رفتن به مطلب

وردپرس 3.8 هم آماده شد آپدیت کنیم؟

MJP

پست های پیشنهاد شده

بیخیال فهرست ها ! اصلا این فهرست های هیچ کاربردی نداره !!! تو وردپرس ! باید حذفش کنن !

:mellow::wacko::mellow:

اگر غلط نکنم توی قسمت فهرست ها یه مشکل به وجود اومده.

فهرست رو هرچی ویرایش میکنم و سیو میکنم، توی سایت تأثیر نداره و فهرست قبلی هست. مدیریت جایگاهها و... رو هم بررسی کردم مشکل از اون نبود!

درود...

اگه مشکل از نسخه جدید نباشه؛ احتمالا فایل مربوط به بخش فهرست ها یه تغییری درش ایجاد شده؛ بهتره فایل های وردپرس رو از داخل هاست مجددا جایگذاری کنید.

:)

ویرایش شده توسط تنها در تاریکی
لینک به ارسال

اگر غلط نکنم توی قسمت فهرست ها یه مشکل به وجود اومده.

فهرست رو هرچی ویرایش میکنم و سیو میکنم، توی سایت تأثیر نداره و فهرست قبلی هست. مدیریت جایگاهها و... رو هم بررسی کردم مشکل از اون نبود!

منم با فهرست ها یه مشکلی داشتم چندبار مجبور شدم از اول بچینم ترتیب گزینه هارو و سیو کنم! ولی آخرش ترتیب درست شد.

لینک به ارسال

با خود وردپرس نه ولی با افزونه ها شاید

لبته فارسی هنوز نیومده ...

لینک به ارسال

باسلام و خسته نباشید کسی ورد پرس 3.8 نصب کرده است مشکلی واسش یش نیومده عین نسخه 3.7 نیست که مشکل داشته باشه

لینک به ارسال

اکثر مشکلات ورپرس 3.8 به خاطر فارسی نبودن برخی قسمت ها هست صبر کنیدتا نسخه فارسی منتشر بشه بعد بروزرسانی کنید .

لینک به ارسال

برای من که هیچ مشکلی پیش نیومده من همون ساعت اول آپدیتش کردم هیچ مشکل هادی پیش نیومد برخلاف ورژن 3.7.1 که پدرمو در آورد توی مشکل ورود به ادمین . از خدام بود ازش خلاص بشم .

دوتا مشکل داره که قابل چشم پوشیه :

اولی فونت پوشه ی ادمین هست که قانون اول نیوتن توش صادقه و اینرسی سکون نمیزاره که ما به فونت دیگه ای عادت داشته باشیم . یه کم آستانه ی تحملتون رو بالاببرید مشکل حله . شما که اگر قالبتون فونتش تعیین شده باشه نباید مشکلی داشته باشید فقط توی نوشتن مطالب برای شمای ادمین فونت ها دلنواز نیست .

اما مشکل دوم که به قولی هاد هست اونم جابه جا شدن نوار ابزار ادمین توی نمایش سایت هست که به فوتر رفته و بهم ریخته هست البته توی بخش ادمین درسته . چارش فقط یک کلیک هست .

برید توی تنظیمات کاربریتون تیکشو بردارید چیزی که قبلا نبود دیگه اون فوتر نمایش داده نمیشه که اذیت بشید . به همین سادگی .

البته من تاریخ جلالی استفاده نمیکنم اگر شما استفاده میکنید میتونید موقتا غیر فعالش کنید واز وردپرس 3.8 استفاده کنید وقتی آپدیتش اومد فعالش کنید .

البته برای بالابردن سطح اراده خوبه چون مدام میبیند وردپرس 3.8 اومده دلتون میخواد بروز کنید اما نمیکنید .... ;)

ویرایش شده توسط sos
لینک به ارسال

دوستان کسی نتونست مشکل فهرست های وردپرس 3.8 رو حل کنه؟

من هرچی دستکاری میکنم هیچگونه تغییراتی روی فهرست اعمال نمیشه!

لینک به ارسال

چند روز هست توی سورس وردپرس ورژن 3.9 آلفا نوشته شده.زیاد با 3.8 خودتون رو درگیر نکنید

c

ولله ما هنوز درگیر 3.6.1 هستیم . اما ایشالله به زودی خبرهای خوشی از وردپرس پارسی در همین رابطه خواهید شنید که مشکلات حل میشه !

