رفتن به مطلب

وردپرس 3.8 هم آماده شد آپدیت کنیم؟

MJP

پست های پیشنهاد شده

دوستان قبلش یه بکاپ بگیرن

پیشخوان فلت و مشکی شد :) قشنگ شده ولی عادت نکردیم.

ویرایش شده توسط mjp
لینک به ارسال

من که بک آپ داشتم برگردوندم

یکی از مشکلات این بود که ادمین بار در صفحه اصلی سایت در فوتر دیده میشد که البته با یک کد میشد ورش داشت

یکی دیگه هم به دلیل اینکه قالب مدیریت تغییر کرده بود هنوز درش از فونت های فارسی به کار گرته نشده بود

به نظر من باید تا اومدن نسخه فارسی صبر کرد.

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال

امیدوارم که وردپرس پارسی در این آپدیت پارسی سازش رو ارائه بده معلوم نیست تا کی وردپرس فارسی دست به کار بشه

در ضمن بنده اپدیت کردم عالی بود و تا الان مشکلی نداشته فقط بعضی جاها انگلیسی شده از نظر ظاهر بهتر شده و مشکلاتی که در وردپرس 3.7.1 داشتم رو برطرف کرده تا الان

از نطر طاهری بسیار عالی شده و 8 نوع رنگ متفاوت اضافه شده و این عالی هست

لینک به ارسال

یه تغیر خیلی کوچیک دیگه که توی 3.8 کرده، اینه که منو سمت راست پیشخوان به همراه اسکرول بار میاد پایین، خیلی کاربردیه ها :D

لینک به ارسال

یه ایرادی داره و اون توی ویرایش قالب هست. تمام کدها رو برعکس نمایش میده

فکر کنم به خاطر زبانش هست اختلال پیش میاد

لینک به ارسال

سلام دوستان

من آپدیت کردم و برای قالبم مشکل پیش آمد.

میخواستم بپرسم چگونه آپدیتشو برگردونم؟

باید قبلش بکاب میگرفتی.

اگه بکاب دستی خودت نگرفتی یه تیکت به پشتیبانت بزن تا برات برگردونن.

لینک به ارسال

متاسفانه این امکان در هاست من موجود نیست

باید منتظر پشتیبانی بشم.

ممنون از همتون

آموزش اسان اپدیت دستی

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

به نظر شما چقدر طول ميكشه تا نسخه فارسي بياد؟

من که امیدوارم اصلا نیاد فارسیش به جاش اقا مرتضی پارسی سازشون رو منتشر کنن از این به بعد با بسته پارسی ساز کار کنیم دیگه از افزونه جلالی و مشکلات وردپرس فارسی خسته شدم

لینک به ارسال

به نظر شما چقدر طول ميكشه تا نسخه فارسي بياد؟

نمیشه زمان دقیقی را گفت. ولی من زودتر از ارائه نسخه فارسی وردپرس توسط وردپرس فارسی قالب دو هزار و چهاره وردپرس را فارسی کردم و برای دانلود در اختیار وردپرسی های عزیز قرار دادم

لینک به ارسال

من که امیدوارم اصلا نیاد فارسیش به جاش اقا مرتضی پارسی سازشون رو منتشر کنن از این به بعد با بسته پارسی ساز کار کنیم دیگه از افزونه جلالی و مشکلات وردپرس فارسی خسته شدم

آی گفتی :) اقا مرتضی ما رو از شر این افزونه جلالی و گناهکار و ... نجات بده ثوابش اندازه اینه که هزارتا فقیر رو غذا داده و سیر کرده

لینک به ارسال

آی گفتی :) اقا مرتضی ما رو از شر این افزونه جلالی و گناهکار و ... نجات بده ثوابش اندازه اینه که هزارتا فقیر رو غذا داده و سیر کرده

موافق

واقعا همچین چیزی نیازه

لینک به ارسال

سلام بنظرم آپديت نكنيد

چون همين چندروزي بود كه تازه افزونه ها با نسخه قل از 3.8 سازگار شده بود واگه الآن بروز رساني كنيد نسبت به سازگاري افزونه ها با نسخه وردپرستون به مشكل برميخوريد من كه صبر ميكنم (البته برا اولين بار :) )

لینک به ارسال

سلام.

یکی همیشه وردپرس را آپدیت می کنه رایگان میذاره استفاده کنیم. حالا درست نیست بگیم یکی بیاد ما را از شرش نجات بده. خوب خودتون فارسی کنید تا شری براتون نباشه.

راسته که میگن لطف بیش از حد میشه وظیفه.

عذرخواهی میکنم. عفو بفرمایید. نظرم را گفتم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...