابت پشتیبانی اما پروسه اینکار فرق داره و البته دیگه تمایلی برای پشتیبای بصورت سابق وجود نداره.

روش پشتیبانی ما جدید خواهد بود و دیگه نیازی به زیر مجموعه بودن در سایت اصلی نیست. قبلا با سایت اصلی هماهنگی هایی شده.

نیازی به درخواست های جدید نیست و خودمون پیگیری میکنیم.

ممنون و موفق باشید

پس کی از افزونه تون رونمایی می کنید؟

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

دقیقا در همین مورد با آقا مرتضی صحبت کردم:

پس کی از افزونه تون رونمایی می کنید؟

افزونه که اینطور که معلومه دیگه واقعا طولی نخواهد کشید.

ولی در مورد زیر مجموعه بودن در سایت وردپرس، خوب چرا نباید این سایت نماینده بشه؟ یا اصن چرا وردپرس فارسی غیرفعال شده؟ بلاخره باید مرجع رسمی وردپرس مشخص باشه. نه اینکه سایت رسمیمون غیرفعال باشه و سایتی که الان فعال هست به عنوان سایت رسمی شناخته نشه

لینک به ارسال

افزونه که اینطور که معلومه دیگه واقعا طولی نخواهد کشید.

ولی در مورد زیر مجموعه بودن در سایت وردپرس، خوب چرا نباید این سایت نماینده بشه؟ یا اصن چرا وردپرس فارسی غیرفعال شده؟ بلاخره باید مرجع رسمی وردپرس مشخص باشه. نه اینکه سایت رسمیمون غیرفعال باشه و سایتی که الان فعال هست به عنوان سایت رسمی شناخته نشه

به نظر بنده آقای گناهکار خودش رو مالک اصلی وردپرس فارسی میدونم و به اعتقاد من به همین دلیله که خیلی ها از وردپرس فارسی جدا شدن و به سایت هایی که خودشون ساختن و یا دیگران ساختن روی آوردن. :(

لینک به ارسال

به نظر بنده آقای گناهکار خودش رو مالک اصلی وردپرس فارسی میدونم و به اعتقاد من به همین دلیله که خیلی ها از وردپرس فارسی جدا شدن و به سایت هایی که خودشون ساختن و یا دیگران ساختن روی آوردن. :(

خود من هم همینطور.

اوایل که تازه فارسی سازی رو شروع کرده بودم (و با وردپرس پارسی آشنا نشده بودم) می خواستم به گروه وردپرس فارسی کمک کنم به آقای گناهکار ایمیل زدم بعد از چند ماه که من یادم رفته بود جواب ایمیل رو دادن تا اینکه با آقا مصطفی آشنا شدم و ایشون اینجا رو به من معرفی کردن و به اینجا اومدم.

اما صحبتی در مورد آقای گناهکار

اون موقعی که وردپرس فارسی نبود آقای گناهکار وگروه وردپرس فارسی زحمت فارسی سازی وردپرس رو کشیدند و ما ازش استفاده کردیم. نباید اینطوری در مورد گروه وردپرس فارسی صحبت کنیم. لااقل یه تشکر ازشون بکنیم. ((گروه وردپرس فارسی بابت تمام زحماتی که در این دوران کشیدید متشکرم)).

آقای گناهکار فقط می خوان خودشون رئیس باشن.

لینک به ارسال

خود من هم همینطور.

اوایل که تازه فارسی سازی رو شروع کرده بودم (و با وردپرس پارسی آشنا نشده بودم) می خواستم به گروه وردپرس فارسی کمک کنم به آقای گناهکار ایمیل زدم بعد از چند ماه که من یادم رفته بود جواب ایمیل رو دادن تا اینکه با آقا مصطفی آشنا شدم و ایشون اینجا رو به من معرفی کردن و به اینجا اومدم.