لینک به ارسال

چند روز هست توی سورس وردپرس ورژن 3.9 آلفا نوشته شده.زیاد با 3.8 خودتون رو درگیر نکنید

یعنی چی توی سورس وردپرس ورژن 3.9 آلفا نوشته شده؟

لینک به ارسال

از تغییرات این نسخه مشخص هست که به سرعت داره میره سمت وردپرس 4 و نهایی میشه و بعدش یک استراحت زیاد واسه گروه اصلیش احتمالا هست چون وقتی پای تغییرات ظاهری میاد وسط مشخص هست تغییر نسخه در راه هست !!

لینک به ارسال

سلام

دوستان بزرگوار ؛ آپدیت کنیم یا نکنیم ؟ مسئله این است !

حاجی آپدیت کن!!

چقدر سخت میگیرید؟ :| این همه آدم اپدیت کردن هیچ مشکلی نداشت!

حالا خیلی میترسی فوقش یه بکاپ هم بگیر

لینک به ارسال

برای حل مشکل راست چین ادیتور کد ها به این مسیر برید /wp-admin/css/wp-admin-rtl.min.css

و این کد را اضافه کنید

form#template textarea {

direction:ltr;

}

لینک به ارسال

برای حل مشکل راست چین ادیتور کد ها به این مسیر برید /wp-admin/css/wp-admin-rtl.min.css

و این کد را اضافه کنید

textarea#newcontent { direction: ltr;}

این کد برای انجام چپ چین کردن کد در قسمت ویرایش صحیح میباشد.

لینک به ارسال

دوستان هنوز وردپرس فارسی نسخه فارسی شده 3.8 رو منتشر نکرده ولی یکی از دوستان زحمت کشیدن و فارسیش کردن که میتونید از لینک زیر دانلودش کنید :

دانلود

لینک به ارسال

دوستان هنوز وردپرس فارسی نسخه فارسی شده 3.8 رو منتشر نکرده ولی یکی از دوستان زحمت کشیدن و فارسیش کردن که میتونید از لینک زیر دانلودش کنید :

دانلود

البته پیشنهاد میشه نصب نکنید

مگر اینکه تمام مسیولیت مشکلات بوجود آمده رو فرد منتشر کننده قبول داشته باشد

لینک به ارسال

من که امیدوارم اصلا نیاد فارسیش به جاش اقا مرتضی پارسی سازشون رو منتشر کنن از این به بعد با بسته پارسی ساز کار کنیم دیگه از افزونه جلالی و مشکلات وردپرس فارسی خسته شدم

آقا پوسته سایت من فقط با جلالی کار میکنه ، اگر جلالی رو غیرفعال بکنم اصلا سایت بالا نمیاد !

حالا فرض کنیم آقا مرتضی و اساتید بزرگوار زحمت کشیدن و بسته پارسی ساز رو منتشر کردند ، تکلیف سایت هایی شبیه سایت من چی میشه ؟

خیلی دوس دارم بسته پارسی ساز منتشر بشه ، اما وقتی میبینم سایتم اینجور مشکلی داره میمونم چیکار کنم :(

لینک به ارسال

البته پیشنهاد میشه نصب نکنید

مگر اینکه تمام مسیولیت مشکلات بوجود آمده رو فرد منتشر کننده قبول داشته باشد

نه عزیزم . من برای سایت یکی از دوستان نصب کردم مشکلی نداشت . فقط ترجمه شده . تغییری درش ایجاد نشده ...

لینک به ارسال

اگر فقط ترجمه هست بهتره فقط فایل زبان رو منتشر کنن (البته پیشنهادی برای دوستتون هست)

حالا فرض کنیم آقا مرتضی و اساتید بزرگوار زحمت کشیدن و بسته پارسی ساز رو منتشر کردند ، تکلیف سایت هایی شبیه سایت من چی میشه ؟

هیچ مشکلی بوجود نمیاد

طوری کد نویسی شده که هم میتونید تابع جدید براش تعریف کنید و هم اینکه براحتی همه توابع رو بایک تغییر ساده استفاده کنید

افزونه در مخزن توی همین هفته ثبت میشه و بعد داکیومنت آماده میشه و رسما معرفی میکنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...