رفتن به مطلب

فارسی کردن وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من از هاست رایگان استفاده میکنم در نصب اتوماتیک نسخه 3.3.1 وردپرس که انگلیسی هست نصب میشه و خودش بصورت خودکار دیتابیس رو هم به کاربر وصل میکنه ولی من نسخه فاسی رو آپلود کردم ولی بلد نیستم دیتابیس رو از phpmyAdmin به کاربر متصل کنم در قسمت کانفیگ هم خطای پایگاه داده میده لذا مجبورم از همان نصب خودکار استفاده و سپس تز طریق مدیریت وردپرس به نسخه 3.7 آپدیت کنم ولی پس از آپدیت نیز وردپرس انگلیسی است چطور فارسی کنم؟

لینک به ارسال

سلام بهتر شما آموزش نصب وردپرس جستجو كنيد و قسمت ارتباط ديتابيس بخونيد كاره سختي نيست چند تا كليك هست .... !‌ جستجو كنيد ......

مگر نه فايل وردپرس فارسي بايد دانلود كنيد بعد فايل زبان رو اضافه كنيد به وردپرس انگليسي و معرفي كنيد بهش .....

/كه فك كنم واسه شما سخت تر باشه تا ي ديتابيس درست كنيد منطقي تر هم هست !‌

لینک به ارسال

ساده ترین کار در وردپرس نصبشه در بخش مستندات وردپرس فارسی اموزش نصب در 5 دقیقه موجوده

لینک به ارسال

من قبلا باهاست های غیر رایگان سایت ساختم و نصب وردپرس رو بلدم ولی با هاست رایگان کار نکردم فقط در هاست رایگان در سی پنل پس از ساخت دیتابیس و کاربر نمیتونم دیتابیس رو به کاربر متصل کنم چون از طریق پی اچ چی مای ادمین هست و بلد نیستم در نصب اتوماتیک خودش اتصالات رو از پی اچ ی مای ادمین متصل میکنه ولی نسخه نصب اتوماتیک قدیمی و انگلیسی است و میخوام دستی نصب کنم

لینک به ارسال

پوشه language را از پکیج وردپرس فارسی در پوشه wp-content آپلود کنید

سپس این خط کد رو بعد از بخش تنظیم پرفیکس دیتابیس تنظیم کنید

define('WPLANG', 'fa_ir');

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...