رفتن به مطلب

وردپرس 3.8 هم آماده شد آپدیت کنیم؟

MJP

پست های پیشنهاد شده

من نصب كردم

مشكلي خاصي نداره

ظاهرش خيلي بهتر شده

فقط الهي زودتر نسخه فارسي بياد . يكم كار ترجمه كردن داره

لینک به ارسال

مشکل جست و جو در قسمت مدیریت نوشته ها هنوز پا برجاست :(

پس بهتره که همیشه بخاطر تلاش هایی که درگذشته برامون شده و یا داره میشه ، دید بد نداشته باشیم. چرا که اقای گناهکار شخصی بوده که بخاطر کاراش ، من نوعی امروز وردپرس رو میشناسم. برام خیلی قابل احترام هستن ایشون ...... ولی به شخصه وااقعا دوس دارم تیم وردپرس پارسی مساله فارسی سازش رو اماده کنه و از این به بعد از این خدمات استفاده کنیم ولی هیچ وقت الطاف گروهی که به مدیریت گناهکار اداره میشده رو فراموش نخواهم کرد.

اقای گناهکار زحمت فارسی سازی وردپرس رو کشیدن درست! و اصن گناهکار پدر وردپرس فارسی هستش. خب الان که چی؟ کجاست؟ وقتی دیگه برای وردپرس وقت نمیزاره ما چیکار کنیم؟ فقط مجبوریم که از اقا مرتضی و دوستان اساتید کمک بگیریم حالا مجموعه ای به عنوان تیم وردپرس پارسی ساخته شده من میگم که کاری فارسی سازی و افزونه مهم جلالی رو هم در اختیار خودتون بگیرید و دیگه ما هی منتظر نباشیم که ببینم اقای گناهکار کی تمایل داره وردپرس رو آپدیت کنه!

من جبهه ای بر علیه گناهکار نگرفتم. کاربرای وردپرس فارسی نسبت به cms های دیگه بیشتر هستند من میگم آقا مرتضی علم وردپرسیش از بقیه بیشتره و محبت کنه و به عنوان پرچمدار این انجمن یه فکری به حال این اوضاع کنه. :)

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

الان يك مشكل پيدا كردم

فرم ورود به سايت به هم ريخته هست

Hdwc.png

برا شما هم همين مشكل هست؟

لینک به ارسال

الان يك مشكل پيدا كردم

فرم ورود به سايت به هم ريخته هست

Hdwc.png

برا شما هم همين مشكل هست؟

احتمالا مشکل از سرعت اینترنت شماست چون صفحه کامل بارگذاری نشده

لینک به ارسال

مشکل جست و جو در قسمت مدیریت نوشته ها هنوز پا برجاست :(

اقای گناهکار زحمت فارسی سازی وردپرس رو کشیدن درست! و اصن گناهکار پدر وردپرس فارسی هستش. خب الان که چی؟ کجاست؟ وقتی دیگه برای وردپرس وقت نمیزاره ما چیکار کنیم؟ فقط مجبوریم که از اقا مرتضی و دوستان اساتید کمک بگیریم حالا مجموعه ای به عنوان تیم وردپرس پارسی ساخته شده من میگم که کاری فارسی سازی و افزونه مهم جلالی رو هم در اختیار خودتون بگیرید و دیگه ما هی منتظر نباشیم که ببینم اقای گناهکار کی تمایل داره وردپرس رو آپدیت کنه!

من جبهه ای بر علیه گناهکار نگرفتم. کاربرای وردپرس فارسی نسبت به cms های دیگه بیشتر هستند من میگم آقا مرتضی علم وردپرسیش از بقیه بیشتره و محبت کنه و به عنوان پرچمدار این انجمن یه فکری به حال این اوضاع کنه. :)

منم قبول دارم . نمیدونم چرا اقا مرتضی ، پارسا و مصطفی آستین برای این کار بالا نمیزن . نمیدونم واقعا چه مشکلی وجود داره و مانع سر راهشون چیه . اما فکر میکنم این 3 نفر و دوستان دیگه اونقدر دانش وردپرسشون بالاست که حتی بدون وردرس خارجی هم میتونن هسته وردپرس و گسترش بدن و آپدیتش کنن . ( مثلا ییهو وردپرس 5 و بدن بیرون :D )

به هر حال این دوستان هم باید ابراز تمایل کنن . دلایلش و ما نمیدونیم ، اماخیلی خوب میشه اگر شفاف سازی کنن همه چی رو .

