رفتن به مطلب

مشکل با هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان دیگه وبلاگ ها و تعداد مطالب دارن برای هاست معمولی که دارم زیاد میشه فکر کنم تا یک ماه دیگه سایت ساسبند میشه چون دیتابیس حجمش زیاد شده به نظر شما یک هاست مجازی ارزان که بشه فعلا"سایت روش قرار داد کدام هست اصلا"در کل دوستان برای رفع این مشکل چه پیشنهادهای دارن با در نظر گرفتن نداشتن هیچگونه در آمدی برای این سایت . ممنون میشم دوستان تجربیات یا راهنمایی های خودشون بیان کنند .باتشکر

لینک به ارسال

در این زمینه تعداد مطالب میران نیاز به هاست رو مشخص نمیکنه (منظرو مصرف منابع هست) این تعداد بازدید های شما و چند مورد دیگست میگه مصرف منابعتون چقدره . بهتره آدرس سایت رو بدید و میزان بازدیدتون رو اعلام کنید تا بتونیم میزان حدودی از مصرف شما داشته باشیم .

فکر میکنم میشه با صرف هزینه ای ماهانه در حد 10.000 تومان هاست مناسبی داشته باشید .

لینک به ارسال

در این زمینه تعداد مطالب میران نیاز به هاست رو مشخص نمیکنه (منظرو مصرف منابع هست) این تعداد بازدید های شما و چند مورد دیگست میگه مصرف منابعتون چقدره . بهتره آدرس سایت رو بدید و میزان بازدیدتون رو اعلام کنید تا بتونیم میزان حدودی از مصرف شما داشته باشیم .

فکر میکنم میشه با صرف هزینه ای ماهانه در حد 10.000 تومان هاست مناسبی داشته باشید .

سلام

من فعلا" از یک هاست 3000مگابایتی با پهنای باند ماهیانه250گیگابایت دارم استفاده میکنم البته 4تا سایت روی این هاست دارم که یکیش سایت وبلاگدهی الا"هم حدود ماهانه80گیگابایت از پهنای باند کل سایت ها و وبلاگ ها دارن استفاده میکنند. آدرس سایت هم

http://blogwebmaster.ir

حالا به نظر شما بهترین کار ممکن چیه؟ .باتشکر از زحمات شما

لینک به ارسال

افزایش حجم دیتابیس برای ساسپند شدن دلیل نمیشه

اما اگر به خاطر فشار وردپرس هست

برای سایتهای بازدید بالا بهتره سرور مجازی/اختصاصی گرفته بشه

لینک به ارسال

فکر میکنید بهترین هاست مجازی که هم قیمت مناسب باشه هم کیفیت خوب باشه کدام هاست .باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...