رفتن به مطلب

تغییرات در بخش ارسال پست

پست های پیشنهاد شده

سلام یکی از دوستان می خواد بخش ارسال پست رو برای کاربرا فقط محدود بکنه به نوشتن متن و انتخاب موضوع و بقیه قسمت ها می خواد کاملا غیر فعال باشه در بخش نوشتن پست جدید برای عنوان مطلب هم می خواد مثلا 15 حرف اول پست به صورت اتومات گذاشته بشه و کاربر به غیر از این دو بخش به هیچ بخشی دسترسی پیدا نکنه در ارسال مطلب

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با تابع

wp_insert_post( $my_post )

می تونید یک بخش ارسال مطلب جدا برای سایتتون ایجاد کنید

روش ساده تر

از برگه press-this.php در پوشه wp-admin کپی بگیرید و بسته به نیازتون ویرایشش کنید

• امتیاز 3
لینک به ارسال

اگه میشه در این مورد من رو کاملا راهنمایی کنید

کاربرا که توی سایت ثبت نام میکنن، نویسنده سایت هستن دیگه! اما میخوام طوری باشه که پس از ارسال پست، پس از تایید مدیریت کل سایت، پست منتشر بشه

حالا نویسندگان نمیتونن وارد پنل مدیریت بشن!

بزارید از اول بگم:

من یه سایت واسه اس ام اس ساختم

www.balyan.ir/sms

میخوام همه بتونن ثبت نام کنن و اس ام اس ارسال کنن. قالب سایت همه این امکانات رو داره. اما میخوام امکانات ارسال رو محدود کنم

اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

مطمئن هستم کسی منظور من رو نفهمیده

توی سایت من، وقتی نویسنده وارد میشه یه قسمت هست واسه ارسال مطلب. مانند تصویر زیر

20979187150609998166.png

میخوام قسمت هایی رو که دورش خط کشیدم حذف بشه و قسمت link به صورت اتوماتیک قرار بگیره

لینک به ارسال

مطمئن هستم کسی منظور من رو نفهمیده

توی سایت من، وقتی نویسنده وارد میشه یه قسمت هست واسه ارسال مطلب. مانند تصویر زیر

20979187150609998166.png

میخوام قسمت هایی رو که دورش خط کشیدم حذف بشه و قسمت link به صورت اتوماتیک قرار بگیره

شما مطمئن باشید دوستان اینجا حرف دیگران را می فهمند

در مرورگر خود نشانی

http://yourdomain.com/wp-admin/press-this.php

را بعد از قرار دادن نشانی سایت خود به جای yourdomain.com وارد کنید

شما می توانید این صفحه را کپی کنید و صفحه جدیدی که ساخته می شود را مطابق نیاز خود ویرایش کنید

در مورد استفاده از تابع هم یا باید دانش کامل برنامه نویسی داشته باشید و یا یک برنامه نویس برایتان انجام دهد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

میدونم ویرایش این کد یکم سخته و من نمیتونم انجامش بدم

میدونم کسی هم در ایران رایگان انجامش نمیده

انگلیسی هم کامل بلد نیستم که با سازنده قالب صحبت کنم

وضعیت مالی خوبی هم ندارم که بگم برام ویرایشش کنن

اما اگه کسی حاضر بشه برام درستش کنه، 30 روز بنر اون رو در کنار هدر سایت اصلی (www.balyan.ir) میزارم.

یه سایت ساختم. یه قسمت داره واسه ارسال پست توسط کاربر هایی که در سایت ثبت نام کردن. تصویر اون رو میتونید همین پایین ببینید:

85101177473768945473.png

1-اون قسمت هایی رو که دورش خط کشیدم، میخوام حذف بشه و قسمت Link به صورت اتوماتیک قرار بگیره

2-در پایینش بجای قسمت تگ ها، یه قسمت باشه واسه انتخاب دسته نوشته

در کل میخوام link پیشفرض باشه و کاربر فقط بتونه متن رو وارد کنه + دسته اون متن رو

لینک سایت: www.balyan.ir/sms

هر کی که واقعا میتونه برام درستش کنه و مطمئنه که میتونه، بگه تا کد ها رو براش پ.خ کنم و پس از درست کردن بنرش رو بده تا براش بزارم

لینک به ارسال

در انگلیس هم کسی به قالبی که دیگری طراحی کرده رایگان دست نمی زنه و بعید می دونم برنامه نویسی که برنامه نویس باشه نتیاز به تبلیغات سی روزه در یک سایت داشته باشه

برای حذف گزینه ها باید فایل فانکشنز قالبتون بررسی بشه و کدهای ریجستری post_format برای link ویرایش بشه و گزینه های دیگه quote - blog - status ازش حذف بشند

گ

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من خودم تونستم این قسمت رو ویرایش کنم و خیلی هم راحت بود

قسمت تک ها رو هم برداشتم. میخ.ام بجای تگ ها، یه قسمت بزارم که کاربر بتونه دسته اون مطاب رو انتخاب کنه

اگه ممکنه کد اون رو بهم بدید

یه کد که کاربر بتونه دسته مطلب مورد نظز خودش رو انتخاب کنه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...