=================================

دوستان یه سوال : اگر الان وردپرس و به 3.8 اپدیت کنم ، بعد از اینکه فارسی ساز توسط اقای گناهکار منتشر شد ، میشه راحت فارسیش کرد ؟ یعنی مجددا باید فارسی رو نصب کنم ؟

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

منم قبول دارم . نمیدونم چرا اقا مرتضی ، پارسا و مصطفی آستین برای این کار بالا نمیزن . نمیدونم واقعا چه مشکلی وجود داره و مانع سر راهشون چیه . اما فکر میکنم این 3 نفر و دوستان دیگه اونقدر دانش وردپرسشون بالاست که حتی بدون وردرس خارجی هم میتونن هسته وردپرس و گسترش بدن و آپدیتش کنن . ( مثلا ییهو وردپرس 5 و بدن بیرون :D )

به هر حال این دوستان هم باید ابراز تمایل کنن . دلایلش و ما نمیدونیم ، اماخیلی خوب میشه اگر شفاف سازی کنن همه چی رو .

=================================

دوستان یه سوال : اگر الان وردپرس و به 3.8 اپدیت کنم ، بعد از اینکه فارسی ساز توسط اقای گناهکار منتشر شد ، میشه راحت فارسیش کرد ؟ یعنی مجددا باید فارسی رو نصب کنم ؟

شما آپدیت کن مشکلی نداره به همون صورت فارسی هست، بعد از این که وردپرس فارسی آپدیت داد، مجددا از توی پنلتون آپدیت میکنید

لینک به ارسال

شما آپدیت کن مشکلی نداره به همون صورت فارسی هست، بعد از این که وردپرس فارسی آپدیت داد، مجددا از توی پنلتون آپدیت میکنید

آپدیت و زدم ! 5 دقیقه هست رو این گیر کرده : " گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی… "

دوستان زمان آپدیت خیلی طولانی شده !!! عادیه ؟

=========================

خدایا : مارا از دست آقای گناهکار نجات بده ...... آمـــــــــــــــــــــین .. :D

لینک به ارسال

آپدیت و زدم ! 5 دقیقه هست رو این گیر کرده : " گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی… "

دوستان زمان آپدیت خیلی طولانی شده !!! عادیه ؟

=========================

خدایا : مارا از دست آقای گناهکار نجات بده ...... آمـــــــــــــــــــــین .. :D

زمان آپدیت برای بنده یه خورده بیشتر از آپدیت های قبلی بود (نزدیک به 2 دقیقه)

لینک به ارسال

دوستان برای من اتوماتیک آپدیت نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی اخطار هم نمیده !!! چیکار کنم ؟ چه طوری اپدیت کنم ؟

===============

آپدیت :

مثل اینکه نسخه فارسی هم اومده ، دوستانی که اپدیت کردن فارسی شده ! اما من اصلا نسخه فارسیش و نمیبینم تو پنل !!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

دوستان برای من اتوماتیک آپدیت نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی اخطار هم نمیده !!! چیکار کنم ؟ چه طوری اپدیت کنم ؟

===============

آپدیت :

مثل اینکه نسخه فارسی هم اومده ، دوستانی که اپدیت کردن فارسی شده ! اما من اصلا نسخه فارسیش و نمیبینم تو پنل !!!!!!!!!!!

http://forum.wp-pars...یت-دستی-وردپرس/

نگارش فارسی منتشر نشده است

لینک به ارسال

طبق این اموزش آپدیت کن

http://forum.wp-pars...یت-دستی-وردپرس/

عذر میخوام در حین ارسال پست گویا جناب پارسا زودتر از من پست ارسال کردن

لینک به ارسال

دوستان طبق اموزش همه فایل ها رو از تو هاست و مسیر پابلیک اچ تی ام ال حذف کردم به غیر از موارد زیر :

اونهایی که قرزم کردم رو هم حذف کنم ؟

post-3776-0-44231300-1387165825_thumb.jp

سایت مپ و حذف کنم ، دیگه شاید نتونم درستش کنم !

