رفتن به مطلب

مشکل فایل های ضمیمه بعد از تعویض هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

روی هاست جدیدم وردپرس نصب کردم و مطالب رو از طریق فایل xml ایمپورت کردم و پوشه فایل های ضمیمه رو در هاست دستی کپی کردم. از لحاظ درج تصاویر در مطالب مشکلی نیست و لود میشن ولی تو قسمت کتابخانه چند رسانه ای پیشخوان قابل مشاهده نیستند! باید چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

سلام دوست گرامی؛

نسخه وردپرس شما چی هست و آیا افزونه جلالی یا wp-persian رو نصب دارید؟ اگر دارید مشکل از این افزونه‌هاست. من هم سایتم همینطوره..( والبته خیلیای دیگه! : تاپیک مربوط) اما مشکل زیادی ایجاد نکرده فقط کتابخانه چند رسانه ای رو الکی خالی نشون میده ولی وقتی میخوای تصویر وارد نوشته کنی(از طریق افزودن پرونده‌ی چندرسانه‌ای) کتابخونه رو کامل نشون میده!

لینک به ارسال

نه مشکل از جلالی نیست!! ظاهرا درست منظورم رو نرسوندم!

من یه اکسپورت گرفتم به صورت xml. و روی هاست جدیدم وردپرس نصب کردم. و با افزونه ایمپورت ، مطالب رو از طریق فایل xml وارد کردم. خب طبیعیه که تصاویر منتقل نشن! حالا من به صورت دستی پوشه فایل های آپلود شده رو در هاست جدید کپی کردم. و تصاویر درون مطالب سایت نمایش داده میشوند ولی در کتابخانه نیستند.

حالا راهی هست بشه اطلاعات این تصاویر رو وارد کرد تو کتابخانه؟ آیا اطلاعات تصاویر کتابخانه در قسمت خاصی از دیتابیس ذخیره میشن؟ کدوم تیبل؟ چون اگه تو بخش خاصی باشه میتونم از دیتابیس قبلی منتقل کنم.

لینک به ارسال

دوستان بالاخره مشکلم رو حل کردم :) اینجا میگم تا در آینده اگه کسی به این مشکل برخورد کرد بتونه در انجمن جوابشو پیداکنه B)

برای جلوگیری از چنین مشکلی اول باید پوشه فایل های آپلود شده را منتقل کنید به هاست جدید و هنگام درون ریز از طریق xml هم این گزینه رو تیک بزنید Download and import file attachments تا فایل ها به کتابخانه برگرده!

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت :lol:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...