اما صحبتی در مورد آقای گناهکار

اون موقعی که وردپرس فارسی نبود آقای گناهکار وگروه وردپرس فارسی زحمت فارسی سازی وردپرس رو کشیدند و ما ازش استفاده کردیم. نباید اینطوری در مورد گروه وردپرس فارسی صحبت کنیم. لااقل یه تشکر ازشون بکنیم. ((گروه وردپرس فارسی بابت تمام زحماتی که در این دوران کشیدید متشکرم)).

آقای گناهکار فقط می خوان خودشون رئیس باشن.

اصلا این بحث ها زیبا نیست.

لطفا در این مورد بحث نکنید.

لینک به ارسال

در کل مشکلی نداره، اگر حساس هستید به ترجمه صبر کنید تا نسخه فارسی ارائه بشه اگرنه آپدیت بدون اشکال هست و میتونید استفاده کنید

لینک به ارسال

دوستان اگر ممکنه سایت من رو هم یه بررسی کنید ببینید مشکلی نداره.

با مرورگر کروم احساس کردم مشکل پیدا کرد.

چون کش رو وقتی پاک میکنم بازم سایت توی کش میمونه

1danesh.ir

لینک به ارسال

1danesh.ir

گوگل کروم ورژن Version 31.0.1650.63 m بدون مشکل باز شد و خوشگل و تمیز و مرتب ;)
لینک به ارسال

1danesh.ir

مشکلی نداشت

لینک به ارسال

سایت من رو هم اگه میشه بررسی کنید آپدیت کردم دوباره دلم نیومد منتظر بمونم مشکلشم حل کردم

http://webhod.ir

لینک به ارسال

سایت من رو هم اگه میشه بررسی کنید آپدیت کردم دوباره دلم نیومد منتظر بمونم مشکلشم حل کردم

مشکلی ندیدم

لینک به ارسال

خدا به داد برسه باز شروع شد. هنوز تاپیک نسخه 3.7 بازه و خیلیا تو نسخه 3.6 موندن و دو روز در میون میان میگن آپدیت کنیم یا نه!!!! بعد نسخه 3.8 اومده کلا هنگ کردن که حالا تو اون تاپیک بگیم بروز رسانی کنیم یا تو این تاپیک!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

دم وردپرس با این سه نسخه آخرش گرم که موجبات خنده و شادی دوستان رو فراهم کردند!

لینک به ارسال

یکی بیاد بگه فارسی سازش کی میاد ؟

اقا مرتضی ، یه حرکتی بزنید و برای اولین بار فارسی ساز و این مشکلات افزونه جلالی که گفته شد و حل کنید . بذارید از دست زحمات اقای گناهکار خلاص بشیم . من الان چندین ماهه افزونه جلالی فارسی رو غیر فعال کردم . کل قالب و تنظیمات و بهم میزنه . اصلا این افزونه کلهم مشکل سازه . نمیدونم اونا دانش فنی این کار و ندارن یا موضوع دیگه ای هست .

لینک به ارسال

صحیح و سالم بدون مشکل
لینک به ارسال

آی گفتی :) اقا مرتضی ما رو از شر این افزونه جلالی و گناهکار و ... نجات بده ثوابش اندازه اینه که هزارتا فقیر رو غذا داده و سیر کرده

به شخصه توی حوزه ای که فعالیت میکنم ، با تیمی که تشکیل دادیم ، چیزهایی ارائه کردیم که تا حالا تو صنف ما ، تو ایران کسی این کارا رو نکرده! به صورت خیلی تخصصی... خوب یادمه هفته گذشته سر رو نمایی یکی از این بخش ها ، چند کاربر امد و موضع گرفتن! به شدت ناراحت شدم چرا که اونا اطلاع نداشتن ما چقدر برای طراحی و برنامه نویسیش و مقاله های این بخش تلاش کردیم! و طوری صحبت کردن که تلاش چند ساله مارو بردن زیر سوال! من زیاد بهم برنخورد عادی بود ولی یکی از بچه ها که مسئول این بخش بود تو ایمیلی بهم گفت: رسول دیگه من تا یه مدت مقاله نمیدم! فقط بخاطر موضع گیری شدید یکی از کابرا فقط یک نفر!!!