========================

بعد از اینکه پوشه وردپرس و از زبپ خارج کردم ، پوشه wp-content و از داخلش حذف کردم . اما فایل های .htaccess و wp-config.php و تو خود پوشه وردپرسی که از زیپ خارج کردم ، ندیدم ! البته یه فایل بود به اسم wp-config-sample که گفتم شاید تشابه اسمی باشه و حذف نکردم ! تو هاست هم که همه فایل ها به غیر از فایل های عکس بالا رو حذف نکردم . دوستانی که دستی اپدیت کردن . درست انجام دادم ؟

طبق این اموزش هم رفتم : http://forum.wp-pars...یت-دستی-وردپرس/

لینک به ارسال

پوشه wp-content و فایل های .htaccess و wp-config.php را نباید پاک کنید باید بگذارید همون قبلی ها باشند

لینک به ارسال

دوستان من روي ساب دامين اين كار و كردم قالبم با وردپرس 3.8 نميخوند زد وردپرس و داغون كرد

الآن شانس آوردم رو وردپرس اصليم اين كار و نكردم

نميدونم بايد چي كار كنمچند ماهي نميشه دادم يكي برامون قالب و كد نويسيش كرده حالا با اومدن 3.8 با اون همگام نيست (خدايا شكرت :) )

ميگه فايل فانكشن همخوني نداره ارور ميده و يه چيزايي هم در مورد wp-includes ميگه كه ارور ميده نمدونم چي كار كنم :(

لینک به ارسال

وردپرس ۳.۸ فارسی شد !

تایپو گرافی تازه در محیط مدیریت وردپرس و ...

دریافت افزونه همیار وردپرس ( Persian WordPress ) :

http://wordpress.org/plugins/persian-world/

اطلاعات بیشتر :

http://forum.wp-parsi.com/topic/13855-وردپرس٬بی‌بی‌پرس-و-بادی‌پرس-با-یک-تیر-چند-نشان/

لینک به ارسال

دوستان من روي ساب دامين اين كار و كردم قالبم با وردپرس 3.8 نميخوند زد وردپرس و داغون كرد

الآن شانس آوردم رو وردپرس اصليم اين كار و نكردم

نميدونم بايد چي كار كنمچند ماهي نميشه دادم يكي برامون قالب و كد نويسيش كرده حالا با اومدن 3.8 با اون همگام نيست (خدايا شكرت :) )

ميگه فايل فانكشن همخوني نداره ارور ميده و يه چيزايي هم در مورد wp-includes ميگه كه ارور ميده نمدونم چي كار كنم :(

برای منم درست همین ارور رو میداد.رفتم توی استایل اسم قالب رو تغییر دادم و همون قالبو به اسم جدید نصب کردم دیگه اون ارور نیومد.

لینک به ارسال

برای منم درست همین ارور رو میداد.رفتم توی استایل اسم قالب رو تغییر دادم و همون قالبو به اسم جدید نصب کردم دیگه اون ارور نیومد.

خوش به حالت

همين كاري كه گفتي رو انجام دادم اما همون ارور ها وجود داره

لینک به ارسال

دادا باز شد يعني ارور نميده مشكل از فانكشن كه با 3.8 همگام نيست (اماديگه ابزارك ها عمل نميكنن)

چه كدي؟

لینک به ارسال
<?php
if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array(
'before_widget' => '',
'after_widget' => '',
'before_title' => '<h4>',
'after_title' => '</h4>',
));
?>

لینک به ارسال

ممنون يه قسمت ابزارك اضافه شد

كدي كه دادي رو با كمي ويرايش اضافه كردم به كد فانكشن قبلي به طور كل مشكلم با وردپرس 3.8 حل شد

خدا خيرت بده :wub:

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

بچه نصب کنید . من نصب کردم . واقعا عالی شده این نسخه 3.8 . واقعا مردن شده . حات مزخرف قبلی کاملا از بین رفته . حتما نصب کنید .

لینک به ارسال

اگر غلط نکنم توی قسمت فهرست ها یه مشکل به وجود اومده.

فهرست رو هرچی ویرایش میکنم و سیو میکنم، توی سایت تأثیر نداره و فهرست قبلی هست. مدیریت جایگاهها و... رو هم بررسی کردم مشکل از اون نبود!

لینک به ارسال

اگر غلط نکنم توی قسمت فهرست ها یه مشکل به وجود اومده.

فهرست رو هرچی ویرایش میکنم و سیو میکنم، توی سایت تأثیر نداره و فهرست قبلی هست. مدیریت جایگاهها و... رو هم بررسی کردم مشکل از اون نبود!

بیخیال فهرست ها ! اصلا این فهرست های هیچ کاربردی نداره !!! تو وردپرس ! باید حذفش کنن !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...