پس بهتره که همیشه بخاطر تلاش هایی که درگذشته برامون شده و یا داره میشه ، دید بد نداشته باشیم. چرا که اقای گناهکار شخصی بوده که بخاطر کاراش ، من نوعی امروز وردپرس رو میشناسم. برام خیلی قابل احترام هستن ایشون ...... ولی به شخصه وااقعا دوس دارم تیم وردپرس پارسی مساله فارسی سازش رو اماده کنه و از این به بعد از این خدمات استفاده کنیم ولی هیچ وقت الطاف گروهی که به مدیریت گناهکار اداره میشده رو فراموش نخواهم کرد.

لینک به ارسال

.......

دم وردپرس با این سه نسخه آخرش گرم که موجبات خنده و شادی دوستان رو فراهم کردند!

.......

مشکل از وردپرس نیست مشکل از فارسی سازیه

خود وردپرس انگلیسی زمانی که نسخه های پیشنمایش رو میده خیلی از افراد و سازنده های افزونه و حتی کاربرا اون رو تست میکنن و بعد در نسخه اصلی تمامی مشکلات رفع میشه اما ما به جای اینکه از زمانی که پیشنمایش بیاد بریم دنبال فارسی سازی و .... میام زمانی که نسخه اصلی اومد اینکارو میکنیم.......

:D :D :D :D

لینک به ارسال

امیر جان منظورم همون نسخه فارسی بود. من خودم به شخصه هیچ کدوم از سایت هامو به نسخه 3.7 آپدیت نکردم و هنوز از 3.6 استفاده میکنم تا چه برسه به 3.8!

لینک به ارسال

دوستان به نظر من اونقدم که بعضیا میگن مشکل نداره ها! بیاین به کم منصف باشیم خواهشا! درضمن آقای گناهکار هم خیلی زحمت کشیده خب حالا مثلا فکر کنید زن و بچه داره و مجبوره بیشتر برای اونها وقت بذاره و خرج زندگی در بیاره و ... و نمیتونه زیاد به وردپرس برسه، از طرفی هم در آینده نزدیک میخواد دوباره برگرده به عرصه و لذا نمیخواد که مدیریت وردپرس فارسی رو منتقل کنه. این شرایط رو هم در نظر بگیرید!

من بدون هیچ مشکلی آپدیت کرده به 3.8 و تمام مشکلات نسخه 3.7 و 3.7.1 هم رفع شد

نمیدونم چرا بعضیا اینقدر مینالن؟!

فوق فوقش اینه که از افزونه wp-persian بجای jalali استفاده کنید تادیگه هیییییییییییچ مشکلی نباشه. کوچکترین تفاوتی هم باهم ندارن فقط تنها فرقش اینکه که فشاری که wp-persian روی سرور میاره خیلی کمتره (البته طبق شنیده ها، خودم بررسی نکردم)

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

آقا منم بالاخره دلمو زدم به دریا و آپدیت کردم :rolleyes:

تا الآن مشکلی بانسخه 3.8 ندارم ؛ البته فک کنم بیشتر از 50 ثانیه نیست آپدیت کردم :D

من که نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و آپدیت نکنم! دوستانی که آپدیت کردند ، آیا تا به حال مشکل خاصی داشتین؟

لینک به ارسال

آقا منم بالاخره دلمو زدم به دریا و آپدیت کردم :rolleyes:

تا الآن مشکلی بانسخه 3.8 ندارم ؛ البته فک کنم بیشتر از 50 ثانیه نیست آپدیت کردم :D

من که نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و آپدیت نکنم! دوستانی که آپدیت کردند ، آیا تا به حال مشکل خاصی داشتین؟

تنها مشکلات یکی اینه که برخی جاها انگلیسی هست و مشکل بعدیش در ادیتور کد ها هست یعنی قالب و اینا رو بخواهید ویرایش کنید نمی شه یک جوری شده راست چین شده بخش کد ها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...